Duple izborne liste

kazes "izmisljenih" 40.000 glasova!?

kako ovo objasnjavas?
Pogledajte prilog 1561817
da su iste stranke vlasti za samo pola godine kasnije dobile ca. 50.000 glasova manje?
ako se iz proracuna odbiju Dveri, koji su u decembru verovatno dobili 10ak hiljada glasova, dolazis na tih 40 soma!
Ovo okačeno je konstrukcija koja ne dokazuje tvrdnju, ali zato Nova S sa druge strane piše o tome kako su glasači prosto kaznili opoziciju zbog razjedinjenosti.
BB17A158-6A60-46BF-AF8A-4BD2D0CA5E11.jpeg

Nebitan je uticaj ili neuticaj, bitno je krsenje zakona.
Prekrsen je zakon o zastiti podataka licnosti jer se na tim spiskovima nalazi tvoje ime, prezime, adresa i broj telefona, koji su tu i koriste se BEZ TVOJE SAGLASNOSTI.

Dokle god takva ocigledna krsenja zakona prolaze, Srbija ce biti Srbistan - banancina od drzave.
Da li ima ikakvih indicija da su u pitanju izborne liste ili samo spisak članstva?

Rezultat tvoje Berbokovke u Nemačkoj isto pokazuje da se ideološka isključivost ne isplati.

Na osnovu odluke Vlade.

Pa kao i sve odluke vlade - u Službenom glasniku Republike Srbije.
Da rezimiramo - lazov Bole I DALJE drsko laze da je navodno u Sluzbenom glasniku RS objavljena nekakva odluka srpske vlade koja se tice dozvole za slobodno kretanje vozila sa tablicama drzave Kosova na teritoriji drzave Srbije... iako tu laz nikad nije uspeo (i posle visestrukog trazenja da to ucini) da pretvori u istinu nikakvim validnim dokazom (zato njegova tvrdnja i jeste laz). Naravno - ne moze se pokazati da postoji NESTO STO NE POSTOJI.
Pravo pitanje je - ZASTO NEMA te odluke u Sl. glasniku RS? (nije tako tesko pogoditi). A na terenu se drzavni sluzbenici (policija) ponasaju kao da ima te odluke 🎪

šta sam ti ja ovde, šalter za obaveštenja?
A onda svoju nemoc folirantski prikriva izvestacenom osornoscu... Eto tako se ponasa bleferski podanik rezima kad je u polemici sateran u bezizlaznu situaciju.

Slicno kao i sa njegovom drugom halucinatornom trvrdnjom na onoj drugoj temi... da u Srbiji ima navodno nekakvih vise od milion *stvarno* zivecih A NEPOPISANIH punoletnih stanovnika i da je to navodno objasnjenje situacije zasto prevarantski Biracki spisak u Srbiji ima za 1,3 miliona VISE biraca u sebi (6,5 miliona) nego sto u Srbiji po popisu ima punoletnih stanovnika tj. biraca (5,2 miliona)... A da objasnjenje nije u tome da se tih 1,3 miliona ljudi vode u birackom spisku KAO DA fizicki JESU u Srbiji iako godinama NE ZIVE U Srbiji (cime svi oni KRSE ZAKONE Srbije zajedno sa *policijom* koja ih podstice da se tako ponasaju tj. da ne odjavljuju boravista u Srbiji posto bi onda sebe ispisali i iz birackog spiska za glasanje u Srbiji )...Iako svi znamo da ovo drugo JESTE pravo objasnjenje - svi poznajemo bar desetak takvih osoba...I da se upravo tako omogucuje izborna kradja mahinacijama sa tim ogromnim kontingentom glasova...
Ej, podanik ne trepnuvsi halucinira kako u Srbiji fizicki POSTOJI 1,3 miliona NEPOPISANIH punoletnih ljudi (to bi bio svaki peti stanovnik zemlje)??? Pa gde su tih preko MILION ljudi - u zemunicama, gustim sumama, tajnim skrovistima, u duplim zidovima, *iza ogledala*,... :vnaocare:

