Da moji Srbi Vučićeva politika je poražena u SE oko Kosova kao što će i oko Srebrenice sigurno

Baranja je u Hrvatskoj otkada je Tito predao hrvatski istočni Srijem Srbiji. To je bila zamjena.

Нетачно !

Диктатор Вам је то недемократски све поклонио.

Барања је скупштином демократски изгласала 1918.г. присаједињење Краљевини Србије

Границе Република су недемократски накрпљене

Такође и АП су накрпљене и обе осакаћене

Нетачно !

Диктатор Вам је то недемократски све поклонио.

Барања је скупштином демократски изгласала 1918.г. присаједињење Краљевини Србије

Границе Република су недемократски накрпљене

Такође и АП су накрпљене и обе осакаћене
Granice republika su stare stoljećima. Rekoh, nisi ti za politiku.

Granice republika su stare stoljećima. Rekoh, nisi ti za politiku.

Што лажеш тако бесомучно и болесно.

Понављачу, поново у основну школу из географије.

Када су повучене границе у СФРЈ ?

Ustaštvo je hronično oboljenje kod hrvata.Od njega ne vide ništa.

Ti bi trebao ići u natrag osnovnu školu. U SFRJ su napravljene samo sitnije korekcije otprije postojećih granica. Da si obrazovan, znao bi to.

Znaš nesko da me fantazije ne zanimaju. Ne dosađuj!
To je fakat i znam da tvoje vaspitanje i mržnja prema pravosalvcima je nerešiva engma da spoznaš istinu.
Guglaj istoriju malo van hrvatskih i srpskih uticaja i saznaćeš sve.
Ja bih na tvom mestu dao krv za DNK analizu za poreklo.

Autorska
Vučićema podanička politika prema zapadu je doživela totalni poraz za Srpski rod i ponižavajća je maksimalno za celu Srbiju.
Svako imalo savestan predsednik dao bi sam neopozivu ostavku a ovog ni tenkovima ne možeš isterati iz fotelje predsednika.
Uništio je Srpstvo na Kosovu i Metohiji a sada će i u Bosni jer on nema crvene linije gospodo a kada nemaš crvene linije onda ne možeš biti kao Iran već samo kao Palestina.
Šta ti kukaš
Vi ćete biti i u EU,NATO,SE...a Srbija u crnoj najcrnjoj rupi
Ovog puta gore nego onomad

Predsednik Republike Srbije Gospodin Aleksandar Vučić lavovski se bori za Srpske Interese u UN i SE. Oni koji ga u tome spotiču, tkz. oporba, su izdajnici Roda Srpskog!
Sta ima da se lavovski bori, kada se naguzio ( ai dobro isplatio) svim nato jaranima, valjda je trebalo da ga malo zastite?
A i Jeremic, "do jucersanj izdajnik" ode da mu pomogne i lobira?

Back