Di su nestali normalni muskarci

vita jelo imas dobro telo
dam ti brvno celo
da iskopas oci
nocu u samoci

Vidim ja tebi brak u podznaku :confused: // ma hebes brak ni poduza veza ti ne gine :(

pa sta cu im ja...
ja sam se po tom pitanju drugacije izjasnio...
ocigledno, nikad nisu ziveli sami, pa ne znaju kako izgleda vodjenje jednog domacinstva...
ja ne spadam u tu kategoriju...

:cmok2:

Nikada mi neće biti jasno zašto je pegla bila smrtni neprijatelj svih žena sa kojima sam bio :lol: Ajde da je ono neko pletenje carapa, kukicanje, sitan vez i sl. neznamnidaizgovorim, ali peglanje je bre laća :p

Meni je smrtni neprijatelj, ali zato mom suprugu nije, on valjda nije "normalan" muskarac/
Sto rece neko malocas :dugme za pranje vesa,dugme za susenje (ako je dobra masuna za susenje / peglanje nepotrebno).skljoc :mrgreen:

A i sve manje znam tipova koji se trude i oko posla, i oko sebe na ličnom nivou... Tako da to svakako nisu tipovi kojima će svaki dan da se puši za dobar dan jer neko želi da oni ostanu tu.


E, sad već treba da se obrišeš, posle toga što si uradila se čučne i obriše se.
Ovaj bold nikako nije " u jednom smislu" takoreci , dvosmislen je/
Ovo ispod mnogo govori o tebi kao muskarcu uopste :confused:

- - - - - - - - - -

jel to bio neki vic?

Kooo jii? :lol:
 
Svaki pravi muskarac sve to treba znati zbog sebe, ali to ne raditi zeni, osim ako on ne radi a ona radi. Ili ako ona radi sve ostale muske poslove.

Koji muški poslovi? Okretanje broja telefona servisa kada pukne neka cev jednom u deset godina?
I koji ženski? Nameštanje programa na mašini za sudove i veš?

Danas se sve svelo ionako na čukanje po lapu ili tabletu u pauzama sexa ili svađe. Koga stvarno briga ko je pritisnuo dugme.
 
Koji muški poslovi? Okretanje broja telefona servisa kada pukne neka cev jednom u deset godina?
I koji ženski? Nameštanje programa na mašini za sudove i veš?

Danas se sve svelo ionako na čukanje po lapu ili tabletu u pauzama sexa ili svađe. Koga stvarno briga ko je pritisnuo dugme.

ovo je nazalost tacno
ali ipak postoje poslovi i koji nisu bas "na dugme"

pa to ti kazem uvek sam bip PreDstavnik za papucare, ako ono medjutim nije :lol:

E onda super :)
 
oni sto nece da peglaju, skuvaju nesto, pociste malo i sve to sa osmehom,da kad zena dodje kuci vidi zadovoljnog muza...

Ako sam ja isprljao ocisticu sve, ali ako je ona bolje ne ulazi u kucu ako nema nameru da cisti, pere, a kuvanje takodje na ravne casti ako nece da jede samo ono sto ja odlucim, jer mi u principu to i odgovara.;)

Kitchen is my playground.::kuvar5::
 
A i sve manje znam tipova koji se trude i oko posla, i oko sebe na ličnom nivou... Tako da to svakako nisu tipovi kojima će svaki dan da se puši za dobar dan jer neko želi da oni ostanu tu.



E, sad već treba da se obrišeš, posle toga što si uradila se čučne i obriše se.

Šta si uopšte rekla ovim?

Evo tvog citata opet. Citaj prvi pasus...
Rekoh nejasno ovo formulisano, oces da kazes da je normalan muskarac onaj koji se trudi oko sebe i posla? To je ok.
Zene (pametne) nisu tako glupe da pusenjem zadrzavaju muskarce .. eto to, ako sam dobro razumela pasus ... no, mozda si nsto hteo jos reci :think:


Drugi pasus/recenica: Ovo govori o tebi kao normalnom muskarcu sve, nazalost surovo sam iskrena. Jednoj zeni, nikome, se tako normalan covek ne obraca. Ima nacina da kazes ono sto mislis 1001. Ovo je jako prizemno :confused:
 
Evo tvog citata opet. Citaj prvi pasus...
Rekoh nejasno ovo formulisano, oces da kazes da je normalan muskarac onaj koji se trudi oko sebe i posla? To je ok.
Zene (pametne) nisu tako glupe da pusenjem zadrzavaju muskarce .. eto to, ako sam dobro razumela pasus ... no, mozda si nsto hteo jos reci :think:


Drugi pasus/recenica: Ovo govori o tebi kao normalnom muskarcu sve, nazalost surovo sam iskrena. Jednoj zeni, nikome, se tako normalan covek ne obraca. Ima nacina da kazes ono sto mislis 1001. Ovo je jako prizemno :confused:

Da, to smatram normalnim, onaj koji se trudi i ulaže u sebe.

I pušenjem između ostalog... Ali je suština da će svaka žena da uradi i više nego što bi uradila kada nađe nešto što zna da vredi i da joj je to u interesu, pušenje je samo slikovit prikaz. A uradiće i te vaše pametne, i te vaše glupe sve kad dođe do toga, samo ako znaju da bolje ne mogu ni u ludilu.

To je tvoje mišljenje i to je ok. Moje mišljenje je da se sa ljudima koji imaju glupe stavove drugačije i ne može, prosto ne osećam potrebu da se za nečije lupetanje izražavam nešto posebno...

Ja bih njoj to objasnio, ona bi se pravila pametna, onda bi to trajalo milion godina, onda bi se na kraju svelo na isto... A i normalan čovek jesam svakako, zato sam i rekao da se posle toga čučne i obriše... Nisam ni hteo da kažem "ne seri, svega ti"...

A nije ni prizemno, da se ja pitam deportovao bih ih u Jemen.
 
Samo frendicu jednom u tri meseca ili kako kad mi se da. A cesto mi se ne da. I kad sam bio u vezi ja sam ucenjivao kitom, a ne one mene picom. Eh koliko sam puta ukinuo sex, jesam prava muska kuchka, hahaha

- - - - - - - - - -



Ma u redu je peglati kad si sam i to samo ako nekud ides. Ja nisam ni tada peglao, otisao sam zguzvan boli me ****** - nije to moj posao Imati zenu i raditi njen posao, je put do prevare i raspada braka. Ako ti zenu dobro ne zaposlis, nego radis njen posao, ona pocne razmisljati o glupostima, najcesece o drugoj kiti i dok ti peglas ona te vara.

- - - - - - - - - -




Nerad i bitandženje. Za dobrog
magarcanema teskog tovara.
axaxaxa al ono dok ti peglas ona te wara oplakah:lol:
 

Back
Top