Poslednja izmena:
Da rezimiramo - lazov Bole I DALJE drsko laze da je navodno u Sluzbenom glasniku RS objavljena nekakva odluka srpske vlade koja se tice dozvole za slobodno kretanje vozila sa tablicama drzave Kosova na teritoriji drzave Srbije... iako tu laz nikad nije uspeo (i posle visestrukog trazenja da to ucini) da pretvori u istinu nikakvim validnim dokazom (zato njegova tvrdnja i jeste laz). Naravno - ne moze se pokazati da postoji NESTO STO NE POSTOJI.
Pravo pitanje je - ZASTO NEMA te odluke u Sl. glasniku RS? (nije tako tesko pogoditi). A na terenu se drzavni sluzbenici (policija) ponasaju kao da ima te odluke

E sad, da utvrdimo činjenično stanje:
a) Nisi sposoban da nađeš odluku Vlade u Službenom Glasniku.
b) Nisi sposoban da shvatiš zbog čega ni tvoje gazde ne potežu to pitanje.
c) U svojoj nemoći i besu, skačeš sam sebi u usta, čas tvrdiš jedno, čas drugo.

I na kraju tvoj biser kojim dokazuješ da nisi u stanju da shvatiš ni najjednostavniju
činjenicu
Ej, podanik ne trepnuvsi halucinira kako u Srbiji fizicki POSTOJI 1,3 miliona NEPOPISANIH punoletnih ljudi (to bi bio svaki peti stanovnik zemlje)???
Gde sam ja tvrdio da su oni fizički prisutni u Srbiji, bedni lažovčiću?
Još uvek nisi shvatio razliku između biračkog spiska i popisa stanovništva? :mazi:

Poslednja izmena od moderatora:
boskic...

veciti opozicionar
da se podsetimo , sa kim se on drzao za ruku pre jedno 7 godina ?
sa cedom jovanovicem, jer mu je trebala podrska da bi ga progurali u skupstinu posto je bio malo ispod potrebnog cenzusa...

nedavno je bio u koaliciji sa micom zavetnicom, a mica eno u vladi sa sns...

:mazi:

plus koristi otrcani ulicarski zargon komunikacije sklon nasilnicima i naprdnjacima - nemoj mi se unosis u lice BURAZ...

E sad, da utvrdimo činjenično stanje:
a) Nisi sposoban da nađeš odluku Vlade u Službenom Glasniku.
b) Nisi sposoban da shvatiš zbog čega ni tvoje gazde ne potežu to pitanje.
c) U svojoj nemoći i besu, skačeš sam sebi u usta, čas tvrdiš jedno, čas drugo.

Stvar je prosta - pokazes objavu iz Sl. glasnika za koju vise puta tvrdis da postoji... iako znas da NE POSTOJI i onda pozoves prvog moderatora i prijavis me i istestiras odmah svoju (opet LAZNU) tvrdnju da mene neko ovde navodno stiti... Zasto bi me stitio - je l mi tetka ljubavnica Ane Brnabic, da li mi je stric prijatelj americkog ili ruskog ambasadora? Evo, reci javno ko me iz administracije sajta nepravedno *stiti* da ga odmah zamolimo da to vise ne cini ... samo pre toga prikazi vec jednom tu odluku srpske vlade o slobodnom kretanju putevima Srbije vozila sa tablicama Kosove za koju lazes da je objavljena u Sluzb. glasniku Republiike Srbije. Da mozes to da prikazes uradio bi tako vec 10 X... ali, avaj.

Da potvrdimo cinjenicno stanje -
a) Bole nije sposoban da nadje odluku srpske vlade za koju vise puta LAZE da je objavljena u Sluzb. glasniku (a i kako bi nasao nesto sto NE POSTOJI)
Pravo pitanje je - Zasto NIJE OBJAVLJENA takva odluka? Odgovor nije mnogo tezak...
b) NE POSTOJE bilo kakve moje gazde - sto podanik bole ne moze da shvati (da postoje SLOBODNI ljudi koji pisu po savesti i iz uverenja). Mozes da procitas moje nekadasnje postove o onima za koje lazes da su *moje gazde* - sta sam o njima pisao ali DOK SU BILI NA VLASTI. Slobodni ljudi kritikuju one koji su na vlasti a jadni podanici cipelare opoziciju (sto je posebno mizerno).
A ovo pitanje - (NEPOSTOJECE odluke) potezu vrlo znacajni ljudi (koji nisu moje ni bilo cije *gazde*) koji su npr. profesori prava - kad prikazuju primere uzurpacije vlasti u Srbiji koju sprovodi kriminalno udruzenje na celu sa veleizdajnikom, tzv. *predsednikom*
c) Ne razumem sta *cas jedno, cas drugo tvrdim*??? Nemocan i besan si samo ti - posto si, kao sto vidimo, raskrinkani lazov (u povratu i sticaju).

