DA LI UVELK DOZIVITE ORGAZAM

Tratinčica:
:D E bas me nasmeja...
Nekada sam znala matematiku, isla na gradska takmicenja i to...
A juce, molim te, na pijaci na Zelenjaku kupujem 4 pomorandze. I ona kaze: hoces jos jednu za dve kile? A ja kazem necu, hocu toliko koliko ima. I ona kaze: to je kilo i 800 g. I ja platim...

Pa kad balandža nije na nuli kad krene merenje...
Nego uvek na dole....
 
da,k'o sto panika rece:najvaznije je da poznajes sebe,odnosno,da znas sta ti prija,gde su ti "kriticne tacke"...a onda da si opustena...to podrazumeva da poznajes njega toliko da mozes da se opustis (nekom tu treba vise-nekom manje poznavanja,a zavisi u mnogome i od toga kako komunicirate,koliko ste otvoreni jedno prema drugom,koliko je on opusten i kako se ophodi prema tebi,koliko ima hemije),onda je tu i njegova tehnika-al' dzaba mu ako ti ne umes da je iskoristis i valjano odreagujes na nju...emocije se takodje podrazumevaju,kakve-takve,nekome igraju vise a nekome manje u celoj prici.
ma,bitno da ti orgazam i nesto tipa "moram da svr*im!" ne budu nonstop u glavi,dodje to sve samo na svoje mesto! :P
 
ma moze i sa emocijama i bez emocija, na tehniku ili na sopstvenu tehniku, pre njega ili posle njega..ali niko da spomene onaj najsladji trenutak kad svesno zaboravis na svoj orgazam, na zeleci da pomracenjem svesti propustis neki trenutak njegovog..ima toga..gde ima ljubavi..
 
peach:
Tommy_V:
peach:
Tommy_V:
peach:
"knjizevni susreti s Desankom"? :lol:
je l' ti bese onaj nevin? :?

Ljubomowna si - uta - ta... :D i nemas pisu..

no offence
ma,idi bre,crkoh od ljubomore! :wink:
bitno da ja imam mooda,a za pisu cu se vec snaci! :lol:

iskreno cak ni za mooda nisam siguran - nisi izasla na crtu za onaj dvoboj?! :wink: :lol: :lol: :lol:
a to mora na PP? :? ne moze ovako javno? 8)

get ready to rumble....

pa ne moraju svi da znaju ako me pobedis! :lol: :lol: :lol:
 
snoshaj efendija:
Samo se vi zene tesite. Svaka zena moze da dozivi orgazam i to seriju pod uslovom da nije silovana. Tako da vi lepo izvucite usi vasim partnercicima i neka se trude malo vise.
Greska NIKADA nije u zeni vec u muskarcu.Ja garantujem SVAKOJ zeni na planeti orgazam.
Garancija u roku od godinu dana na tehnichke kvarove,dok svako fizicko ostecenje ne podleze garanciji :lol: :lol: :lol:
 
Da...
Ja sam vec pisala o tome.
Samo sam zaboravila da napomenem da sam prvi put dozivela orgazam sa muskarcem u 29 godini zivota... A pre toga samo sama sa sobom. Ne racunam sto mi je jedan "pacijent" rekao: Pa nije ni cudo sto ne doyivljavas orgayam kad je toliko maltretiras...
 
Tratinčica:
Da...
Ja sam vec pisala o tome.
Samo sam zaboravila da napomenem da sam prvi put dozivela orgazam sa muskarcem u 29 godini zivota... A pre toga samo sama sa sobom. Ne racunam sto mi je jedan "pacijent" rekao: Pa nije ni cudo sto ne doyivljavas orgayam kad je toliko maltretiras...

