Da li srpska elita može da tuži srpske političare?

Da li srpska elita može da tuži srpske političare?

  • Da

    glasova: 4 57,1%
  • Ne

    glasova: 3 42,9%
  • nemam pojma ali svakako treba pokusati

    glasova: 1 14,3%

  • Ukupno glasova
    7
Pa zato što srbiju predstavljaju betmen i robin, verzija za sirotinju :rotf:

Pogledajte prilog 1552513
Znači strašno...

Ko god putuje poslovno u inostranstvo, ima bilo kakve veze sa bilo čime ozbiljnim, nikada nije video ovakve face.

Ja ne znam zašto smo tako ukleti, majku mu, ozbiljno mislim da nešto tu nije u redu.

Jedan narod da od toliko stradanja na kraju postane džak za udaranje, mora da nešto ozbiljno nedostaje.

Ne mogu da razumem kako iko može da glasa za ovakve debilne izraze lica.. Šta je to sa nama.
 
Tako je; Srbi su poceli da pucaju na drzavnu vojsku u Sloveniji i kasnije u Hrvatskoj :lol:

Da nisu retardirani, resili bi to kao sto je reseno u Waco, TX
Tako je. Srbi su pozivali na rušenje ustava iz 1974., tražili da se smanje pa čak i ukinu prava republika, da se Jugoslavija centralizira s Beogradom kao jedinim važnim središtem političkog odlučivanja. Srbi su ukinuli jugoslavenski ustav na teritoriju SR Srbije donošenjem novog republičkog ustava koji je negirao prava Jugoslavije na teritoriju SR Srbije, što je ekvivalentno odcjepljenju SR Srbije od Jugoslavije. Srbi su ukinuli autonomiju Vojvodine i Kosova. :kafa:
 
Znači strašno...

Ko god putuje poslovno u inostranstvo, ima bilo kakve veze sa bilo čime ozbiljnim, nikada nije video ovakve face.

Ja ne znam zašto smo tako ukleti, majku mu, ozbiljno mislim da nešto tu nije u redu.

Jedan narod da od toliko stradanja na kraju postane džak za udaranje, mora da nešto ozbiljno nedostaje.

Ne mogu da razumem kako iko može da glasa za ovakve debilne izraze lica.. Šta je to sa nama.

Našem predsedniku se svi smeju kad ode u svet. Za njih je on pajac, dvorska luca, lupaju mu čvrge kad ga vide. Ali na neki način je uspeo da hipnotiše Srbe pa mu veruju. Mislim da se i on sam čudi kako prolazi sav taj bulšit od predstave koji pravi. De ćeš većeg dokaza da smo narod glup ko ona stvar ;)
 
Tako je. Srbi su pozivali na rušenje ustava iz 1974., tražili da se smanje pa čak i ukinu prava republika, da se Jugoslavija centralizira s Beogradom kao jedinim važnim središtem političkog odlučivanja. Srbi su ukinuli jugoslavenski ustav na teritoriju SR Srbije donošenjem novog republičkog ustava koji je negirao prava Jugoslavije na teritoriju SR Srbije, što je ekvivalentno odcjepljenju SR Srbije od Jugoslavije. Srbi su ukinuli autonomiju Vojvodine i Kosova. :kafa:
Donekle tacno; osim sto su KiM i Vojvodina komunisticke konstrukcije za teritoriju Srbije i Srbija je imala potpuno pravo urediti svoju republiku; a ujedno nije uradila nista na stetu drugih republika; tako da je taj deo argumenta neistina.
 
Donekle tacno; osim sto su KiM i Vojvodina komunisticke konstrukcije za teritoriju Srbije i Srbija je imala potpuno pravo urediti svoju republiku; a ujedno nije uradila nista na stetu drugih republika; tako da je taj deo argumenta neistina.
A ne! Kako se ovdje voli reći nijedna od republika nije imala pravo ništa poduzeti bez konzultacije i dogovora s drugim republikama, a što se tiče ustroja i uređenja države. Budući da se ovdje tako tvrdi, onda je SR Srbija trebala i morati konzultirati se s ostalim republikama oko situacije s autonomnim pokrajinama Vojvodinom i Kosovom, osobito stoga što su i one nosile svoje glasove prije odlučivanju na federativnoj razini. Tako da je tvoj argument u potpunosti neistinit.
 
A ne! Kako se ovdje voli reći nijedna od republika nije imala pravo ništa poduzeti bez konzultacije i dogovora s drugim republikama, a što se tiče ustroja i uređenja države. Budući da se ovdje tako tvrdi, onda je SR Srbija trebala i morati konzultirati se s ostalim republikama oko situacije s autonomnim pokrajinama Vojvodinom i Kosovom, osobito stoga što su i one nosile svoje glasove prije odlučivanju na federativnoj razini. Tako da je tvoj argument u potpunosti neistinit.
Nije istina, KiM i Vojvodina su delovi Srbije koje su komunisti odvojili pod parolom “Slaba Srbija jaka Jugoslavija”; cak je i od juzne Srbije napravljena SR Makedonija.


Srpski teletabisi od politicara su pogresili sto se nisu dogovorili sa Albanijom i podelili KiM, CG i Makedoniju; a sa Hrvatskom BiH.

Niti su te republike drzave niti su narodi; zato je zajednicka drzava na pocetku nosila i jedino logicno ime, kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca.
 
Nije istina, KiM i Vojvodina su delovi Srbije koje su komunisti odvojili pod parolom “Slaba Srbija jaka Jugoslavija”; cak je i od juzne Srbije napravljena SR Makedonija.


Srpski teletabisi od politicara su pogresili sto se nisu dogovorili sa Albanijom i podelili KiM, CG i Makedoniju; a sa Hrvatskom BiH.

Niti su te republike drzave niti su narodi; zato je zajednicka drzava na pocetku nosila i jedino logicno ime, kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca.
Istina je. Vojvodina i Kosovo su imali glasove unutar federacije. Ne može se nikako tvrditi da se ostale republike nije ticalo hoće li njihovi glasovi postati jeka iz Beograda.

Ta prva zajednička država ima veze s drugom jednako koliko je imalo Rimsko Carstvo sa Svetim Rimskim Carstvom Njemačke Narodnosti.
 
Da li srpska elita može da tuži srpske političare što su dozvolili da se srpske žrtve nisu makar mrtve i pobijene uvažili kao žrtve? Ako svi imaju lobi zasto srbi nemaju? Ko treba da odgovara za ishod rezolucije?
Oni baš perfidno politički ''udaraju'' na emocije nas Srba i na rodoljublje.
Sete se žrtvi tek kada politički treba da odgovaraju za tudje žrtve
Imaju floskule ali ne i tužbe , ali ne i tačan broj , ne i ko je to počinio.
Tako će te znati da Srbijom vladaju laže patriote jer da su prave oni bi to pre 50 ili pre 10 godina završili.
A onda će da ako ih napadnete reći - '' Nismo to uradili zarad pomirenja naroda. ''
Ko si ti političaru da odlučuješ o nečijem oprostu.
Znajte da su sve lažni rodoljubi počev od Kralja Aleksandra koji je pustio sve zločince ,preko onih koji nisu odgovarali za ndh ( gde se pretpostavlja da je nestalo milion osoba raznih nacionalnosti i opredeljenja ) , pa preko ''golog otoka'' pa do današnjih dana.
 
Poslednja izmena:

Back
Top