Di su nestali normalni muskarci

jesmo, i cekaju zenu da dodje s posla i donese platu :zcepanje:

ravnopravnos...sta oces...
tolike vekove su vas muskarci vukli na svojoj grbaci,
vreme je da pocnete to polako da odradjujete...:lol:

- - - - - - - - - -

naci ti si neozenjen i ides izguzvan

brate, to mi je bracni status...neozenjen - neopeglan...
naravno, kad nosim neko kosuljce ili slicno, peglam ga...
inace ne peglam...
 
ti ne hebes widim:lol:
ili bidni = sa clanom porod zajednice(u dawanju i primanju) il nesh ebat;)


Samo frendicu jednom u tri meseca ili kako kad mi se da. A cesto mi se ne da. I kad sam bio u vezi ja sam ucenjivao kitom, a ne one mene picom. Eh koliko sam puta ukinuo sex, jesam prava muska kuchka, hahaha

- - - - - - - - - -

jel se i ja racunam, ja nisam zenjen, pa moram sebi to sve da radim...?(doduse, jako retko peglam, kad bas moram...)

Ma u redu je peglati kad si sam i to samo ako nekud ides. Ja nisam ni tada peglao, otisao sam zguzvan boli me ****** - nije to moj posao Imati zenu i raditi njen posao, je put do prevare i raspada braka. Ako ti zenu dobro ne zaposlis, nego radis njen posao, ona pocne razmisljati o glupostima, najcesece o drugoj kiti i dok ti peglas ona te vara.

- - - - - - - - - -

Nikada mi neće biti jasno zašto je pegla bila smrtni neprijatelj svih žena sa kojima sam bio :lol: Ajde da je ono neko pletenje carapa, kukicanje, sitan vez i sl. neznamnidaizgovorim, ali peglanje je bre laća :p


Nerad i bitandženje. Za dobrog magarca nema teskog tovara.
 
neko dobro kara, a neko se smara sa pranjem i peglanjem :malav:

jesmo, i cekaju zenu da dodje s posla i donese platu :zcepanje:

Možete da ih pljujete slobodno, ali ovo je suština...

Kad imaš kvalitet koji ona hoće da zadrži, ne moraš ni da letiš toliko..

A i sve manje znam tipova koji se trude i oko posla, i oko sebe na ličnom nivou... Tako da to svakako nisu tipovi kojima će svaki dan da se puši za dobar dan jer neko želi da oni ostanu tu.

- - - - - - - - - -

oni sto nece da peglaju, skuvaju nesto, pociste malo i sve to sa osmehom,da kad zena dodje kuci vidi zadovoljnog muza...

E, sad već treba da se obrišeš, posle toga što si uradila se čučne i obriše se.
 

Back
Top