hahaha eto, dala si mi sada nade da mi nisu svi vozovi prosli i da je sve moguce :wink:
Ipak mi je kao lakse kada vidim da nisam usamljena sto se tice ovog pitanja (iako sam to i ranije znala, ali nije isto kada komuniciras sa nekim i kada znas da tamo negde sigurno postoji to nesto)...
Anyway, pozdrav! 8)

tnx
 
WaterGirl:
Tratinčica:
Da...
Ja sam vec pisala o tome.
Samo sam zaboravila da napomenem da sam prvi put dozivela orgazam sa muskarcem u 29 godini zivota... A pre toga samo sama sa sobom. Ne racunam sto mi je jedan "pacijent" rekao: Pa nije ni cudo sto ne doyivljavas orgayam kad je toliko maltretiras...

hahaha eto, dala si mi sada nade da mi nisu svi vozovi prosli i da je sve moguce :wink:
Ipak mi je kao lakse kada vidim da nisam usamljena sto se tice ovog pitanja (iako sam to i ranije znala, ali nije isto kada komuniciras sa nekim i kada znas da tamo negde sigurno postoji to nesto)...
Anyway, pozdrav! 8)

tnx

Drago mi je ako sam ti pomogla... :D
 
WaterGirl:
Tratinčica:
Da...
Ja sam vec pisala o tome.
Samo sam zaboravila da napomenem da sam prvi put dozivela orgazam sa muskarcem u 29 godini zivota... A pre toga samo sama sa sobom. Ne racunam sto mi je jedan "pacijent" rekao: Pa nije ni cudo sto ne doyivljavas orgayam kad je toliko maltretiras...

hahaha eto, dala si mi sada nade da mi nisu svi vozovi prosli i da je sve moguce :wink:
Ipak mi je kao lakse kada vidim da nisam usamljena sto se tice ovog pitanja (iako sam to i ranije znala, ali nije isto kada komuniciras sa nekim i kada znas da tamo negde sigurno postoji to nesto)...
Anyway, pozdrav! 8)

tnx



Ja cu ti reci moj primer...mozda ti nesto pomogne...
Sa 17 godina sam izgubila nevinost.Bili smo zajedno skoro dve godine...decko je bas imao strpljenja...ustvari,u moje vreme nije toliko bilo bitno samo nekoga strpati u krevet pa posle sve ostalo...Ah bio mi je prvi put...a i njemu...Mozete misliti nasta je to licilo...UUZZZAASSSS! Mislila sam da nikada vise necu spavati ni sa kim...Sa njim sam spavala jos par puta.Drugi decko...jos gore nego prvi...kako cu,sta cu...ne znam nista...Sa njim sam bila sest godina.Sve ukupno sam dozivela ni 20 orgazma jer nisam ni znala sta je to dok me moja PAMETNA MAMA nije pitala sta ja uopste osecam u sexu i da li sam nekad dozivela orgazam..bilo me je sramota da pricam o tome,medjutim rekla mi je da je bolje da znam sta radim nego da lezim i blejim u plafon...tada sam shvatila da je mom tadasnjem decku samo stalo da on bude zadovoljen i nista drugo...tada sam uzela stvar u svoje ruke i pocela samoinicijativno da dozivljavam orgazme ali nekad nije mogao gospodin da ceka tako da je toga bilo retko...Sa sledecim deckom nisam ni dozivela orgazam jer mi je posle prvog odnosa nabio na nos kako sam nesposobna i zasto i zasto i bla bla i svaki sledeci put sam ubedjivala sebe da ja to ne mogu...Eh onda se pojavio decko sa kojim sam PRVI put dozivela orgazam bez mojih ili njegovih prstica...To je bilo fenomenalno i mislim da cu to pamtiti dok sam ziva...I TO SE RACUNA KAO PRVI PUT :lol: :lol:
Kasnije sam se udala za njega....ali sto je vreme vise prolazilo to je nestajalo...Ne znam da li imam blokadu u glavi ili sta,ali orgazmi su bili sve redji i redji :oops: :oops: :oops:
Sad smo se razveli i sad mi je opet frka kad pomislim da spavam sa nekim drugim...nisam ja od onih sto su lupale recke pa im muskarci dodju kao menjanje carapa,naravno ne mislim bukvalno...
Eto...fakticki sam dozivela pravi prvi orgazam sa 26 godina...nikad nije kasno- to sam htela ukratko da ti kazem :))) :wink:
 

Back
Top