"Dobre", pasivne devojke, koje nikad ne zapocinju ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primena zaklucka :)

Zato iz principa vise volim devojke koje i same umeju da zapocnu flert, a princip "pasivnosti" ne shvatam kao "casnost".
nauci da formulises jasna pitanja i konstatacije.iz ovog sto napisa ovde dodjoh do zakljucka ne samo da si konfuzan vec i preopsiran i da ne drzis paznju :)

sto ces reci izbrbljo si nesto,a nista nisi reko :)

vise srece sledeci put...bice da ti nesto ne valja u pristupu :)
 
nauci da formulises jasna pitanja i konstatacije.iz ovog sto napisa ovde dodjoh do zakljucka ne samo da si konfuzan vec i preopsiran i da ne drzis paznju :)

sto ces reci izbrbljo si nesto,a nista nisi reko :)

vise srece sledeci put...bice da ti nesto ne valja u pristupu :)

a mozda je jednostavno ispu.sio i sad konta da bi mu najbolje bilo da sedi i ceka da one dodju
:hahaha:
joj dece :confused:
 
@Glupaca
A gde sam ja to rekao da su MENI tek posle 10 dana reagovale na flert, i to preko druga koji je devojci objasnio da sam ja u stvari sa njom flertovao, i gde sam napisao da ona i nije znala da sam flertovao? UPRAVO JE SUPROTNO SUSTINA MOJE TEME: One meni ni posle 10 dana (ni posle godinu) nisu reagovale NA TAJ flert, ali jesu nekome drugome koga sam poslao kao test...

Svetujem ti da pocnes da posecujes polako ustanove gde bi mogla da se lecis od fiks ideja... to ti je prijateljski savet.

BOLDUJ TE DELOVE GDE SAM TO STO TI KAZES DA SAM REKAO REKAO.


Mozda im se nisi svideo pa nisu odreagovale.:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top