"Pick me" vajb devojke

Значи паралелне, увек једна наспрам друге.
pravac 2.png
Ovaj kanal dole je mr Napokon

A, vidim ispravio si se

То није пикми девојка, видела риба плен и бацила се на њега, нема ничег лошег у томе.
aha :mrgreen: ali, vidi, moze: ti mislis da je ona tvoj plen, a ona ti kasnije prica kako si ti u stvari bio njen - znaci, avantura, koja najverovetnije mora da se okonca, takvo je bar moje iskustvo, a ti ako si pick me guy, mislim, ko zna...
Пикми девојке своје пикмање углавном изражавају вербално, она није као друге, мушкарци су много бољи од жена, она има мушки мозак и сличне баљезгарије.
onda bi tako pisalo u naslovu, a ne bi pisalo VAJB, ali da predjem na stvar, iscitao sam na brzinu temu, razlozicu na:
  1. pick mi vibe
  2. pick me, pick me - verbalno
1. nema filozofije, ne mozes da promasis, i zasto bi? pokupis je, imas avanturu, ali sutra, prekosutra vrlo verovatno ti nju neces pozvati na maldive, i tu je avanturi kraj; ona nastavlja dalje sa svojim vibracijama i ulazi u druge avanture dok ne naleti na avanturu nad avanturama, a ti si samo imao seks
2. pick me pick me je moja zena - "ozeni me cedo", uzmi mene, uzmi mene, ja znam, samo ti i niko drugi.... da li sam je ja osvajao? nisam! da li sam se borio da je zadrzim? verovatno ne dovoljno, ili ne na vreme... i sta se desava? ona kad tad mora da ode u drugu krajnost! odyebaus, ili masa problema...
da sam ja koristio svoj muski mozak umesto njenog zenskog, ja bih ga koristio, ali ovako zenska cud vrazija rabota, i sad cuti i placaj ceh, i/ili jovo nanovo ako te vec nisu pregazile godine - znaci, ja sam sredovecan, 3 dece i sve sto sleduje, da kazemo "ostvaren", te nastupam sa nekog veceg zivotnog iskustva, pa ako moze da vam pomogne,ne treba zahvaljivanje

Ок, следећи пут :Д
Ni nikad

~~~

Ono što primećujem je koliko su pojedini muškarci u suštini mizogini iako to ne shvataju. Imamo jedne kojima pašu devojke koje vole neobavezan seks, dok su ostale udavače, druga sorta voli ženstvene dame, ostale su feminjare; ima i treći soj, ne znam da li se još oglasio, koji voli čestite žene dok su im npr. ove, miljenice prve sorte, jebulje (nisu moje reči). Drage žene kad čujete da vaš udvarač izrekne neku od ovih gadosti prema drugim ženama, iz sve snage ga šutnite u yaya i bežite.

Ni nikad

~~~

Ono što primećujem je koliko su pojedini muškarci u suštini mizogini iako to ne shvataju. Imamo jedne kojima pašu devojke koje vole neobavezan seks, dok su ostale udavače, druga sorta voli ženstvene dame, ostale su feminjare; ima i treći soj, ne znam da li se još oglasio, koji voli čestite žene dok su im npr. ove, miljenice prve sorte, jebulje (nisu moje reči). Drage žene kad čujete da vaš udvarač izrekne neku od ovih gadosti prema drugim ženama, iz sve snage ga šutnite u yaya i bežite.
Није ово дефиниција мизогемије.
Ако сматрате да јесте покушајте да размислтите да све што сте навели имате у супротном полу тј женама.

Back