Quantcast

Ekonomski migranti u Srbiji

Vaš stav o ekonomskim migrantima?

• Ne znam/Ne zanima me

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    18

Mita Komita

Poznat
Poruka
9.811
Besmisleno u protpunosti, Idi i nauči ponešto pre no što pokušaš da se upustiš u ovakvu raspravu. I nemoj da se vadiš na nedostatak vremena, Samo postavi link koji potvrđuje tvoju tvrdnju.

Najgore je kad nedovršeni likovi nešto pročitaju u medijima i poveruju u to iz mesta. To je naiva.
Нема линк, ради се о необјављеном раду. Излајао сам се пре времена.

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.159
Saopstenje Dveri protiv migrantske politike ipak ono sto i mene interesuje a na cega bi vlast trebala da odgovori jeste sledece:
Зашто су све локалне самоуправе у Србији добиле налог да доносе локалне акционе планове о „унапређењу положаја миграната у потреби без утврђеног статуса и тражилаца азила за период до 2021. године“, када не постоји идеја њиховог трајног насељавања у Србији? Да ли је тачно да је Влада Србије потписала уговор са Владом Аустрије о враћању свих оних миграната који не могу да добију азил у Аустрији назад у Србију, као што тврди бивши аустријски министар унутрашњих послова Херберт Кицкл, и да ли постоје исти овакви уговори са другим земљама западне Европе?
https://dveri.rs/2020/02/22/53981/b...liko-mu-zatraze-angela-merkel-i-dzordz-soros/

Ukoliko je tacno da su sve lokalne samouprave dobile akcione planove o naseljavanju migranata onda je sve jasno i priprema se velika seoba prema Srbiji skarta koji nije prihvacen u EU a takvi su uglavnom teroristi i isilovci. Kao sto vidimo u tim migracijama gotovo da nema zena, dece i starih vec su to muskarci u punoj snazi.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.718
Saopstenje Dveri protiv migrantske politike ipak ono sto i mene interesuje a na cega bi vlast trebala da odgovori jeste sledece:

https://dveri.rs/2020/02/22/53981/b...liko-mu-zatraze-angela-merkel-i-dzordz-soros/

Ukoliko je tacno da su sve lokalne samouprave dobile akcione planove o naseljavanju migranata onda je sve jasno i priprema se velika seoba prema Srbiji skarta koji nije prihvacen u EU
Kažu da tvoj predsednik planira da naseli škart (Asadove krvne rođake).

Ne znam, meni je to simpatično, jer ste se radovali kad je tamo izbio rat

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.