Decko me je ostavio.

Stvarno veza nam je bila savrsena sve smo iz cuga dogovarqli postovali se cenili verni do kraja.. ugadjali jedno drugom do maks sem tih prvih par meseci dok sam malo pravila sranja i skakala na gluposti ali onda sam stvarno prestala i bili na moru sve savrseno sem sto se ja nekad zezam oko ljubomore i to sam cak rekla da cu izbaciti ako mu ne prija
 
Znam da polako shvatas da ces ostati sam, jbg neko mora, ali to nije razlog da lupetas.
Kako da znamo da nisi predator voajer i da su nam deca bezbedna pored tebe?

Sta radis u ovoj temi sa nama mladima. Sah pod misku i na kalemegdan igraj za starijim ljudima u pivo. Hrani golubove, ne znam sta radis na forumu niko nije video tvoju sliku a tu si vekovima.
 
Kako preboleti kada neko zavrsi sa tobom kaze da te vise ne voli da ne zeli vise nikada da te vidi.. kada te ne zeli blize od 100km a do juce te je voleo i sve je bilo savrseno? Da li to znaci da vec neko vreme te nije voleo samo je cekao situaciju da orekine odnosda li nakon sto neko kaze da je zavrsio vezu da ne zeli vise nista idalje postoji neka sansa jer ti znas i siguran si da je on/ona taj? Znam da je zbrda zdola ali bilo kakav odgovor znaci u ovim tuznim trenutcima
Drmni jednu rakiju?
Ce bude sredjeno?
 
Nije u godinama stvar mozes biti star u glavi i nagledan i mlad i dosta ti je hoces da se skrasis neces te vode ispod mosta simole is that
Opet, ja sam za mnoge mislio da su one prave, kao u nekoj pesmi, pa I za bivsu sa kojom imam dete al kada sagledas neke stvari, I kada ti dodje Iz dupeta u glavu ukapiras da samo ti nisi video probleme dok nije ostalo kasno. Velika je razlika izmedju biti zaljubljena I voleti nekog al to jako malo njih moze da primeti I ukapira.
 
Kako preboleti kada neko zavrsi sa tobom kaze da te vise ne voli da ne zeli vise nikada da te vidi.. kada te ne zeli blize od 100km a do juce te je voleo i sve je bilo savrseno? Da li to znaci da vec neko vreme te nije voleo samo je cekao situaciju da orekine odnosda li nakon sto neko kaze da je zavrsio vezu da ne zeli vise nista idalje postoji neka sansa jer ti znas i siguran si da je on/ona taj? Znam da je zbrda zdola ali bilo kakav odgovor znaci u ovim tuznim trenutcima
Za godinu-dve-tri te verovatno neće biti briga, pa nemoj ni sad da se stresiraš mnogo.
Jbg, sve je to život, i nikad ne znaš zašto se nešto dešava ili ne dešava i šta će sutra iz toga da izađe.
Zato, ono, glavu gore - možda će ti biti bolje jer se baš sad desilo to što se desilo
 
Kako preboleti kada neko zavrsi sa tobom kaze da te vise ne voli da ne zeli vise nikada da te vidi.. kada te ne zeli blize od 100km a do juce te je voleo i sve je bilo savrseno? Da li to znaci da vec neko vreme te nije voleo samo je cekao situaciju da orekine odnosda li nakon sto neko kaze da je zavrsio vezu da ne zeli vise nista idalje postoji neka sansa jer ti znas i siguran si da je on/ona taj? Znam da je zbrda zdola ali bilo kakav odgovor znaci u ovim tuznim trenutcima
verovatno je nasao drugu. sa boljim sisama. ili si ga smarala mnogo, gusila coveka budalastinama, ljubomorom itd. ima zena koje su frigidne, ne daju decku da im rasiri noge. sigurno je neki od tih razloga.

uvek je.
 

Back
Top