"Pick me" vajb devojke

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.230
Šta mislite o "pick me" vajb devojkama?
Šta misle muškarci, a šta žene?
Da li muškarcima i odgovaraju na neki način jer povećavaju vrednost muškarcima i odmah se aktiviraju one koje su zainteresovane?:per:

Poslednja izmena:
Imas i na forumu savet za pogodne muskarce. Slicno priselektivno ponasanje.
Na pr kada se ne svidja forumasici tvoj argument i ona ga izvrne, vadi iz konteksta i predje na licno: ti si ovakav, onakav, sigurno te neka povredila u proslosti pa si kivan na sve zene.
U sustini zeli da te javno obelezi kako si nepodoban za zene i onda te ostale forumasice kukiraju.

Šta mislite o "pick me" vajb devojkama?
Šta misle muškarci, a šta žene?
Da li muškarcima i odgovaraju na neki način jer povećavaju vrednost muškarcima i odmah se aktiviraju one koje su zainteresovane?:per:

Priča moje frendice u nekom klubu gde je bila u mešovitom društvu samo, ali samo devojke.
Znači ne samo njeno najbliže društvance već i još neke devojke.
I gleda nju neki hot frajer i ova likuša ispred nje i kao igra gledajući njega sve klimajući glavom.:per:

I onda ona kaže njenim ortakinjama: "The bitch must DIE!":zelenko:

То није пикми девојка, видела риба плен и бацила се на њега, нема ничег лошег у томе.
Пикми девојке своје пикмање углавном изражавају вербално, она није као друге, мушкарци су много бољи од жена, она има мушки мозак и сличне баљезгарије.

То није пикми девојка, видела риба плен и бацила се на њега, нема ничег лошег у томе.
Пикми девојке своје пикмање углавном изражавају вербално, она није као друге, мушкарци су много бољи од жена, она има мушки мозак и сличне баљезгарије.
A da da, d vrst kajnd.

Ok, izmenio sam post. Hvala na ispravci.:ok:

ala sam ja zaostala
pojma nemam šta su pick me devojke
ne šalim se

Here

Pick me je žena navučena na kuraxc za validaciju sopstvenog postojanja, ne samo kao žene, već i kao osobe

Ako me kerucxc nije validirao, da li ja zapravo postojim

Stvarno pitanje je zapravo obrnuto: da li verzija tebe koja se stalno prilagođava kyrchevom pogledu zaista postoji, ili je samo performans (performans je)

Pick me je žena navučena na kuraxc za validaciju sopstvenog postojanja, ne samo kao žene, već i kao osobe

Ako me kerucxc nije validirao, da li ja zapravo postojim

Stvarno pitanje je zapravo obrnuto: da li verzija tebe koja se stalno prilagođava kyrchevom pogledu zaista postoji, ili je samo performans (performans je)
A misliš li da je to očajanje da nađe nekog ili je prosto čisto ulizivanje i te devojke mogu i dobro izgledati itd.?

Back