Di su nestali normalni muskarci

kad god neko nadje neku zamerku na lepsu polovinu,lepsa polovina na ovom forumu se odmah vadi na foru ''alo decko vidi se da nisi dugo prcao nista''.pa sta tolko preferitate taj sex,kao da je najvaznija stvar u zivotu? 10 minuta zadovoljstva? uzrok svih problema? posle toga bi muskarac bio nesto mnogo srecniji,nego pre? kako da ne.
 
Poslednja izmena:
Jeste primetili da vise ni jedna zena nema normalnog muskarca, nego svi kuvaju peru i peglaju?

Ovo je doba kada imamo automatske usisivace, susilice za ves nakon cega je peglanje cesto nepotrebno, masine za pranje sudova itd itd.
Da ne govorim da u svim vecim marketima u Srbiji se mogu kupiti gotova jela.

A i kuvanje je toliko prosto da nemam reci. Evo przim cevape i kuckam.:kafa:
 
Ovo je doba kada imamo automatske usisivace, susilice za ves nakon cega je peglanje cesto nepotrebno, masine za pranje sudova itd itd.
Da ne govorim da u svim vecim marketima u Srbiji se mogu kupiti gotova jela.

A i kuvanje je toliko prosto da nemam reci. Evo przim cevape i kuckam.:kafa:

Svaki pravi muskarac sve to treba znati zbog sebe, ali to ne raditi zeni, osim ako on ne radi a ona radi. Ili ako ona radi sve ostale muske poslove.
 
Jeste primetili da vise ni jedna zena nema normalnog muskarca, nego svi kuvaju peru i peglaju?

Nisam primetila.
Samo sam primetila da od kada su muškarci zašli u tu sferu, domaćinstva se modernizuju.
Ne gube vreme tako što peru veš ili ga šire. Škljoc mašina za pranje veša, škljoc mašina za sušenje veša.
Škljoc mašina za pranje posuđa.
 
ma da, razmiljam tako, papucari sede u fabrici i pricaju tamo neke davne 1929,

jel hans, jer tera tvoja zena da peres sudje
da svaki dam moram posle 10 sati rada kad dodjem kuci da perem sudje
a tebe?
ma i mene
ajmo Mile da izmislim elekticnu masinu za prane inace cemo celog zivota da peremo
i tako papucari ovaj musakrci izmislise masinu za pranje sudja
 
ja sam malo drugačije zamislio temu
to što uzmeš da nešto uradiš nije greda
svakako perem,kuvam,usisavam....godinama,posla se ne bojim ma koji bio,već sam mislio da hoćeš da kažeš da su jadnici uštrojeni u smislu da ih bez ženke nema nigde,kao da su pupčanom vrpcom vezani,ima nekih likova što ih nisam video bez žene zadnjih 10 godina,a možda bih i pričao s njim nešto,ali ne bih s njima,a kad ga vidim onako jadnog,samo ga pomazim po glavi,brate,vidi se kad je čovek šupak,kad nema svoj život i svoje ja
ili kada ih vidim kako im žena odlučuje šta će i kako će u vezi nekog posla,ili ono kao gleda i jepe ga kolko je popio,a on kao frajer da ja vidim kako se on nje ne boji,pa se ubija povraća tamo ko malo dete,pa ga dudla posle mesec dana da dobije oproštaj....ma brdo brdo stvari,poludeli ljudi skroz,kao da su nabasali na zlatnu micangu,nekad me i iznerviraju,dodje mi da šamaram gnjide:lol:

- - - - - - - - - -

mene pre bilo žao da ih oladim,ali kad malo bolje razmisliš,nedo ti bog da s takvim junacima ratuješ ili radiš nešto
 
Jeste primetili da vise ni jedna zena nema normalnog muskarca, nego svi kuvaju peru i peglaju?

Jel ovo neka sovinisticka tema?

- - - - - - - - - -

Normalni muskarci su nestali u lokalima tipa laundry service i catering service. :)

Steta sto ti ne mogu dati repku :lol:

Nisam primetila.
Samo sam primetila da od kada su muškarci zašli u tu sferu, domaćinstva se modernizuju.
Ne gube vreme tako što peru veš ili ga šire. Škljoc mašina za pranje veša, škljoc mašina za sušenje veša.
Škljoc mašina za pranje posuđa.

E to, bas to. :)
ma da, razmiljam tako, papucari sede u fabrici i pricaju tamo neke davne 1929,

jel hans, jer tera tvoja zena da peres sudje
da svaki dam moram posle 10 sati rada kad dodjem kuci da perem sudje
a tebe?
ma i mene
ajmo Mile da izmislim elekticnu masinu za prane inace cemo celog zivota da peremo
i tako papucari ovaj musakrci izmislise masinu za pranje sudja

Ako nisi bices preDstavnik Udruzenja Papucara :neutral:
 

Back
Top