Duple izborne liste

ali opet to ne utice na same izbore.
ne vidim u cemu je varanje.
mozda je protivzakonito imati te liste, to ne znam ali samo posedovanje ne utice na sam broj glasova.

vise im sluzi za kapilarne glasove i da cimaju one koji jos nisu izasli na izbore ali za to im je dovoljan i lokalni spisak stranke.
To I jeste problem, jer su ljudi onda primorani da glasaju jer ih smaraci iz stranke zivkaju.
U tom momentu onda slobodna volja ne postoji.
Mada ja da sam primoran da glasam od strane bilo koje stranke namerno bih glasao za ovu suprotnu.
Ovi retardi koji su prodali dupe za sendvic I nekoliko crvenih da imaju obraza ili bi napravio da je glasacki listic nevazeci ili glasali za nekog drugog.
 
ne zovu oni svakog nego one sa liste.
ne moras da primis paket ili da odes na bespalatan izlet ili sta god da su ti dali.
onda te nece zvati.
Mene su zvali jer je neko dao moj broj, kada sam pitao odakle im I kako znaju po imenu nisu nista rekli.
Od smradova nisam nikada nista uzeo, nisam se zaposlio preko stranke niti znam nalog ko je u SNSu al eto imaju moj broj, pitanje je kao.
Dakle zovu koga kod stignu, ds nije tako ne bi I'm trebalo nekoliko call centara sa 100 ljudi
 
Pa to njih i boli - niko ih ne zove, niko ne nudi ništa besplatno.
Ali su čuli ispred zadruge da su neki dobili neke pare za glasanje...
mislim da je drugi problem
sto ih zovu
ovamo su kao protiv a koriste neke pogodnosti pa im smeta kad ih smaraju :D

kako mene nikad niko nije zvao.. jer nisam ni na jednoj listi.
nikad stranke ne zovu van listi, ali nikad.
 
Mene su zvali jer je neko dao moj broj, kada sam pitao odakle im I kako znaju po imenu nisu nista rekli.
Od smradova nisam nikada nista uzeo, nisam se zaposlio preko stranke niti znam nalog ko je u SNSu al eto imaju moj broj, pitanje je kao.
Dakle zovu koga kod stignu, ds nije tako ne bi I'm trebalo nekoliko call centara sa 100 ljudi
netacno
neko tvoj je dao broj.
oni imaju normu koliko brojeva stavljaju na listu i tako stavljaju i one koji ne znaju da su na spisku jer moraju da ispune kvotu.
 
kako mene nikad niko nije zvao.. jer nisam ni na jednoj listi.
nikad stranke ne zovu van listi, ali nikad.
Ni mene nikad niko, ali su dolazili na vrata.
Doduše, išli su po celoj zgradi, od vrata do vrata, ali su
bili krajnje kulturni i nenametljivi.

P.S.
Pre izbora je kod ortaka došao neki lik iz stranke na vrata i kaže:
-Jel da pitam ili da bežim odmah?
I ortak se smeje i kaže: -Ajde pitaj...
 
kazes "izmisljenih" 40.000 glasova!?

kako ovo objasnjavas?
Pogledajte prilog 1561817
da su iste stranke vlasti za samo pola godine kasnije dobile ca. 50.000 glasova manje?
ako se iz proracuna odbiju Dveri, koji su u decembru verovatno dobili 10ak hiljada glasova, dolazis na tih 40 soma!
Значи брутална крађа...

Не само да гурају мањине у цензус, него и прекоцензусне странке шаљу под лед придоданим фантомима СНС...

Штеловање резултата ВЕКА! Није могла већа крађа
 
pritisak nastaje kad uradis nesto neposteno i imaju zasta da te uhvate.
ne mora da znači...dovoljno je da si zaposlen u javnom sektoru pa da budeš suptilno ucenjen strahom od gubitka radnog mesta...a ako imaš porodicu da izdržavaš to ti je važnije nego da glasaš protiv diktatora........naravno neće direktno pretiti čoveku otkazom ako ne glasa za njih...to se sve verovatno radi u rukavicama...vidiš da su imali biračke spiskove na koje su dodavali komentare o tome kako su ih ljudi primili, šta su im rekli...znači prave bazu podataka politički podobnih i nepodobnih.....pa kad se budeš prijavio za neki posao u javnom sektoru ili njihovom delu privatnog samo će da izvuku tvoj dosije iz fioke i odrede ti sudbinu...
 
otkud ti znas da niko tvoj nije dao broj?
zato sto ti niko nije rekao da jeste? :rotf:

tako su i znali tvoje podatke.
Mozda zato sto je drzava u pitanju I jako lako mogu da uzmi listing iz informatike, mts-a

Reci mi kada toliko pametujes zasto su posle dosli komsiji na vrata, isto tako zvonili, coveka nazvali po imenu al se malko zajebali komsa izdao stan pre 2god...
 
Mozda zato sto je drzava u pitanju I jako lako mogu da uzmi listing iz informatike, mts-a

Reci mi kada toliko pametujes zasto su posle dosli komsiji na vrata, isto tako zvonili, coveka nazvali po imenu al se malko zajebali komsa izdao stan pre 2god...
zato sto ti ne razumes kako to funkcionise.

ti recimo kao neko ko je imao korist od vlasti tipa dobio si posao ili nesto imas obavezu da im obezbedis aj da lupim 10 sigurnih glasova i onda kad nemas koga pocinjes da stavljas ljude koje poznajes cisto da ispunis kvotu.

mene je jedan prijatelj pitao da me stavi na listu za izbore pre par izbora i rekao sam mu da mu ne pada na pamet to da radi.
neko drugi ne pita nego samo stavi.
 
То лопови тако себи праве одступницу у релативно...

Ово је трагична тиранија и лоповлук...

Сад ће да нас одеру ко Муса јарца, жестоке су то лоповчине и клеветници невиних људи...

Današnja Srbija ima sličnosti sa Crnom Gorom za vrijeme Mila Ðukanovića. Slične tehnike i manipulacije se primjenjuju zarad opstanka na vlasti. Jedina razlika je u tome što je u Crnoj Gori postojala kakva takva opozicija i otpor vlasti dok u Srbiji gotovo i da ne postoji prava opzicija.
Mediji su posebna priča. Uključiš tv sve nacionalne televizije pričaju istu priču i služe vlasti i zaglupljuju narod. Otvoriš internet stranice u Srbiji i razne portale i skoro ista priča u službi kanaslisanja nezadovoljstva naroda.

Narodu jedino preostaje da se isključi iz svega što na kraju vlastima i odgovara.
 
zato sto ti ne razumes kako to funkcionise.

ti recimo kao neko ko je imao korist od vlasti tipa dobio si posao ili nesto imas obavezu da im obezbedis aj da lupim 10 sigurnih glasova i onda kad nemas koga pocinjes da stavljas ljude koje poznajes cisto da ispunis kvotu.

mene je jedan prijatelj pitao da me stavi na listu za izbore pre par izbora i rekao sam mu da mu ne pada na pamet to da radi.
neko drugi ne pita nego samo stavi.

Procitaj polako sta sam napisao...
 

Back
Top