Domace devojke i strankinje

Ajde ovo sedanje u krilo liku koga ne znas i jezik u grlo mi je previse, mada ja sam zaostao pa ne kapiram te moderne trendove.
Mozda je to kod nas malo problem "sta ce reci selo" i nije to samo kod nas, nego i kod tih famoznih strankinja.

Iz druge ruke znam da su one onako rezervisane, hladne, odmerene, ali zato kada dodje odmor, pa to se ne zna gde ko tera i sa kime, ali kod kuce ne, to je sve pod konac.
Tako mozda i ovo, mozda bi one prisle, krenule neku pricu, foru, opusteno ovo-ono, ali selo je to, sta ce selo da kaze "vid' ova flertuje sa muskarcem, prva prisla, neka razuzdana zeljna".

Jbg, mozda smo i mi muskarci malo krivi. Ja sto sam imao nekog jako skromnog iskustva sa tim devojkama, mislim na ove domace, sto same prilaze je da prilaze tako svakom i traze broj.
 
Slusao sam nebrojano puta iz prve ruke kako su nase devojke, ukocene, zatvorene, ovakve, onakve.
Lupam, u nekim drugim zemljama devojke prve prilaze, bez blama i ustezanja, a i ovako su otvorenije i slobodnije za komunikaciju, flert i .... ostalo. :per:

E sad, svi znamo da su nase domace nama najbolje, ali odakle tolika razlika u mentalitetu. Zasto su ove preko obicno otvorenije, slobodnije, preuzimaju inicijativu i sl.?
Kakva su vasa iskustva?

Moja iskustva su baš kao što si opisao.

Šta znam. Kod nas ima plavuša, ali ne liče na indoevropljanke. Ma bre kod nas je sve izvrnuto.

"E sad, svi znamo da su nase domace nama najbolje, ali odakle tolika razlika u mentalitetu. Zasto su ove preko obicno otvorenije, slobodnije, preuzimaju inicijativu i sl.?"

Zato što su nas turci držali 500 godina. Mentalitet je dijametralno suprotan. I sada se ta razlika vidi. Srbija će se dogovoriti sa EU kad i Turska. Najgore od svega je što kada se ovako nešto pomene, sve naše žene skaču i brane svoj stav, umesto da pokušaju nešto da promene.
Ali fala bogu, htele nehtele menja se i to jer je rađanje toliko da će kategorija takvih žena samu sebe ubiti.
 
Slusao sam nebrojano puta iz prve ruke kako su nase devojke, ukocene, zatvorene, ovakve, onakve.
Lupam, u nekim drugim zemljama devojke prve prilaze, bez blama i ustezanja, a i ovako su otvorenije i slobodnije za komunikaciju, flert i .... ostalo. :per:

E sad, svi znamo da su nase domace nama najbolje, ali odakle tolika razlika u mentalitetu. Zasto su ove preko obicno otvorenije, slobodnije, preuzimaju inicijativu i sl.?
Kakva su vasa iskustva?

Bolna tema.Treba priznati da u zemlji Srbiji imas dosta losih ljudi ili olosa,a kako su zene u vecini.. mozemo zakljuciti da taj procenat dosta ide i na njih.Kada je losa kao ljudsko bice,dzaba joj izgled.A i to je jos jedan mit,(to o lepoti iznad proseka).
 
Koliko si strankinja do sada povalio?

ove vaše ne bih pipno ni strujom
viktorijajelenamiksamedugor.jpg
 
Poslednja izmena:
Stvarno od muhe pravite medvjeda.Nisam imala posla sa strancima.
Ali generalno gledno ni muskarci nisu bas fer.Ili nemaju incijative ili i oni sve gledaju kroz racunicu
Uvjerila sam se vise puta.A i ovo sto danas vidim je sve,samo ne normalno.
Mislim razumijem ja i muskarce ali svaki koji ne zeli da bude bolji u nekoj vezi ili braku ili pristaje na neke rezervne varijante za mene i nije musko.......
 
Slusao sam nebrojano puta iz prve ruke kako su nase devojke, ukocene, zatvorene, ovakve, onakve.
Lupam, u nekim drugim zemljama devojke prve prilaze, bez blama i ustezanja, a i ovako su otvorenije i slobodnije za komunikaciju, flert i .... ostalo. :per:

E sad, svi znamo da su nase domace nama najbolje, ali odakle tolika razlika u mentalitetu. Zasto su ove preko obicno otvorenije, slobodnije, preuzimaju inicijativu i sl.?
Kakva su vasa iskustva?
1. Iz prve ruke si slušao, od koga: od muškarca koji je u prilici da stupa u odnose sa ženama širom sveta, a ujedno i ovde? Ili je negde pročitao? Ili je imao devojku iz Austrije nekada, ili šta već znam...Iz Zambije?
2. Neki muškarci nemaju pojma šta hoće, npr par primeraka koji učestvuju postijući na sličnim temama. Jedan dan pišu kako su devojke i žene napadne, furaju feminizam,...Drugi dan pišu kako su svezane vreće, mutave, smotane, stidljive...U čemu je caka?
 
