ДА ЛИ ЗНАТЕ ШТА ВАМ ДЕЦА УЧЕ У ШКОЛИ: Срби агресори, Албанци староседеоци

Мајмуне из МИнистарства просвете ТРЕБА ПОХАПСИТИ И ЈАВНО ИШИБАТИ И ОТПУСТИТИ..... једино решење који би дало резултата...... све друго нема било каквог смисла.

Нека хохштаплери ПОГЛЕДАЈУ ДНК АНАЛИЗЕ О НАРОДИМА КОЈЕ СУ РАДИЛИ СТРАНЦИ.... кретенчине једне.........
 
Није толико битно ко је које националности и одакле је. Једина подела између људи
је подела на капиталисте и раднике. Радничка класа је у истом положају у свим капиталистичким
земљама тако да није добро да се и даље дели. Особно знам каква је судбина радничких породица
и дража ми је борба против тога од борбе за српски национализам и сличне измишљотине буржжоаске
класе.
 
Mislim da smo napravili par grešaka što se tiče odnosa sa Albancima i to prilikom zauzimanja
tih oblasti nakon balkanskih ratova. Bilo je dosta zločina protiv Albanaca i vidite kako nam
vraćaju. Da nije bilo buržoazije i njihovog apetita za kapitalom ne bi bilo ni ovoga danas na Kosovu i Metohiji.
Trebali smo sarađivati sa njima, odličan saveznik bi bili.

Лупаш!
 
Ova lepotica je creator obrazovne nakaradnosti u Srbiji,
a svoju seansu sa jos nekolicinu opajdara zapocela je
odmah cim je Srbija zakoracila u djindjicevizam. !!!

hqdefault.jpg
 
Ови подаци су објављени у књизи "200 милиона грађана СССР"- ДОКУМЕНТИ ДАНАШЊИЦЕ, 1940.год.


-.jpg1.jpg

Tu postoje dva nepremostiva problema:

Niti ovi ovde Albanci sebe nazivaju Albancima, niti je narod kavkaske Albanije svoju državu nazivao tako.
 
Tu postoje dva nepremostiva problema:

Niti ovi ovde Albanci sebe nazivaju Albancima, niti je narod kavkaske Albanije svoju državu nazivao tako.

Треба добро познавати историју и лупати што мање - ово што сам поставио су ОЗБИЉНИ ПОДАЦИ......... а то што си ти јебиветар ... твој проблем.......
 
Треба добро познавати историју и лупати што мање - ово што сам поставио су ОЗБИЉНИ ПОДАЦИ......... а то што си ти јебиветар ... твој проблем.......

Baš zato što ja poznajem istoriju, ne dopuštam sebi da iz posta u post lupetam gluposti, kojima si ti jako sklon. U tom tekstu se nigde ne dokazuje povezanost kavkaske Albanije i ove ovde.

U tom tekstu se nigde ne navodi, ono što sam već rekao, da nijedan, ni drugi narod sebe ne nazivaju Albancima.

U tekstu postoji jedna ogromna greška, jer Azere nazivaju Albancima, a Kavkaska Albanija nije srednjevekovna azerbejdžanska država, već su njeni osnivači bili autohtoni kavkaski narodi ----> http://en.wikipedia.org/wiki/Udi_people

Albanski jezik je indoevropski, dok jezici kojima govore ljudi u Dagestanu i severu Azerbejdžana (gde se nalazila Kavkaska Albanija) ne pripadaju indoevropskoj porodici jezika.

I drevnu Gruziju su nazivali Iberijom, pa niko normalan ne misli da Gruzini i Španci imaju ikakve veze jedni s drugima.

Dakle Mito, jedan savet, koji verujem da si dobio već mnogo puta na ovom forumu - ne započinji priču o nečemu, o čemu nemaš blage veze.
 
Baš zato što ja poznajem istoriju, ne dopuštam sebi da iz posta u post lupetam gluposti, kojima si ti jako sklon. U tom tekstu se nigde ne dokazuje povezanost kavkaske Albanije i ove ovde.

U tom tekstu se nigde ne navodi, ono što sam već rekao, da nijedan, ni drugi narod sebe ne nazivaju Albancima.

