Zašto većinu razvoda brakova započinju žene?

moze, samo zene slabije dobijaju tu zutu minutu
slabo poznajes kriminalistiku. kada zeni dodje ta minuta ona muskarceva je malo dete za njenu. a zasto ima manje kod njih, pa bas zbog onoga o cemu pisem jer kada neko strateski terorise drugog, taj tj.ta ima bolju moc samokontrole...dok ne naleti na nekog ko je za nju sandzama.

onda ide druga prica ona tipicno zenska posto ne sme nista direktno nego sve izokola, prvo abrovi, pa spletke, pa angazovana treca lica, a kad se sve izjalovi onda moze da joj dodje i taj kvrc o kome citamo u zutoj stampi.

kada dete ima problema nikad psihijatri ili psiholozi ne zovu oca nego majku zato sto je ona najcesce izvor detetovog problema. oca jedino zovu ako se ispostavi da je majka skroz ok.

Mene interesuje odakle ti ovo? Pročitao negde? Sam smislio? Lično iskustvo? Anketa? Stvarno treba imati smelosti tako nešto izjaviti!
blagi boze...pa valjda znas da uvek u takvim slucajevima tipa adolescentski problemi ili neko drqanje u skoli, psihoi prvo razgovaraju sa majkom deteta...koja je normalno referenca jer mora da zna sve o detetu.

osim ako dete ne zivi sa ocem...ili u slucaju da je bio zlocin neki ne daj boze, ali i tad ako otac zavrsi u murdelju prvo ce sa majkom da pricaju.

cuj hrabrost...svako to zna.

Napisao si da je majka izvor detetovog problema
jok... napisao da ako dete ima problema psiho prvo razgovara sa majkom jer je mnogo veca sansa da taj odnos nije u redu, pa ako se ispostavi da je sve ok sa te strane onda se razgovara sa ocem.

sa ocem se razgovara i ako se slucajno desi da je odnos majka-dete na stranputici, da se vidi da li ima i njegovog dela krivice u tome sto je po difoltu tacno jer nikad jedan roditelj ne moze da shebe dete vec oba...jedan vise, a onaj drugi ako to nemo posmatra i ne potrudi se da ispravi greske prvog, malo manje.

Znam šta sam pročitala. Pročitaj i ti ponovo. Citirala sam te.

U svakom slučaju mi je drago ako nisi to mislio jer nije uredu
rekao sam najcesce, sta je tu problem?

nisam rekao da su uvek izvor majke vec da je relacija majka dete najslozenija, a kad je nesto toliko slozeno tu je najcesci koren svih pizdarija.

a ti me ubedi u suprotno... da ce napr otac koji radi ko konj dva posla pa ne dolazi kuci jer ono malo vremena koristi da bi bancio sa prijateljima i svrne samo na spavanje vikendom, biti okidac koji detetu napravi stetu...ili ce mozda majka koja tog muza ne moze ocima da vidi zbog toga sto po njenoj logici on mora da ima sluha za sve i da bude uvek pored nje kada ona smatra da je to potrebno, jer eto ona sirota ne moze sve sama :lol:

i u sebi gaji nervozu od stalnog stresa jer dete se razvija iz deteta u nesto malo ozbilnije, a ona je stalno nadrqana i nema vise strpljenja za njega, ni za muza i samo place na ramenu sestri ili drugarici kako se lose udala i da joj je pun q svega a porodice najvise :lol:

a dete ko dete, oseca sve bez da moras ista da mu kazes, vidja nadrq majku 0/24 i sadizam koji po difoltu ima kao svako dete koristi nesvesno pa jos vise stvara nesnosnu situaciju u kuci... pozoriste.

samo jedan primer.

ili gora varijanta...muz pijanica, ne dobrocudni, vec zlikovac, dodje kuci i olesi decu pa ako mu ostane snage pocne da lesi i zenu ako je nepsosobna toj dileji da se odupre... i ona trpi trpi i onda ce da ode i prijavi ga, ili ode na razgovor sa psihom..znaci opet prva...psiho ce da je sve ispita, potvrdi da je u pravu sto je prijavila pijanu budalu i kaze joj da trazi zabranu prsitupa..sa budalom nece ni da razgovaraju jer budala nece ni da se pojavi.

zeni ce savetovati da se razvede ako se jos jednom ponovi, ali ona jok...9/10 njih ce ostati sa pijanom budalom zbog komsiluka, rodbine, da se zna da nije sama sa decom vec srecno udata, a ona jadnica svoj bol gura pod tepih i ne visi sta radi na odlozeno deci..a deca opet odrastaju sa saznanjem uzasnog odnosa majke i oca.

kad nece da se razvede i trpi dalje, ko je onda okidac detetovih problema? ona ili pijani idiot?

