Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oteto????

  • DA

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam vec rekao zasto sam napustio Kosovo, ali cu tebi da ponovim, vidim da si malo vuglo.... DA MOJU PORODICU I MENE SIPTARI NE BI MASAKRIRALI!!!!

Eto zato, posle toga se u tu kucu uselio Siptar, a mi dobili neki bezvezni novac od advokata za nadoknadu za veliku kucu koju smo imali. Sad kontas??!

Gde ih bre ima?? U Pristini?? Podujevu?? Gnjilanu?? Kosovom Polju???


Po hiljadu, a nekad na 100.000 hiljada, a i te hiljade zelite istrebiti i bi vi da nemaju bodljikave zice u dvoristima kuca i da izlaze bar do prodavnice.

Nemoj molim te, da mi dirigujes, da ne upotrebim onaj izraz "Ko o ocemu....", jer znam da si vrlo hrabar i odvazan i da ces me odmah prijaviti, za "sirenje mrznje", dok si ti na Srpskom Forumu samo da bi psovao i bio protiv Srba..



I desice se, vrlo brzo.


A necemo zaboraviti, NIKAD!!!!!

jednostavno, zasto tebe nema medju tih hiljadu??? cudno da ovi koji su ostali manje vole kosovo od vas koji ste potrcali ka boljem zivotu.
ja ne znam da li si vuglo,ali jednostavnije ne mogu
 
Pa prestani onda i ti s tim.

:lol:


jednostavno, zasto tebe nema medju tih hiljadu??? cudno da ovi koji su ostali manje vole kosovo od vas koji ste potrcali ka boljem zivotu.
ja ne znam da li si vuglo,ali jednostavnije ne mogu

Nemas nista drugo za reci??? Znam ja da bi ti voleo da sam jedan od masakriranih i da je sto manje Srba na Kosovu, i u Srbiji uopste, ali, eto, nisam, izvini zato. z:)


A, evo i malo informacija sa Wikipedije i jos jednog od razloga zasto se Siptarima mora vratiti sa kamatom: z;)


Косово Поље

Косово поље (албански: Fushë Kosovë) је град на Косову и Метохији. Налази се на 8 km југозападно од града Приштине.

2003. године је Косово поље имало 28,600 становника, од тога 60% чине Албанци, док Срби чине око 30% становништва.


Данас 2005. године место има 32.097 становника (од тога 100 % чине Албанци[тражи се извор од 09. 2009.], пошто су Срби протерани 1999).

http://sr.wikipedia.org/wiki/Косово_Поље

Samo sto je ovo izgleda pogresan izvor i ustvari su Kosovopoljani 2004. u drugom terorizmu Siptarskog plemena proterani, a pre 1999. ih je bilo mnogo vise od 30%.
 
Poslednja izmena:
Srbi bi trebali to silom vratiti.

Isto tako bi Bošnjaci trebali ući u Podrinje i vratiti ono što im je oduzeto. Kao i u Doboj i Prijedor.

Hrvati bi trebali ući u Posavinu i vratiti što im pripada.

Srbi u Kninsku krajinu, takođe vratiti svoje.

...

i tako sve u krug, kad smo već divlji balkanci da svi zajedno rješimo sva ova sranja.

E, sad lepo pogledaj klipove iznad pa ces videti zasto vise nema onoga u Srba, "Ko nas kamenom, mi njega hlebom"... z;)
 
Mikica_KS@
izgleda da slabokapiras.
u kosovom polju danas ima srba. znam puno albanaca koji idu tamo po penziju.
pitanje za tebe: zasto i ti nisi u kosovom polju, kad vec toliko volis kosovo.

E, vidis, ja bi sada trebao da primenim ovu tvoju poruku na potpisu.

Posto si stvarno nemoguc u nemoci i nemanju argumenata neverovatan..

Ima, a?? Koliko? Sto?? Dvesta?? Mozda i trista cak, a...???


Lepo ti pogledaj ove klipove iznad, ajde, ajde, mozda ces nesto i nauciti.... ;)
 
Zar je toliko tesko otkriti ubice dece u Gorazdevcu a ne shvatiti jednostavno, da su to neki bivski OVK-ovci koji su hteli da i najvece Srpsko selo bas zato oskrnave???