U tekstu postoji jedna ogromna greška, jer Azere nazivaju Albancima, a Kavkaska Albanija nije srednjevekovna azerbejdžanska država, već su njeni osnivači bili autohtoni kavkaski narodi ----> http://en.wikipedia.org/wiki/Udi_people

Albanski jezik je indoevropski, dok jezici kojima govore ljudi u Dagestanu i severu Azerbejdžana (gde se nalazila Kavkaska Albanija) ne pripadaju indoevropskoj porodici jezika.

I drevnu Gruziju su nazivali Iberijom, pa niko normalan ne misli da Gruzini i Španci imaju ikakve veze jedni s drugima.

Dakle Mito, jedan savet, koji verujem da si dobio već mnogo puta na ovom forumu - ne započinji priču o nečemu, o čemu nemaš blage veze.

Боље ти је да ми не подмећеш германске измишљотине и сраћке као некакву ИСТОРИЈУ... а још мање Википедију као ИСТОРИЈСКИ ДОКАЗ... боље пажљивије прочитај још једанпут текст јер очигледно спорије капираш.......
 
Боље ти је да ми не подмећеш германске измишљотине и сраћке као некакву ИСТОРИЈУ... а још мање Википедију као ИСТОРИЈСКИ ДОКАЗ... боље пажљивије прочитај још једанпут текст јер очигледно спорије капираш.......

Пусти то
тема су великосрбијанки агресори на вјековну земљу шифтарову, те просветитељи постсербиански који твоју децу о твом трошку томе подучавају.
 
Мекдоналдс генерације ће полако ово да упијају и за 50-ак година ништа од нас остат неће..

pa u NWO i nisu predvidjene nikakve nacije, religije, politike, osobenosti.......................ceo svet bi trebao da je jedna drzava u kojoj se govori jedan jezik u kojoj postoji jedna centralna banka, jedna religija, jedna armija, jedna moneta............brisace se cela istorija ........JER ONA I OVAKO NIJE REZULTAT RAZVOJA CIVILIZACIJE I SPONTANIH POLITICKIH; RELIGIOZNIH; NACIONALNIH; KULTUROLOSKIH..................dogadjaja vec je ISTORIJA jednostavno prepisana iz PROGRAMA VLADARA SVETA............................................................

pa ti sad vidi gde je srbija u svemu tome..............a jos manje albanci.
 
Пусти то
тема су великосрбијанки агресори на вјековну земљу шифтарову, те просветитељи постсербиански који твоју децу о твом трошку томе подучавају.

Па управо је ГЕРМАНСКИ ПРОЈЕКАТ измишљање "историје" која никада нигде није постојала, која нема никакво научно упориште... најобичније измишљотине и свињарије невиђених размера. И то не би било толико трагично ДА СУ СЕ НАША САНУ И НАШИ ИСТОРИЧАРИ И МАЛИ МИЛИОН ИСТОРИЈСКИХ ИНСТИТУТА ОГЛАСИЛИ И РЕКЛИ ГЛАСНО И ЈАСНО: НЕ!!!!!!!! Него су подметнули плаћенички олош
да измишљену историју УНОСИ ДЕЦИ У УЏБЕНИКЕ И ДА ИХ СЛУЂУЈЕ ДОК У ИСТО ВРЕМЕ ДЕмБЕЛИ СКОТ ДАЧИЋ СЕ СВАКИ ДАН ПРОСЕРАВА КАКО "НЕ ТРЕБА ГЛЕДАТИ У ПРОШЛОСТ" ...... олош велеиздајнички.......
 
Па управо је ГЕРМАНСКИ ПРОЈЕКАТ измишљање "историје" која никада нигде није постојала, која нема никакво научно упориште... најобичније измишљотине и свињарије невиђених размера. И то не би било толико трагично ДА СУ СЕ НАША САНУ И НАШИ ИСТОРИЧАРИ И МАЛИ МИЛИОН ИСТОРИЈСКИХ ИНСТИТУТА ОГЛАСИЛИ И РЕКЛИ ГЛАСНО И ЈАСНО: НЕ!!!!!!!! Него су подметнули плаћенички олош
да измишљену историју УНОСИ ДЕЦИ У УЏБЕНИКЕ И ДА ИХ СЛУЂУЈЕ ДОК У ИСТО ВРЕМЕ ДЕмБЕЛИ СКОТ ДАЧИЋ СЕ СВАКИ ДАН ПРОСЕРАВА КАКО "НЕ ТРЕБА ГЛЕДАТИ У ПРОШЛОСТ" ...... олош велеиздајнички.......

