Duple izborne liste

Narod se već predao.
Није... И ово мало што гласа има већину над СНС Сектом...

Проблем је Америка и Русија који толеришу ову пљачку због пљачке...


Опозиција треба све крађе опет да пријави ЕУ парламенту, ал у правом тренутку кад се СНС буде окрето против ЕУ због РС...

Све треба да забележе, да би кад СНС падне, све њих похапсили и протерали из државе...

Стога, само храбро, и зарити им глогов колац на спавању које мора да дође
 
Није... И ово мало што гласа има већину над СНС Сектом...

Проблем је Америка и Русија који толеришу ову пљачку због пљачке...


Опозиција треба све крађе опет да пријави ЕУ парламенту, ал у правом тренутку кад се СНС буде окрето против ЕУ због РС...

Све треба да забележе, да би кад СНС падне, све њих похапсили и протерали из државе...

Стога, само храбро, и зарити им глогов колац на спавању које мора да дође
Narod se predao jer vidi šta se radi u zemlji Srbiji i da izbori ne donose promjene.

Kakvi su izbori ali i birači kad su dovedeni u situaciju da svoje biračko pravo prodaju za nekoliko hiljada dinara.
 
Битно је да се опозициони политичари наоружају овом крађом, и да се искључиво ЕУ парламенту обраћају за помоћ, јер Руси и Американци дефинитивно користе нас за лош пример лоповлука другима... И за дезинтеграцију ЕУ...
 
Битно је да се опозициони политичари наоружају овом крађом, и да се искључиво ЕУ парламенту обраћају за помоћ, јер Руси и Американци дефинитивно користе нас за лош пример лоповлука другима... И за дезинтеграцију ЕУ...
Koji opozicioni političari?

Da li takvi postoje u Srbiji?
 
Dupli spiskovi, kupovina glasa, organizovano dovođenje ljudi na glasanje, ništa od toga ne zanima ni Opštinsku ni Gradsku izbornu komisiju.

Prekrajanje izborne volje dešava se, ne samo na biračkom mestu, već u Opštinskim komisijama. Znam to "iz prve ruke". Žena koja je bila član proširenog sastava izborne komisije, objasnila je sve o tome.

Mislim da se isto dešavalo u Čačku, videla sam video klip na kome su Boško Obradović i njegovi ljudi iz izborne komisije tražili Načelnika Uprave da im da Zapisnike.. Izgleda da su svuda Načelnici uprava bili predsednici Opštinskih izbornih komisija.

Ceo dan su pregledali ceo izborni materijal, ali zapisnike nisu dobili.

To praktično znači da se Zapisnici sa biračkih mesta razlikuju od onih koji su objavljeni na sajtu RIK-a.

Ne mogu da pravim generalizaciju, da se to dešavalo svuda. Znam da se to desilo verovatno u Čačku i na jednoj beogradskoj opštini.
 
Dupli spiskovi, kupovina glasa, organizovano dovođenje ljudi na glasanje, ništa od toga ne zanima ni Opštinsku ni Gradsku izbornu komisiju.

Prekrajanje izborne volje dešava se, ne samo na biračkom mestu, već u Opštinskim komisijama. Znam to "iz prve ruke". Žena koja je bila član proširenog sastava izborne komisije, objasnila je sve o tome.

Mislim da se isto dešavalo u Čačku, videla sam video klip na kome su Boško Obradović i njegovi ljudi iz izborne komisije tražili Načelnika Uprave da im da Zapisnike.. Izgleda da su svuda Načelnici uprava bili predsednici Opštinskih izbornih komisija.

Ceo dan su pregledali ceo izborni materijal, ali zapisnike nisu dobili.

To praktično znači da se Zapisnici sa biračkih mesta razlikuju od onih koji su objavljeni na sajtu RIK-a.

Ne mogu da pravim generalizaciju, da se to dešavalo svuda. Znam da se to desilo verovatno u Čačku i na jednoj beogradskoj opštini.
Довољно за кривично гоњење Начелника Управе...

Опозиција мора тужбама у напад, глупо је да чекају...
 
Prekrajanje izborne volje dešava se, ne samo na biračkom mestu, već u Opštinskim komisijama. Znam to "iz prve ruke". Žena koja je bila član proširenog sastava izborne komisije, objasnila je sve o tome.
Aha.
A da ti nama nepismenima ovde, objasniš sve o tome?

Mislim da se isto dešavalo u Čačku, videla sam video klip na kome su Boško Obradović i njegovi ljudi iz izborne komisije tražili Načelnika Uprave da im da Zapisnike.. Izgleda da su svuda Načelnici uprava bili predsednici Opštinskih izbornih komisija.

Ceo dan su pregledali ceo izborni materijal, ali zapisnike nisu dobili.
Aha.
Nisu im dali zapisnike?
Pa kome su dali?

Daj bre više, smešni ste... :mazi:
 
Aha.
A da ti nama nepismenima ovde, objasniš sve o tome?


Aha.
Nisu im dali zapisnike?
Pa kome su dali?

Daj bre više, smešni ste... :mazi:
Pitaj nacelnika Bezanica :mrgreen: kome je dao?


