Da li su Srbi koji zive u Inostranstvu i imaju drugi pasos, su se odrekli Srbije kao sto kaze Jovanov, Bokan, Glisic...?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
34.426
Autorska tema

Sinhronizovani napadi na Pinku, Hepiju, Informeru i skupstini Srbiji od armije Ace Parizera koji napadaju Ponosa i Milosa da su najgore izdajice jer imaju i pasose tudjih drzava ( Ponos hrvatski, Milos - francuski ) jer su se odrekli Srbije, i ne pada im na pamet da se toga odreknu stranih pasosa...
Znaci svi Srbi koji zive u instranstvu su najgore izdajice jer imaju tudje pasose i samim tim su se odreklu Srbije ?
Po toj logici planeta Zemlja je puna izdajica jer milioni i nilioni ljudi zive van maticnih drzava i imaju pasose u zemlji gde zive i ne pada im da napaMpet da ih se odricu...
15.00 min Milenko Jovanov preletac iz DSS
Putuj Evropo nemoj vise cekati na nas. Putuj Planeto super smo se druzili, nama je lepo kako smo zasluzili...

Sinhronizovani napadi na Pinku, Hepiju, Informeru i skupstini Srbiji od armije Ace Parizera koji napadaju Ponosa i Milosa da su najgore izdajice jer imaju i pasose tudjih drzava ( Ponos hrvatski, Milos - francuski ) jer su se odrekli Srbije, i ne pada im na pamet da se toga odreknu stranih pasosa...
Znaci svi Srbi koji zive u instranstvu su najgore izdajice jer imaju tudje pasose i samim tim su se odreklu Srbije ?

Ako je neko odgovoran što ljudi sve više uzimaju strane pasoše, to je napredni režim. Uvek treba lečiti uzrok, ne posledicu.

Ovi iz Busija i Vojvodine sto placu za Krajinom imaju u gro slucaja putovnice, a najveci sns glasaci. Dakle nije tacno.

Тко гласује за СНС не може бити издајник, ни кад је са путовницом у резерви.

Ogromna većina Srba koji žive u inostranstvu nikada nije tražilo otpust iz državljanstva Rep. Srbije i to znači da imaju dvojna državljanstva. Srpsko i države u kojoj žive.

Sve je to srpski jad, otpad oteran od strane Srba u Srbiji....
Ali nisu to sve losi ljudi , cak naprotiv losi su samo ovima sto su ostali...
Tamo su dobri gde su otisli....ima 10% koji profesionalno kradu , ebiga lopovska krv i narodni mentalitet...
Ali ostali ne smeju ni onoliko koliko kradu u Srbiji ili su krali ....

Tako da dva pasosa su pre neki znak kvaliteta nego oportuniteta...

su se odrekli Srbije kao sto kaze Jovanov, Bokan, Glisic...?​

vire av-u iz pede, neki cak zaudaraju kao mesine, pinkovi pomijari
sve su to prodane duse, preletaci koji nemaju svoje ja, vec duhoizbore iz avove pede
Po toj logici planeta Zemlja je puna izdajica jer milioni i nilioni ljudi zive van maticnih drzava i imaju pasose u zemlji gde zive i ne pada im da napaMpet da ih se odricu...
pomijari, nema druge reci za njih

srbija ce da uvozi afrikanere i azijate dok ovi pomijari ovako prema nama emigrantima|?
onda ce da uvode mnogozenstvo sps pomijasice

neka vam je alal, ali u normalnoj zemlji takvi bi cistili wc-ee, a ne bi se pojavljivali na tv-u, vucicevi pomijari

https://srbin.info/politika/kresovi...nje-ce-se-mesati-sa-kinezima-arapima-crncima/
Кресовић: Стижу нови народи, Српкиње ће се мешати са Кинезима, Арапима, Црнцима..
to ti najnizi talog vucicev, sada im mi smetam,o, na nas su nasli da laju dok vire iz vucivece pozadine

Poslednja izmena:
Autorska tema

Putuj Evropo nemoj vise cekati na nas. Putuj Planeto super smo se druzili, nama je lepo kako smo zasluzili...
Realno nikom ko radi u drzavnoj sluzbi nebi dozvolio da ima dvojno drzavljanstvo; a vise i ministarske pozicije nebi mogao da obavlja ni niko ko nije rodjen u drzavi.

