Da li perete sudove pre spavanja?

Tačno tako, gadi mi se da mi stoji mašini koju ne mogu napuniti tako lako, palim je kad imam goste, kad želim "osvježiti" neko pusuđe i sl.
Ručno perem najčešće, a uvijek sve operem prije spavanja. Ni čaša od vode ne ostaje neoprana. Prokletstvo odgoja bake "dolaze šejtani i igraju kolo na neopranom suđu dok spavaš"
Kod mene "šejtani" donose kad ja odem da spavam. Sve operem i legnem, a ujutro zateknem punu sudoperu. :zcepanje:
 
Nemam mašinu za sudove. Živim sa mamom i ne treba nam mašina. Kada su slava, i ostale proslave u pitanju, ima dosta tanjira, čaša...perem ih sama.

Verovali ili ne, ja obožavam da perem sudove. Zaista volim.

I uvek sudove operem i sredim kuhinju pre spavanja. Lepo je kad se probudiš i na miru piješ prvu kafu, a u kući red.
jutarnje uživanje bez sudova u sudoperi
ali da voliš da pereš sudove, ti si žena fenomen..:heart:
 
Imaš u ikei 3 komada za 1500 din

Screenshot_2024-02-19-14-50-43-388-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Mnogi ne vole da ostave preko noci sudove u sudoperi i operu ih .Medjutim ima kada nas umor savlada pa nam nije do pranja sudova.Ipak ne bi trebalo da nas umor odvoji od pranja sudova iz razloga prema narodnom verovanju prljavi sudovi u sudoperi prizivaju zle duhove i samim tim u našu kuću unose negativnu energiju i strah.

Da li je to samo mit i legenda ili je zaista tako,svejedno je jer cete se ujutro osecati mnogo bolje
ako u sudoperi ne zateknete sudove i na miru u cistoj i srtedjenojkuhinji spremite sebi kafu ili caj

Pa jeftinija struja uvece, bolje da se pere tada.
 
Ja perem sudove posle posla a nekad i noću. To mi je postala dobra navika kako da uvek sredim kuhinju.
Dešava se da ostane nekad nešto ali to je retko.
Imam svoj motivacioni bord za sudove koji sam posebno kreirala da me to motiviše, kao poznat problem da to najviše mrzim.
I sada je to pod kontrolom.
 
Ali zli dusi...ja ne mogu majke mi...u 21. veku da se prica o tome...pa ne mogu

Od sad ne perem sudove nek ih peru zli dusi...je l moze tako
Моји зли дуси би имали посла понекад...чисто да науче да ми се не мешају у кухињу.
 

Back
Top