*...Gospodja preventivno podnela prijavu...* (mladi policajac)

Kako su jadne ove sluzbenice (masa pihtijastih podanika raznih *Bezanica*)... koje samo *moraju da prehrane decu* :sad2:
 
Poslednja izmena:
koji pojma nemate ni šta je izborna komisija, ni šta je birački odbor,
Jok, ti imas pojma - naucio si kad su ti dali hemijsku olovku... *u stanu kod prijatelja* 🍷
Nego reci ti nama ono sto te jesam pitao - kome je Bezanic dao zapisnike? (posto ovo nije tema o tom sto opsesivno verglas)

A usput (al onako covecanski sto kaze nas prijatelj J. Cvarak) - je l Oskar i dalje *nije potpisao , nije potpisao, nije potpisao...*? (cisto da znam, da ne brinem nepotrebno) Je l kosovski Albanci i dalje sa svojim registarskim tablicama DRZAVE Kosova mirno voze po Srbiji bez ikakve zvanicno objavljene odluke bilo kog drzavnog organa drzave Srbije? Posto Oskar, kao sto znamo, *nije potpisao, nije potpisao, nije potpisao*
⛱️
 
Poslednja izmena:
Koji vi?
Ni ti nisi sam u glavi?

A da je potpisao - nije.
A da vi još uvek vrtite "Vučić, Vučić, Vučić" - to jeste... :mazi:
Mi koji citamo odgovore na ovoj lepoj temi...
Sta ti znaci ovo da *nisam sam u glavi*? Odgovori javno posto iz principa ne prijavljujem ljude (a bica poput tebe bi mi tek bilo ispod casti da prijavljujem).
Drago mi je da kazes da je Vucic Oskar... (posto *nije potpisao, nije potpisao, nije potpisao...* na osnovu CEGA onda vozila sa tablicama DRZAVE Kosova voze drumovima Srbije bez posledica? Nikakva odluka o tom nije NIGDE OBJAVLJENA...)

p.s. Kod koliko si forumasa na ignor listi? :kiss:
 
Poslednja izmena:
na osnovu CEGA onda vozila sa tablicama DRZAVE Kosova voze drumovima Srbije bez posledica?
Na osnovu odluke Vlade.

Nikakva odluka o tom nije NIGDE OBJAVLJENA...)
Jeste, samo je gazda propustio da vas obavesti.

A uzgred da te obavestim da i u Italiji imaš takve primere sa njihovim regionima.
I u Kini i Hong Kongu.
Nikakve to veze nema sa priznavanjem "kosovske" državnosti... :mazi:
 
Gde je objavljena ta odluka vlade... I kada? Gde moze da se vidi i procita ta odluka srpske vlade?
Pa kao i sve odluke vlade - u Službenom glasniku Republike Srbije.

Nadam se da neces na ovo konkretno pitanje da pises o *seoskoj zadruzi i 40 000 glasaca i gazdama...*
Nadam se da nećeš još i da tražiš da ti pročitam tu Odluku, zamoli gazdu... :mazi:
 
Tako je..ništa što se dešava ne dešava se od juče samo se mnogi prave naivni...
Mani ni malo ne deluje naivno napadanje ljudi po ulici, kancelarijama, pizzeriji?!
Treba li narod da pravi nasilje protiv nasilnika? Da je neko išamarao kriminalce koji te uznemiravaju i to snime i stave na net, a niko ih ne pozove na odgovornost znači da narod mora sam da se brani, ali posto su to aktivisti stranke koja je u prednosti, oni moraju da ćute da ih kriminalna banda ne prozove za nasilje.
Da je onaj čovek na čiju pizzeriju je napala banda manijaka uzeo bezbol palicu i prebio troje najbezobraznijih, kome bi se pripisalo nasilje? Srbiji, kao što je za novi sad utvrdjeno postojanje nasilja na ulicama zbog čega bi morao da se ponove izbori na nekim mestima, gde nije bilo nasilja...Po meni je to bruka za "intelegentnu" " elitnu " srbiju, tačnije dno....kao što stalno pokazuju....a sad se kao raspravlja o budalaštini, koja da je nezakonita bi se lakše rešila prijavom policiji, ali nije i nema prekršaja osim nasilja glupih predstavnika SANU intelektualaca...
 
Dosta pricaju ovih dana kako su na izborima bili ljudi sa listama glasaca.

Kako to utice na izbore?
Nije mi jasno ako je to istina kako posedovanje liste utice na same izborne rezultate?

Uzgred, jako ti je loš naslov teme.

Prvo sam pomislio da je reč zaista o duplim izbornim listama, tj. o onome kada nađeš imenjaka ili namerno imenuješ listu da zbuniš birače.

Možda bolje da promeniš naslov da bude jasnije, jer ti uopšte ni ne govoriš o izbornim listama.
 
Da tačno izborne liste svi nazivi su bili identični na prvom mestu kreten a ispod gomila nekih nabacanih naziva tek kada precizno pročitaš negde u sredini je ime.

Dok je degenerikovo ime br1 odmah na početku. Ako nekome nije jasno kako se ovakva vlast skida neka me kontaktira na pp.
 

Back
Top