I na kraju tvoj biser kojim dokazuješ da nisi u stanju da shvatiš ni najjednostavniju
činjenicu
Gde sam ja tvrdio da su oni fizički prisutni u Srbiji, bedni lažovčiću?
Evo ovde si tvrdio -

*Kad naučiš razliku između broja popisanih stanovnika i stvarnog broja stanovnika...* ( TVOJ post, br. 11 u onoj drugoj temi, u utorak u 14h 19 min.)

Eto, tu si tvrdio da u Srbiji postoji 1,3 miliona fizicki prisutnih a nepopisanih ljudi jer obe ove kategorije - i broj POPISANIH i STVARNI broj se valjda odnose na fizicke ljude (a ne na duhove, senke predaka...).
Posto se popisom (po popisnom dokumentu koji sam tamo vec prikazao) popisuju SVI stanovnici Srbije - dakle i oni koji nisu prisutni u zemlji u casu popisa NEMOGUCE je da popis *promasi* za cak 1,3 miliona ako se radi o redu velicine 5,6,7 miliona.
Tako da nema nikakve razlike koju *treba da naucim* - ne postoje nikakvi *STVARNI* stanovnici Srbije (o kojima haluciniras) koji se razlikuju od popisanih stanovnika Srbije a narocito u kolicini od CAK 1,3 miliona... posto se, kako rekoh, popisuju SVI (sto ti ocito NE ZNAS)... (postoje, naravno, u svakom popisu poneke nepopisane osobe ali njihov broj je statistickim metodama obrade rezultata itekako predvidjen i *zanemarljiv* je).
Ali zato u birackom spisku itekako postoji tih preko milion imena (osoba) koje u njemu NE BI SMELE DA BUDU kad bi se u Srbiji primenili propisi koji kazu da onaj ko ne zivi u Srbiji vec u inostranstvu treba da se odjavi odavde i prijavi tamo gde zaista zivi i NE BUDE VISE U IZVODU IZ BIRACKOG SPISKA NA GLASACKOM MESTU U SRBIJI

Poslednja izmena:
Evo ovde si tvrdio -
*Kad naučiš razliku između broja popisanih stanovnika i stvarnog broja stanovnika...* ( TVOJ post, br. 11 u onoj drugoj temi, u utorak u 14h 19 min.)
Eto, tu si tvrdio da u Srbiji postoji 1,3 miliona fizicki prisutnih a nepopisanih ljudi jer obe ove kategorije - i broj POPISANIH i STVARNI broj se valjda odnose na fizicke ljude (a ne na duhove, senke predaka...).
Tebi ne vredi čovek ni da crta, a kamoli da objašnjava, nikada ti to nećeš da shvatiš... :mazi:

Posto se popisom (po popisnom dokumentu koji sam tamo vec prikazao) popisuju SVI stanovnici Srbije - dakle i oni koji nisu prisutni u zemlji u casu popisa NEMOGUCE je da popis *promasi* za cak 1,3 miliona ako se radi o redu velicine 5,6,7 miliona.
Popisom se obuhvataju samo oni koji su prisutni (kao što i samo ime kaže).
Ako nisi prisutan, recimo lomiš kičmu na nekoj Baustelle po Austriji, ne mogu ni da te popišu, šta ti tu nije jasno?

Da si išao u školu, znao bi da se broj učenika u dnevniku i broj stvarno
prisutnih đaka uvek razlikuje...

