Ekonomski migranti u Srbiji

Vaš stav o ekonomskim migrantima?

  • Ne znam/Ne zanima me

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    19

Perperius

Veoma poznat
Poruka
11.146
Kao što Srbi idu na Zapad u potrazi za boljim poslovnim i životnim uslovima, tako postoje i ljudi iz trećih zemalja koji su zainteresovani za rad i život u Srbiji. U Srbiji trenutno žive migranti iz Afganistana, Pakistana itd. koji su došli sa sirijskim izbegličkim talasom i odlučili da ostanu ovde, i migranti poput Iranaca, Indijaca itd. koji su u Srbiju direktno došli radi zaposlenja. Vlada je više puta upozoravala na nedostatak radne snage i mogući dolazak stranaca za rad. Šta mislite o ovome? Podržavate li imigraciju stranaca i pod kojim uslovima?
 
Kineze treba masovno primati. Masovno. I da svi ucimo kineski prelepo pismo i jezik je milozvucan. I da se donesse zakon da Kinezi mogu da rade u Srbiji bez vize radne i da se napravi lepo ekonomska zona sa Kinom.

Nego dzaba nemaju nasi glupi polticari viziju. To sve dileje. Treba ovako kao ja jedan da zasedne na premijersko mesto za pet godina bi se pretvorili u Hong Kong!
 
Srbijanci su vise turski gen. Mi lale smo cisti Srbi. Selite ih u Srbiju a ovamo saljite Kineze. Moze i sa koronom.
Вел, Мађари су чисти Турци. Византијски цар, онај фамозни Порфирогенет, је Мађарску звао Турска. Е, ако је неки Мађар стиго твоју бабу...
 
Droid se uželeo kineske kuhinje... kerećih rebaraca, nosorogovog penisa u saftu i supice od slepih miševa.
chinese-feast-%C2%A9somegirl@2x.jpg


Sta fali.
 
Madjari neznalice imaju vise slovenskih gena od Srba. A Porfirogenit je bio degenerik. :D
Тачно да тамо има више Срба Словена него правих Мађара, али поента стоји.
Историјски је познато да су Мађари једно од турских племена, Порфирогенет је само записао као и многи други.
 
Podržavam naseljenje 7 miliona Sirijaca u SRJ

Jer naši rusoidioti su navijali da im se bombarduje kuća hemijskim oruđem

Vidi ovako, da si se rodila kada su Španci počeli da donose zlato iz Amerike a Englezi 100 godina šizeli jer nisu imali čime da odu, bila bi mnogo srećnija.
Naime više od 50% tadašnje američke populacije je bilo prebogato a ostali samo bogato.
Sad je u Americi sve go kuratz. Pa i onaj dolar.
A najviše su u kurtzu oni koji padnu na propagandu da je to ona Amerika dok su Englezi čupali dlake od muke i brojali Špancima koliko su dobri...
 
Тачно да тамо има више Срба Словена него правих Мађара, али поента стоји.
Историјски је познато да су Мађари једно од турских племена, Порфирогенет је само записао као и многи други.
I jezik je slican. Isto i Turci imaju gomilu padeza. To je kultura kojoj nista ne fali, genetika je pak mahom slovenska.
Osim toga Madjari nemaju toliko autosovinista koliko Srbija.
 

Back
Top