о томе, о томе, то је темилица.:D
 
Tu postoje dva nepremostiva problema:

Niti ovi ovde Albanci sebe nazivaju Albancima, niti je narod kavkaske Albanije svoju državu nazivao tako.
čak i da ovi albanci nemaju nikakve veze sa onima tamo, činjenica je da je albanskog stanovništva na prostoru KiM u 15. veku bilo u tragovima
 
Па управо је ГЕРМАНСКИ ПРОЈЕКАТ измишљање "историје" која никада нигде није постојала, која нема никакво научно упориште... најобичније измишљотине и свињарије невиђених размера. И то не би било толико трагично ДА СУ СЕ НАША САНУ И НАШИ ИСТОРИЧАРИ И МАЛИ МИЛИОН ИСТОРИЈСКИХ ИНСТИТУТА ОГЛАСИЛИ И РЕКЛИ ГЛАСНО И ЈАСНО: НЕ!!!!!!!! Него су подметнули плаћенички олош
да измишљену историју УНОСИ ДЕЦИ У УЏБЕНИКЕ И ДА ИХ СЛУЂУЈЕ ДОК У ИСТО ВРЕМЕ ДЕмБЕЛИ СКОТ ДАЧИЋ СЕ СВАКИ ДАН ПРОСЕРАВА КАКО "НЕ ТРЕБА ГЛЕДАТИ У ПРОШЛОСТ" ...... олош велеиздајнички.......

ДНК анализа најстрашније урнише Немачку верзију историје коју намећу деци преко промрака пардон просвете, а ДНК анализа комбинована са лингвистиком открива праву историју.
 
čak i da ovi albanci nemaju nikakve veze sa onima tamo, činjenica je da je albanskog stanovništva na prostoru KiM u 15. veku bilo u tragovima

Ма довољно би било само да успеју ти квазиисторичари да објасне и да растумаче зашто је донет овај члан Душановог законика:

о Власима и Арбанасима

80.

У селу где се Влах или Арбанас заустави,
у томе селу да се не задржи други који за њим иде.
Ако се задржи на силу, да плати потку и што је испасао.

 
Преобликовање историје на Косову – “Цар Душан није био Србин! Самодрежа је илирско-римска црква”!!?

10. април 2012.


Преобликовање историје на Косову

Шиптарски нацисти користе чувену Самодрежу цркву за своје потребе.

Глас Косова и Метохије: “Историчар” професор Бедри Џема гоовори да су древни Илири (садашњи Албанци) древни носиоци хришћанске вере свуда на Балкану, објашњава како цар Душан уопште није Србин већ “Расијан”. Мајка цара Душана је говорила по њему шиптарски. Стефан није Немања него Нимани (Нимани је наравно позната шиптарска фамилија, што ће рећи да је певачица Зана Нимани из царског рода). Самодрежа је типична илирска-римска црква. Онда, пошто је “историчар” утврдио да је цар Душан све само не Србин, ипак се враћа њему и каже да по Душановом закону свако ко није био православан него римокатолик је био жигосан црвеним жигом, сва имовина му се одузима. Тако су масовно Шиптари прешли у Православље. Емисија снимана после изгнања вл. Артемија са Косова и Метохије.


Kisha ilire në Lumkuqë ish Samodregjë Vushtrri



Oтац Ксенофонт Дечанац: Данас пронађох овај шиптарски бисер, гдје неки самозвани ”историчар”, професор Бедри Џема пред некада ”бијелом црквом Самодрежом” а сада оскрнављеном, запаљеном и пуном шиптарског смећа, које годинама у њу одлажу, држи ”стручно историјско предавање” о свему и свачему, а најмање о истини. Прича иде о томе како је то илирска црква, како Немањићи нису Срби него Шиптари од лозе Нимани итд. Итд… Бог да сачува!
Но, када им је и српска црква предала светиње на ”обнову” и ”чување”, шта да се каже. Битно је да
 
Mislim da smo napravili par grešaka što se tiče odnosa sa Albancima i to prilikom zauzimanja
tih oblasti nakon balkanskih ratova. Bilo je dosta zločina protiv Albanaca i vidite kako nam
vraćaju. Da nije bilo buržoazije i njihovog apetita za kapitalom ne bi bilo ni ovoga danas na Kosovu i Metohiji.
Trebali smo sarađivati sa njima, odličan saveznik bi bili.

