Da li verujete u vaskrsenje?

Шта је вјероватније? Да је пророк Језекиљ видио небеска бића која служе Богу и преносе поруке од Бога или да је видио ултранапредне ванземаљце које је ето из неког разлога итекако брига за развој израиљског народа и обнову њихове духовности?
zar ne vidiš opis broda, jesi ćorav, čitaj više puta

"U kretanju mogli su ići u sva četiri smjera a nisu se morali okretati"

kakva duhovnost, čovek video ono što mi danas zovemo nlo

ili je imao viziju da ćemo i mi za hiljadu godina se vozati po svemiru:D
 
13:33 И просуше зао глас о земљи коју уходише међу синовима Израиљевим говорећи: Земља коју прођосмо и уходимо земља је која прождире своје становнике, и сав народ који видесмо у њој јесу људи врло велики.
13:34 Видесмо онде и дивове, синове Енакове, рода дивовског, и чињаше нам се да смо према њима као скакавци, такви се и њима чинасмо
 
''Kao što ima telo telesno, ima i telo duhovno''...
Bog je duhovno Biće...

Božiji Duh ili Sveti Duh je Božija delujući sila...
Ono čime Bog čini šta hoće i gde god Hoće, u svakom trenutku na svakom mestu.
Bog može biti ovde a istovremeno Duhom na kraju svemira, gde ni habl nije zavisio...
I nikako ne znači da Bog sada mora odavde da krene na kraj svemira. On će sveprisutnim Duhom istog trenutka biti tamo.

Mi možemo samo da oživimo Boga u sebi i da dobijemo Sveti Duh, koji će delovati u nama onoliko koliko mu mi dozvolimo...Ali to nikako ne znači da je Jehova tu, na zemlji...
 
''Kao što ima telo telesno, ima i telo duhovno''...
Bog je duhovno Biće...

Božiji Duh ili Sveti Duh je Božija delujući sila...
Ono čime Bog čini šta hoće i gde god Hoće, u svakom trenutku na svakom mestu.
Bog može biti ovde a istovremeno Duhom na kraju svemira, gde ni habl nije zavisio...
I nikako ne znači da Bog sada mora odavde da krene na kraj svemira. On će sveprisutnim Duhom istog trenutka biti tamo.

Mi možemo samo da oživimo Boga u sebi i da dobijemo Sveti Duh, koji će delovati u nama onoliko koliko mu mi dozvolimo...Ali to nikako ne znači da je Jehova tu, na zemlji...
ukratko ako bog nije ovde onda i nije bog jer suštinski sve što postoji se nalazi u bogu.
ako ti vidiš da bog nije svuda da bog nije duh to je tvoje
 
ukratko ako bog nije ovde onda i nije bog jer suštinski sve što postoji se nalazi u bogu.
ako ti vidiš da bog nije svuda da bog nije duh to je tvoje
Ne, Jehova nije ovde i ne može biti iz više razloga....Mislim na Jehovu kao Biće...
Njegov 'Sveti' Duh samo delimično, jer Bog je svet i neće da može u ono što je mrtvo...
Zato Hrist kaže...'ostavi mrtve nek sahranjuju svoje mrtve'...

Što se tiče 'tvari'...Božija čestica postoji ali ona nema direktne suštinske veze sa Božanskim bićem...
 
Ne, Jehova nije ovde i ne može biti iz više razloga....Mislim na Jehovu kao Biće...
Njegov 'Sveti' Duh samo delimično, jer Bog je svet i neće da može u ono što je mrtvo...
Zato Hrist kaže...'ostavi mrtve nek sahranjuju svoje mrtve'...

Što se tiče 'tvari'...Božija čestica postoji ali ona nema direktne suštinske veze sa Božanskim bićem...
Pise negde ko vidi njega njegovu sustinu prirodi tog momenta ide u pljeskavicu haha
 
Ne, Jehova nije ovde i ne može biti iz više razloga....Mislim na Jehovu kao Biće...
Njegov 'Sveti' Duh samo delimično, jer Bog je svet i neće da može u ono što je mrtvo...
Zato Hrist kaže...'ostavi mrtve nek sahranjuju svoje mrtve'...

Što se tiče 'tvari'...Božija čestica postoji ali ona nema direktne suštinske veze sa Božanskim bićem...
1:20 А ви, љубазни, назиђујте се својом светом вером, и молите се Богу Духом Светим.
 

Back
Top