Ukrajina nije priznala Kosovo i kako joj Srbi zahvaljuju na tome?

Srbiji je presuđen genocid u Srebrenici...Pošto si se pozvao na presude ICTY očito poštuješ presude međunarodnih faktora. Međutim, ja o tebi mislim da će se o tebi u slijedećem postu pokazati da ne poštuje presude međunarodnog faktora, ali se poziva ako ti pašu...
Međunarodnog faktora? Veze ti nemaš, taj sud ne priznaju SAD i još neke velike sile da lažeš da je međunarodni.

Druga stvar, Srbija nije osuđena za genocid. Prestani da širiš fašističku propagandu.

Ma kakvi, to su tvoje paranoje. Zašto bi nama neko trebao za oslobađanje naših zemalja? Nama treba samo da padne NATO kako bi Albanci i ustaše izgubili zaštitnike bez kojih ste miševi. I ne drpa se ništa Hrvatima, već se vraćaju srpski gradovi.
Da, to sam htio rasčistit. Srbi nakon dugih stoljeća genocida nad Hrvatima sa Turcima tvrde da su to srpske teritorije - dokud ste došli sa Turcima nakon saveza koji je Sveti Štefan sklopio sa njima...i sad smatraš da se treba dalje borit za te granice...

Da, to sam htio rasčistit. Srbi nakon dugih stoljeća genocida nad Hrvatima sa Turcima tvrde da su to srpske teritorije - dokud ste došli sa Turcima nakon saveza koji je Sveti Štefan sklopio sa njima...i sad se treba dalje borit za te granice...

Prelepo je u kom ti imaginarijumu živiš. Druže, vi nama uopšte niste tema, vas ukupno u celoj državi nema koliko nas u glavnom gradu, kad vam ode tata NATO vi ste nama plitak potok i ne bavimo se vama, uopšte ne razmišljamo o tome-

Prelepo je u kom ti imaginarijumu živiš. Druže, vi nama uopšte niste tema, vas ukupno u celoj državi nema koliko nas u glavnom gradu, kad vam ode tata NATO vi ste nama plitak potok i ne bavimo se vama, uopšte ne razmišljamo o tome-
A maloprije je napisao da namjeravaju otimati Hrvatskoj teritorije...:hahaha:...kao Jekyll y Hyde

Ne planiramo mi otimati Hrvatskoj teritorije, već oslobađati srpske gradove koji su okupirani.
Opet se resetirao na obrnutu poziciju...A to su srpski gradovi na temelju čega? Zato jer ste stoljećima provodili sa Turcima genocid nad Hrvatima i useljavali sa Turcima na stratešku dubinu da nas rascijepate...pa bili ste po zakonu hvatani kao vojska koja je specijalizirana za hvatanje hrvatske djece za silovanje u haremima...De objasni mi...

Opet se resetirao na obrnutu poziciju...A to su srpski gradovi na temelju čega? Zato jer ste stoljećima provodili sa Turcima genocid nad Hrvatima i useljavali sa Turcima na stratešku dubinu da nas rascijepate...pa bili ste po zakonu hvatani kao vojska koja je specijalizirana za hvatanje hrvatske djece za silovanje u haremima...De objasni mi...

Na temelju čega su naši preci tu živeli vekovima. I opet će.

Јеремија

ја не знам шта ти желиш да постигнеш, осим да изазовеш општу свађу.
Ne znam što si napisao, ali nešto primjećujem... Nakon što smo istjerali na vidjelo da Srbi podržavaju napad na Ukrajinu zato da bi uništili Hrvatsku nema nikoga od Srba tko bi osporio velikosrpske stavove koji su priznati...

Ne znam što si napisao, ali nešto primjećujem... Nakon što smo istjerali na vidjelo da Srbi podržavaju napad na Ukrajinu zato da bi uništili Hrvatsku nema nikoga od Srba tko bi osporio velikosrpske stavove koji su priznati...
Ово је горе него у неком филму znanstvene fantastike.

Ја за такав план не знам.

Zašto su Srbi stali protiv Ukrajine 2014e, da nema veze sa tim što su ovi otvoreno stali na stranu NATOa?

bajdevej jel ti poričeš nešto zapisano i dokumentovano ili pitaš mene ozbiljno?
Ko je dao Srbima pravo da budu dežurne sudije i odličuju ko će na čijoj strani da bude? Ukrajinci su 2014. hteli bolji život i EU, a ne rusku korupciju i oligarhiju. Ko je Srbima kriv što su izabrali da budu balkanski luzeri i najveći gubitnici tranzicije.

Back