1. Iz prve ruke si slušao, od koga: od muškarca koji je u prilici da stupa u odnose sa ženama širom sveta, a ujedno i ovde? Ili je negde pročitao? Ili je imao devojku iz Austrije nekada, ili šta već znam...Iz Zambije?
2. Neki muškarci nemaju pojma šta hoće, npr par primeraka koji učestvuju postijući na sličnim temama. Jedan dan pišu kako su devojke i žene napadne, furaju feminizam,...Drugi dan pišu kako su svezane vreće, mutave, smotane, stidljive...U čemu je caka?

Ja sam uveren da su nasi muskarci GORI sto se toga tice od zena.

Prica da su Srbi po svetu veliki svaleri i yebachi je samo obican ...mit......:sad2:
 
Trenutno je stanje da nedokazanim srpkinjama moze da pariraju jedino nedokazivi srbi, pa se ovi ostali i sklanjaju iz takvih kombinacija.

Da, zvuci cudno da u istoj zenskoj osobi imas pasivu koja ceka da joj muskarac pridje i osobu koja ce u startu odbiti 3 puta, onako radi dizanja svoje cene i to na vrlo destruktivan nacin, ne kao nekada, kad su odbijale pristanak i saglasnost ali ne i sugestiju da treba nastaviti...
Sada su tako ugladjene u odbijanju i kulturnom prekidu dalje komunikacije (neke od njih).
A opet stoji i ono posle 15 dana, znaci i kad sve prodje na pocetku kako treba, odjednom nestaje Mr Hide i pojavljuje se MR Jeckyl.
To vise nije pasivna osoba nego osoba koja vrlo cesto ima seljacke i uvredljive ispade, koje mahom i ne primecuje, voli da secne jaja muskarcu, da ga usmerava i menja , da zahteva i ocekuje ponistenje nekih njegovih prioriteta i kodeksa, naravno zarad prikaza biovlasti i osecaja da mogu sutra da menjaju i postavljaju uslove.

Naravno to moze biti lazna slika, tj igra da se takva upeca i to svi znaju , a opet ta fetish igra postoji, da bi se na tanak led polovili oni koji ne znaju kako da izbegnu da budu ulovljeni...

Za razliku od opsteg misljenja u Srbiji (zacudo ne vazi za ceo Balkan) poenta nije u toj igri biovlasti vec sto nijedna od osoba upletena u MZ odnos nije postavljena niti se uspostavlja odnos gde je onakva kakva jeste i kakva joj godi da bude na duze staze...A da ih pitas da li su kakve jesu, navika na igrice je tolika da ce svim bicem misliti da jesu...
 
nase zenske su pre svega seljacki vaspitane da samo jure "vezu" (citaj: muza) vec od prve godine faxa
zapadnjakinje bar sacekaju da zavrse fax pa onda kao fol se prepuste ciscenju prasine u kuci

Nedavno je to i jedan čuveni psiholog rekao:
"Srpkinja je vaspitana i opsednuta da se uda i rodi dete.
Nije važno kakav je brak, ni s kim ni kakvo će dete biti, nego da to obavi"


- - - - - - - - - -

ove vaše ne bih pipno ni strujom
Pogledajte prilog 387265

Ove su neke lopate sa tribina ( zato se i kreću u muškom društvu).

Hrvatice su po ponašanju 15 liga iznad Srpkinja a po izgledu đene-đene.
Kad su dobre - onda su bolje od bile koje Srpkinje jer Srpkinja osim goozice ( tela ) ništa nema a Hrvatica najčešće ima i ono nešto, neku otmenost i držanje...pa kad se to i izgled spoje u jednoj žeMskoj - vrh.
 
Vremena se menjaju i nacin razmisljanja mase, ali i percepcije vremana.
Srpkinje nisu nista drugacije od drugih zena osim velikog uticaja pravoslavlja
koje deluje i na muskarce. Mnogo teze prihvataju trzisne principe isto kao i muskarci.
Pored ogromnog pritiska zapadne civilizacije Srbi i dalje gaje duhovnost u cemu zene
prednjace.
Tema insistira na tome da je zapadnjacki pristup bolji, cak iskreniji. Da li je bas tako?
 
Slusao sam nebrojano puta iz prve ruke kako su nase devojke, ukocene, zatvorene, ovakve, onakve.
Lupam, u nekim drugim zemljama devojke prve prilaze, bez blama i ustezanja, a i ovako su otvorenije i slobodnije za komunikaciju, flert i .... ostalo. :per:

E sad, svi znamo da su nase domace nama najbolje, ali odakle tolika razlika u mentalitetu. Zasto su ove preko obicno otvorenije, slobodnije, preuzimaju inicijativu i sl.?
Kakva su vasa iskustva?
neam pojma, slabo ti ja iam iskustava sa ženama
al eto ovde sam čito da su strankinje normalnije
i zbog toga bi voleo nekad da upoznam neku strankinju, da vidim jel tačno to što pričaju ovi iskusni...da zna šta oće, šta neće, da mi ne prodaje muda za bubrezi i da se ne femka i to
 
neam pojma, slabo ti ja iam iskustava sa ženama
al eto ovde sam čito da su strankinje normalnije
i zbog toga bi voleo nekad da upoznam neku strankinju, da vidim jel tačno to što pričaju ovi iskusni...da zna šta oće, šta neće, da mi ne prodaje muda za bubrezi i da se ne femka i to

Ti pričaš o hebanje , a to ćeš pre kod neke Balkanuše da završiš...
 

Back
Top