Пет година од убиства деце у Гораждевцу
уторак, 12 август 2008
Пре пет година на сеоском гробљу у Горњој махали у Гораждевцу, у 14 сати сахрањен је Панта Дакић (13), који је заједно са својим другом Иваном Јововићем убијен, а још петоро лакше и теже рањено док су се купали на реци Пећка Бистрица, када је на децу испаљено више од 60 метака из села Захаћ, настањеном Aлбанцима.

Лажно обећање
Председник Косова Ибрахим Ругова изразио је саучешће породицама убијених српских младића у Гораждевцу Ивана Јововића и Панта Дакића и замолио их да верују да ће одговорни за то убиство и рањавање још неколико деце бити приведени пред лице правде. "Ми смо снажно осудили убиство ваших најмилијих. Молим будите уверени да ћемо учинити све што је у нашим рукама да пронађемо и доведемо пред лице правде оне који су одговорни за убиство", навео је Ругова у телеграму саучешћа

Ни пет година након злочина, починиоци нису пронађени.



http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=27&t=4551
 
Ali ne "diplomatskom silom", kao sto je i dosad, i cije se "diplomatije" rezultati vide, vrlo malo je Srba na Kosovu ostalo, Siptari jasno porucuju svakim incidentom (sve cescim i cescim) da se nece smiriti dok zadnjeg Srbina ne zakolju ili proteraju sa Kosova(ova prva opcija im je vise bliza), u ovoj temi nece biti velike mrznje i svadje o ovome, ako to neko ne odluci drugacije, u ovoj temi cemo se podsetiti i svih zlocina Siptara i siguran sam da ce i mnogi shvatiti da je to jedino resenje, u ovoj temi nece biti mesta bezrezervnoj mrznji prema Siptarima, ali se pitanje teme ipak namece kao takvo, ja kazem: ne. Svaki Srbin ima puno pravo da tako misli posle UCK i 17.marta, i mnogobrojnih zlocina pre i posle toga, Siptara nad Srbima, to je cinjenica, kao sto je i cinjenica ova opaska na pocetku ovog pocetnog posta o razmisljanju Siptara, svi znamo i za "Albansku Nacionalnu Armiju", iliti siguran sam naslednike OVK(UCK), ANA, za koju znamo jos od 2007. i za koju znamo da su dosta puta posle te godine i proglasenja nezavisnosti Kosova pretili Srbima, tako da je cinjenica da se nece smiriti dok se zadnji Srbin ne istrebi. Pa i ne sa Kosova, mnogi vec pominju i "sve do Nisa", a znamo i stanje stvari sa Kursumlijom, zadnjim incidentom i "kravom", zadnji, jer se zadnji i desio, ali poslednji nikako. Pitanje na anketi je jasno, postavljace se i dosta dokaza, sa moje, a i nadam se drugih Svesrpskih forumasa, zasto bi trebalo biti tako. Krenimo.

pa ce svi srbi da stanu pod 1 maslacak
pa pokvarice nas,nece nas ostati ni u dijaspori
 
