Emotivna prevara

Oprostila bih mozda,ali da li bih zaboravila :think: tesko.
Mislim da bi mi se uvek provlacila sumnja. :roll: a to je vec agonija,a ne ljubav.
Ne znam,ali smatram da kada dodje do emotivne prevare, ljubavi vise nema i da treba staviti tacku,jer zasto bi se neko zaljubljivao u drugu osobu ako je zadovoljan pored svoje ''voljene.''

Pa ne znam bas sta je emotivna prevara, ali ako je samo kratkotrajno mastanje o nekoj drugoj u pitanju... sta tu ima da se oprasta...
Ako pak nije kratkotrajno...oprostila bih jedino ako je u pitanju J. Alba (dakleM, cura sa tv-a) :mrgreen:

Evo ga opet. Aj mi ti objasni? :think:

Sta da ti objasnim?... :think:
Rekoh ne znam.Kod emotivne prevare ipak postoje osecanja,ne mogu ja nekome da kazem
''E nemoj vise nju da volis,voli ponovo mene''...zato mislim da je tesko preci preko emotivne prevare,jer kako ja da znam da se ponovo nece zaljubiti u neku novu cicu i mene potisnuti u drugi plan.

Ma ne mislim na to, tu te savršeno razumem..... nego ono..... "oprostila bih ali ne bih zaboravila"..... šta time tačno neko želi da kaže? :think:

Ja ne razumem isto to "oprostiti ali ne i zaboraviti" posto ako ne zaboravis znaci da ces non stop to u sebi prezivljavati ponovo, razmisljati kako on to radi sa drugom, itd itd. Ja ne bih ni oprostila, ni zaboravila....

Pa ja nešto sve mislim da jedno podrazumeva drugo :tajna:

Hmmm... :think: zavisi... ima zena koje oproste, ali uvek negde u podsvesti mogu sebi da kazu recenicu "E mogu sebi da dozvolim ovo, posto je i on mene prevario!" ili tako nekako... :think:
I mene je decko jedan prevario, pozvala sam tu devojku, prebila ga pred njom (eh mladost, ludost i dobar trener! :zcepanje:) i onda raskinula sa njim zauvek... :mrgreen:

Sta da ti objasnim?... :think:
Rekoh ne znam.Kod emotivne prevare ipak postoje osecanja,ne mogu ja nekome da kazem
''E nemoj vise nju da volis,voli ponovo mene''...zato mislim da je tesko preci preko emotivne prevare,jer kako ja da znam da se ponovo nece zaljubiti u neku novu cicu i mene potisnuti u drugi plan.

А како то исто да знаш код физичке преваре? Мислим - да му се то неће десити поново?

Много се теже открива и често се за њу ни не сазна...
И да... За разлику од физичке, не може се контролисати.
И због тога бих опростила и пустила га. :)
da ide..put put moj jaran putujem i ja:)
nego, ozbiljno, ko zeli da spava sa nekim za koga zna da drzi oci ztvorene jer misli na..misel fajfer?:think:

da ide..put put moj jaran putujem i ja:)
nego, ozbiljno, ko zeli da spava sa nekim za koga zna da drzi oci ztvorene jer misli na..misel fajfer?:think:
А како то сазнаш? Мислим то, на кога мисли...
Ја не знам мушкарца који би признао тако нешто.
Е сад, ако му се омакне друго име у вртлогу страсти... :eek:

emotivna je, mislim, strašnija od fizičke. Fizičku možemo definisati, emotivna tiho ubija, naslućuje se, nagađa, preispituje...teško ju je dokazati.
Šta opraštati? grijeh je fizička prevara, emotivnu ne možeš zadržati, ni spriječiti, fizičku možeš, ako ne želiš to uraditi, nećeš uraditi. a ako nekog zavoliš, ne možeš si pomoći.

Back