Ali zato u birackom spisku itekako postoji tih preko milion imena (osoba) koje u njemu NE BI SMELE DA BUDU kad bi se u Srbiji primenili propisi koji kazu da onaj ko ne zivi u Srbiji vec u inostranstvu treba da se odjavi odavde i prijavi tamo gde zaista zivi i NE BUDE VISE U IZVODU IZ BIRACKOG SPISKA NA GLASACKOM MESTU U SRBIJI
A dok su vaše gazde pobeđivale na izborima, to vam nije smetalo? :mazi:

Izmenite
Popisom se obuhvataju samo oni koji su prisutni (kao što i samo ime kaže).
Ako nisi prisutan, recimo lomiš kičmu na nekoj Baustelle po Austriji, ne mogu ni da te popišu, šta ti tu nije jasno?
Ajd da postavim opet (mada sam vec postavljao na onoj drugoj temi pre par dana, ipak sam ja nekakav profesor a sa ponavljacima treba strpljivo)... Ovo je
citat iz popisnog formulara sa poslednjeg popisa - 2022. godine (da bi bilo jasno koliko je, kao i obicno, komican tvoj pokusaj racionalizacije neodbranjivog i po ovom pitanju) -

*SPISAK LICA, stanje 30. septembra 2022. u 24 časa (kritični momenat popisa)
Pod rednim brojem 1 upisuje se lice na koje se vodi domaćinstvo (bilo koji punoletan član domaćinstva, bez obzira na pol), potom se upisuju članovi porodice tog lica, zatim članovi druge, treće itd. porodice u okviru domaćinstva.
Nakon toga, upisuju se ostali članovi domaćinstva koji ne pripadaju nijednoj porodici. Na kraju Spiska se upisuju privremeno prisutna lica.

U Spisak lica upisuju se svi članovi domaćinstva bez obzira na to da li su u kritičnom momentu popisa svi bili prisutni ili su neki od njih boravili u drugom mestu u zemlјi ili u inostranstvu, zbog rada, školovanja ili iz drugih razloga...*

Vidis bole, bez obzira sta tebi *samo ime kaze* u popisnom formularu sa poslednjeg popisa PISE NESTO DRUGO - suprotno od tvojih halucinacija. Upisuju se SVI clanovi domacinstva koje se popisuje (i onaj na bausteli, i onaj sto je otisao da poseti tastu u Bajinu bastu, i onaj sto je na robiji...) i sto zna svako ko je ucestvovao u popisu. Iako ti i to NE ZNAS pa zato i konstruises halucinacije o nekakvim *stvarnim* stanovnicima Srbije kojih ima cak 1,3 miliona a navodno nisu popisani.

Poslednja izmena:
Iako ti i to NE ZNAS pa zato i konstruises halucinacije o nekakvim *stvarnim* stanovnicima Srbije kojih ima cak 1,3 miliona a navodno nisu popisani.
Jbt, pa obavesti odmah gazde o tome, verovatno je i njima to promaklo, kao i meni,
pa se nisu bunili zbog toga...
A šta misliš jadniče, zašto se niko od tvojih gazdi ne kači za to?
Ovamo ti gazde bulazne o nekih 40.000 glasača iz Republike Srpske, o nekih
10 glasača iz Male Krsne, a ladno im promaklo 1,3 miliona nepostojećih birača?

Blago tebi... :mazi:

A dok su vaše gazde pobeđivale na izborima, to vam nije smetalo? :mazi:
Dakle da ponovimo (sa ponavljacima mora strpljivo) -

NE POSTOJE bilo kakve moje gazde - sto podanik bole ne moze da shvati (da postoje SLOBODNI ljudi koji pisu po savesti i iz uverenja). Mozes da procitas moje nekadasnje postove o onima za koje lazes da su *moje gazde* - sta sam o njima pisao ali DOK SU BILI NA VLASTI. Slobodni ljudi kritikuju one koji su na vlasti a jadni podanici cipelare opoziciju (sto je posebno mizerno).
Tako da uvek pisem o svemu sto je nepravedno i zlo prema vecini naroda - posto je sad kriminalna banda veleizdajnika na vlasti pisem o njima

Poslednja izmena:
promaklo, kao i meni,
Dobro je da si bar valjda konacno shvatio KO se popisuje...
Pa neces vise da haluciniras o nekakvih 1,3 miliona *STVARNIH* (???) punoletnih (osoba sa birackim pravom) koje nisu popisane a navodno postoje. Cime si konacno priznao da je biracki spisak za toliko LAZAN.

Nego, da se vratimo na *glavnu* temu - kada ces da nam prikazes odluku srpske vlade iz Sluzbenog glasnika (znas vec o cemu)? Ono zbog cega mene neko ovde stiti dok tebe *casnog i istinoljubivog nepravedno vredjam*?

Back