Ali ne "diplomatskom silom", kao sto je i dosad, i cije se "diplomatije" rezultati vide, vrlo malo je Srba na Kosovu ostalo, Siptari jasno porucuju svakim incidentom (sve cescim i cescim) da se nece smiriti dok zadnjeg Srbina ne zakolju ili proteraju sa Kosova(ova prva opcija im je vise bliza), u ovoj temi nece biti velike mrznje i svadje o ovome, ako to neko ne odluci drugacije, u ovoj temi cemo se podsetiti i svih zlocina Siptara i siguran sam da ce i mnogi shvatiti da je to jedino resenje, u ovoj temi nece biti mesta bezrezervnoj mrznji prema Siptarima, ali se pitanje teme ipak namece kao takvo, ja kazem: ne. Svaki Srbin ima puno pravo da tako misli posle UCK i 17.marta, i mnogobrojnih zlocina pre i posle toga, Siptara nad Srbima, to je cinjenica, kao sto je i cinjenica ova opaska na pocetku ovog pocetnog posta o razmisljanju Siptara, svi znamo i za "Albansku Nacionalnu Armiju", iliti siguran sam naslednike OVK(UCK), ANA, za koju znamo jos od 2007. i za koju znamo da su dosta puta posle te godine i proglasenja nezavisnosti Kosova pretili Srbima, tako da je cinjenica da se nece smiriti dok se zadnji Srbin ne istrebi. Pa i ne sa Kosova, mnogi vec pominju i "sve do Nisa", a znamo i stanje stvari sa Kursumlijom, zadnjim incidentom i "kravom", zadnji, jer se zadnji i desio, ali poslednji nikako. Pitanje na anketi je jasno, postavljace se i dosta dokaza, sa moje, a i nadam se drugih Svesrpskih forumasa, zasto bi trebalo biti tako. Krenimo.


Kao sto rekoh ranije,Kinezi se spremaju da aneksiraju Kosovo.
 
Bi mi, bi se Srbi vratili na svoja ognjista i Kosovo, da im kuce nisu ili zapaljene ili otete, kao i da granica nije zatvorena, ali kada mi udjemo, necemo vise otici, a oni koji su tamo, nece izici, ni da zele.... z:)

pa jednom zamalo da nas sravni nato neka hvala ja bas ne zelim da gledam to jos koji put
aha,sad su vam kuce popaljene pa sagradi nove,mislim ako ti siptari i za to daju dozvolu,snajka ti na kosovu treba siptara da pitas i da ides u wc,a bas se veselim tom danu,kad mi udjemo dole
hahahaha
boze pa nas predsednik ne moze da ode dole a da predhodno ne pita a ne mi
 
:roll:


Voleo bih na ovoj temi vise pisanija pravih Srba i onih koji znaju sta su Siptari radili, rade, i sta planiraju i posto vidim po anketi da ih ima stvarno u ogromnom broju, molio bih da se jave, i Macak, Olimpiakoe.... z:lol:


aha,ajde malo i pisanja sta su srbi radili dole poslednjih 20-30g,malo o hladnjacama i sl
a macak i olimpiakos o kosovu znaju samo iz kurira ,ne boj se pa ti nisu videli siptara osim kad su kao mali kupovali sladoledz:lol:
 
A mi cemo uci ovim redom na Kosovo..
2015 - Stvara se BALKANSKA liga sa centrom u Pristini
2030 - Saljemo prve eksperte za ciscenje uranijuma
2045 - Deo Makedonije ulazi u sastav Kosova
2060 - Pravi se eksces na Kosovu izmedju Albanaca i Egipcana.
Egipcani traze autonomiju.
Srbi upadaju da zastite ovaj mali narod
2061 - Kinezi upadaju posle 6mesecnih borbi na tlo Kosova
2062 - Uspostavlja se Tajvanska republika od preostalih Srba
 
A mi cemo uci ovim redom na Kosovo..
2015 - Stvara se BALKANSKA liga sa centrom u Pristini
2030 - Saljemo prve eksperte za ciscenje uranijuma
2045 - Deo Makedonije ulazi u sastav Kosova
2060 - Pravi se eksces na Kosovu izmedju Albanaca i Egipcana.
Egipcani traze autonomiju.
Srbi upadaju da zastite ovaj mali narod
2061 - Kinezi upadaju posle 6mesecnih borbi na tlo Kosova
2062 - Uspostavlja se Tajvanska republika od preostalih Srba

mislio od onog 1z:lol:
 
:roll:


Voleo bih na ovoj temi vise pisanija pravih Srba i onih koji znaju sta su Siptari radili, rade, i sta planiraju i posto vidim po anketi da ih ima stvarno u ogromnom broju, molio bih da se jave, i Macak, Olimpiakoe.... z:lol:

Ti mislish da se zezam?
Povraticemo Kosovo samo ako se ujedinimo sa Kinezima....:zskace:
Nikada se Srbi medjusobno nece sloziti.z:girl:
 

Back
Top