Realno nikom ko radi u drzavnoj sluzbi nebi dozvolio da ima dvojno drzavljanstvo; a vise i ministarske pozicije nebi mogao da obavlja ni niko ko nije rodjen u drzavi.
ni ja ne bih dozvolio onima koji su rodjeni van srbije, dodjosima koji su uvek imali animozitet prema srbima

ali ovde se radi o zavadi pa vladaj, mi se sikaniramo od nekih mesina bokana - i on je garant ucenjen kao i vucic kao inspiratori ratnih zlocina 90-ih, i sada samo baljezgaju dok je izdaja u toku

iz vuciceve 100 za 1 pozadine mutivodi, eto to radi, a zna da je i sam kao i av ucenjen haskim tribunalom, jel jedini je seselj robijao, a ovi su se izvukli volsebno, JER SU IZDAJNICI

Poslednja izmena:
Ogromna većina Srba koji žive u inostranstvu nikada nije tražilo otpust iz državljanstva Rep. Srbije i to znači da imaju dvojna državljanstva. Srpsko i države u kojoj žive.
Verena, you are wrong as usual. Read this slowly or even better ask John Doe for translation.

“I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America ...

Verena, you are wrong as usual. Read this slowly or even better ask John Doe for translation.

“I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America ...
However, the oath is not the final word on the matter. The U.S. government does not control whether foreign nationals retain foreign citizenships; the foreign governments do, and each government handles the issue differently.

The Canadian government, for example, does not recognize the renunciation, so Canadian citizens who become naturalized U.S. citizens become dual citizens with all the rights of citizens in both countries. They can present their Canadian passport when entering Canada and thereby receive all the rights associated with that status, and present their U.S. passport when entering the U.S. and similarly receive all the rights associated with that status.

The German government, however, takes the renunciation contained in the U.S. oath ceremony very seriously. According to the German Missions in the United States, “If you willingly apply for a foreign citizenship and obtain it, your German citizenship is automatically lost. If you obtain a foreign citizenship without an application for naturalization, you remain a German citizen.”

It is thus important for U.S. permanent residents to research the laws of other countries of which they are citizens to determine whether becoming a naturalized U.S. citizen would jeopardize those foreign citizenships.

https://www.harrisbeach.com/insights/can-naturalized-u-s-citizens-hold-dual-citizenship-it-depends/

so, it depends

you're wrong, nobody translated me the oath back in the days, knowing my shitty english
anyways, you cannot know better then
1714357579081.png

Normalno je da ljudi sa dvojnim pasošom ne mogu da se zaposle u državnim ustanovama, a još je normalnije da mogu da izaberu državljanstvo u godini kada su izbori, kako da glasaju u 5 država? Svakako bih ukinuo državljanstvo istog trenutka, čim bilo koja od izabranih država pokaže neprijateljske postupke i ukinuo mu sva gradjanska prava.

Normalno je da ljudi sa dvojnim pasošom ne mogu da se zaposle u državnim ustanovama, a još je normalnije da mogu da izaberu državljanstvo u godini kada su izbori, kako da glasaju u 5 država? Svakako bih ukinuo državljanstvo istog trenutka, čim bilo koja od izabranih država pokaže neprijateljske postupke i ukinuo mu sva gradjanska prava.
znaci ti bi meni rodjenom u srbiji ukinuo drzavljanstvo kao svabe, a kojekakvima iz belog sveta dao? i gradjanska prava bi mi ukinuo?
jevreji celu istoriju cekali povratak dijaspore, osnivanje izraela, a mi kao i svabe da se rasipamo, delimo?
onda se cudimo odakle toliko izdajnika i autosovinista, men' sve jasno, od vas su se izrodili:
zavadi pa vladaj, ali samo zato sto je nacija nezrela, nedorasla, a mozda joj je i istekao vek trajanja. ko ce vas znati?
jel vidis ti ovo 38imak ? ovaj bi me uterao u tvoj tabor