Gde si ti video i cuo da Srbi saradjuju sa nekim !? Oni su sami sebi najgori neprijatelji ...
 
Mislim da smo napravili par grešaka što se tiče odnosa sa Albancima i to prilikom zauzimanja
tih oblasti nakon balkanskih ratova. Bilo je dosta zločina protiv Albanaca i vidite kako nam
vraćaju. Da nije bilo buržoazije i njihovog apetita za kapitalom ne bi bilo ni ovoga danas na Kosovu i Metohiji.
Trebali smo sarađivati sa njima, odličan saveznik bi bili.

A Albanci su tu tek tako bili?
Taj potencionalni saveznik je mnoogo pre 20 veka pokazao kakve odnose zeli sa nama da ima...toliko o tome.
 
Боље ти је да ми не подмећеш германске измишљотине и сраћке као некакву ИСТОРИЈУ... а још мање Википедију као ИСТОРИЈСКИ ДОКАЗ... боље пажљивије прочитај још једанпут текст јер очигледно спорије капираш.......

Kao što rekoh, u tom tekstu nigde ne postoji dokaz za povezanost dva naroda, koji opet naglašavam sebe ne nazivaju Albancima. Sve potrebne dokaze sam ti izneo, dok ti nisi izneo nijedan. Dakle, jasno je ko je u pravu.
 
^^^^^

Ja tu ne vidim nikakav dokaz, da su Albanci došli sa istočnog Kavkaza i obala Kaspijskog jezera.


čak i da ovi albanci nemaju nikakve veze sa onima tamo, činjenica je da je albanskog stanovništva na prostoru KiM u 15. veku bilo u tragovima

To je druga stvar i ne vidim da je bilo ko ovde negirao tu činjenicu, ali ako se govori o povezanosti Kavkaske Albanije i ovdašnjih Albanaca, ona jednostavno ne postoji, ni u svetskoj, pa ni u srpskoj istoriografiji.
 
^^^^^

Ja tu ne vidim nikakav dokaz, da su Albanci došli sa istočnog Kavkaza i obala Kaspijskog jezera.




To je druga stvar i ne vidim da je bilo ko ovde negirao tu činjenicu, ali ako se govori o povezanosti Kavkaske Albanije i ovdašnjih Albanaca, ona jednostavno ne postoji, ni u svetskoj, pa ni u srpskoj istoriografiji.

О пореклу Шиптара има неколико озбиљнијих студија које су попуно једна другој супротстављене - према томе сматрам апсолутно непримереним ПОДМЕТАЊЕ ЛАЖИ У ШКОЛСКЕ УЏБЕНИКЕ..... јер Шиптари СВАКАКО НИ У ЈЕДНОЈ ВАРИЈАНТИ НИСУ БИЛО КАКВИ
СТАРОСЕДЕОЦИ НА БАЛКАНУ........

Једна од студија говорио о томе да су повезани са Кавкаском Албанијом......

Hipoteza o poreklu Šćipetara od kavkazskih Albana je stara. Moguće je njen rodonačelnik papa Pio II Piccolomini (Enea Silvio: Discriptio Europae Orientalis), koga su prosledili Italijani G.A. Magini, A. Mascio i, u XIX veku, francuski konzul u Janini Andri Pukvil, pa i Josif V. Staljin, za koga kažu da je, u razgovoru sa jugoslavenskom delegacijom koja je posle Drugog svetskog rata posetila SSSR, na tvrdnju Milovana Đilasa da su Albanci starosedeoci Balkana, oštro reagovao, tvrdeći da su Albanci poreklom sa Kavkaza. Ovu hipotezu zastupaju i dr Slavenko Terzić, dr Đorđe Janković, dr Riste Ivanovski, itd.
 

Back
Top