@vrsku cuko , Uglavnom se ne raspravljam , jer svako ima pravo na svoje mišljenje. Primetila sam da ovde na forumu žene krive muškarce za sve, muškarci krive žene za sve. Ali izjaviti da je majka najčešće izvor detetovog problema, je veoma neumesno i naiskrenije se nadam da je to proizvod pogrešno biranih reči s tvoje strane.
Priča koju si servirao je neverovatna. Ako te stvarno interesuje, mogu u jednom postu pobiti celu tu priču.
Problem je u tome što ni na jednoj temi od mene nisi mogao pročitati post u kom osuđujem muškarce, jer je to veoma nisko, sami biramo partnere. Nije do pola... do karaktera je.
S izjavom koju sam citirala "da je majka najčešće izvor detetovog problema" si mi gurnuo prst u oko.
Verovaću da si se pogrešno izrazio. :)

@vrsku cuko , Uglavnom se ne raspravljam , jer svako ima pravo na svoje mišljenje. Primetila sam da ovde na forumu žene krive muškarce za sve, muškarci krive žene za sve. Ali izjaviti da je majka najčešće izvor detetovog problema, je veoma neumesno i naiskrenije se nadam da je to proizvod pogrešno biranih reči s tvoje strane.
Priča koju si servirao je neverovatna. Ako te stvarno interesuje, mogu u jednom postu pobiti celu tu priču.
Problem je u tome što ni na jednoj temi od mene nisi mogao pročitati post u kom osuđujem muškarce, jer je to veoma nisko, sami biramo partnere. Nije do pola... do karaktera je.
S izjavom koju sam citirala "da je majka najčešće izvor detetovog problema" si mi gurnuo prst u oko.
Verovaću da si se pogrešno izrazio. :)
pobi jel ti neko brani :lol:

nemoj mi pretiti zivotnim istinama za koje sam ja operisan, jel :rotf:

ocemo nastavak zivota nase junakinje...i ta se konacno razvede i ima mir ali shvati da zivot samo sa decom nije sve sto je zelela i pocne da se vidja sa muskarcima. izbegava da ih dovede u kucu dok ne bude sigurna u nekog da se ne zaebe ko prvi put i konacno taj novi dodje i upozna decu. deca kakav god da je taj, ne prihvataju promene tog tipa i prekorevaju majku zbog milion stvari a ona svakim decjim zvocanjem i proseravanjem postaje jaca i tvrdja i kaze sebi, necete mi vi balavci odredjivati sta cu ja raditi u zivotu. i nastavi sa vidjanjem odabranog.

kod dece to izazove jaci antagonizam i imaju kurslus u skoli, drustvu i u kuci. i koga ce psiho prvo da zove na razgovor? decu, svalera ili majku? ko je uzrok, bivsi muz pijana budala, svaler koji zeli porodicu a nije voljen od svih, deca koja su bahata i misle samo na sebe ili mozda majka hrabrost kojoj je puko film za sve? :lol:

Teško. ;) Književnici biraju reči.
Ali... vreme je najbolji učitelj.

P.S. A ljubav prema ženama si odlično prikazao u pričama koje si naveo kao primere
da imas argument ne bi se prosipala kolokvijalnim odrednicama gde ne vaspostavljas klasican princip argumentacije svog stava vec se osvrces na karakter sagovornika. to jasno govori koji identitet nosis u sebi.

a posto argumentacije nema, samo si vetar. lahor, nikako kao ona vetrina pustinjska u dubajiu :rotf:

uzgred, muski ginekolozi vole zene i zato su bolji u svemu nego zenski koje su grube i osione, jer zena jednoj drugoj uvek radi o glavi :lol:

Back