Poslednja izmena:
znaci ti bi meni rodjenom u srbiji ukinuo drzavljanstvo kao svabe, a kojekakvima iz belog sveta dao? i gradjanska prava bi mi ukinuo?
jevreji celu istoriju cekali povratak dijaspore, osnivanje izraela, a mi kao i svabe da se rasipamo, delimo?
onda se cudimo odakle toliko izdajnika i autosovinista, men' sve jasno:
zavadi pa vladaj, ali samo zato sto je nacija nezrela, nedorasla, a mozda joj je i istekao vek trajanja. ko ce vas znati?
Ko ti brani da budeš slobodan u svojoj državi? Sam biraš razumom, rodjen si ne svojom krivicom kao Srbin, a izabrao si drugu državu. Misliš da je normalno da nosiš dve puške i da pucaš sam na sebe? Meni nije, kao što mi nije normalno da mi švaba bude iza ledja dok ratujem protiv njegovih zemljaka....

Meni je jasno da vas moral ne ograničava, jer imate više komada pri ruci, pa izaberete odgovarajući...recimo, uzmete i člansku karticu KPJ i člansku karticu DS pa pokazujete po potrebi....državljanstvo je pripadnost nekom narodu, a u ratna vremena moraš da se opredeliš....ne možeš u isto vreme i da kolješ i da budeš žrtva, neprirodno je....:)

you're wrong, nobody translated me the oath back in the days, knowing my shitty english
anyways, you cannot know better then
Pogledajte prilog 1538788
The oath of allegiance is clear. take it or leave it. You don't need stupid lawyers to explain it, try using your brain
read it again and let it sink into your brain:
I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America ...

Ko ti brani da budeš slobodan u svojoj državi? Sam biraš razumom, rodjen si ne svojom krivicom kao Srbin, a izabrao si drugu državu. Misliš da je normalno da nosiš dve puške i da pucaš sam na sebe? Meni nije, kao što mi nije normalno da mi švaba bude iza ledja dok ratujem protiv njegovih zemljaka....
svabe ti automatski ukidaju drzavljanstvo ako primis necije tudje, zato sam ih pkmenuo, a ti izgleda to zagovaras
znaci rodjenje u srbiji kao srbin je krivica?
ja izabrao? a mozda sam oteran?
recimo i da sam iazbrao? a jel sam da pucam isto izabrao, posto se ne secam da jesam?
tvoja iskljucivost proistice iz prethodne zavadjenosti, u genima ti je usadio onaj sto je zamislio da bi vladao tobom, da budes takav
da si ti sa svojim rodom zavadjen, samnom? onda ces da sa orodjujes sa
Кресовић: Стижу нови народи, Српкиње ће се мешати са Кинезима, Арапима, Црнцима..

svabe ti automatski ukidaju drzavljanstvo ako primis necije tudje, zato sam ih pkmenuo, a ti izgleda to zagovaras
znaci rodjenje u srbiji kao srbin je krivica?
ja izabrao? a mozda sam oteran?
recimo i da sam iazbrao? a jel sam da pucam isto izabrao, posto se ne secam da jesam?
tvoja iskljucivost proistice iz prethodne zavadjenosti, u genima ti je usadio onaj sto je zamislio da bi vladao tobom, da budes takav
da si ti sa svojim rodom zavadjen, samnom? onda ces da sa orodjujes sa
Naravno da ja nisam isključiv i nikoga ne ucenjujem, ali zato ti hoćeš da ja budem nemac, a ja neću u svojoj državi da budem to što si ti u mojoj državi....budi nemac i u srbiji, ali s pravom nemca...a ne da mi dovedete 10000 šiptara iz švajcarske da glasaju i onda otkrijete da je bilo prevare na glasanju, a vi varate, lažete, kradete i ubijate ....ne smeta mi da ste ispred mene, ali da vam ja okrenem ledja misleći da ste Srbi, ne ide....
Da mi ti kao "civilizovani" ubica prodaješ mooda sa šaltera ni to ne ide....

Back