Ukrajina nije priznala Kosovo i kako joj Srbi zahvaljuju na tome?

Ko je dao Srbima pravo da budu dežurne sudije i odličuju ko će na čijoj strani da bude?
Ko je dao nekom pravo da odluči na čijoj će strani da bude? Izvini molim?
Ukrajinci su 2014. hteli bolji život i EU, a ne rusku korupciju i oligarhiju. Ko je Srbima kriv što su izabrali da budu balkanski luzeri i najveći gubitnici tranzicije.
1718465698930.png

I ja mislim da posla nisu čista od početka, ali to nije tema. Tema je srpski odnos prema bliskim i bratskim Ukrajincima. Srbi se krvoločno vesele stradanju dojučer bliskih Ukrajinaca samo zato jer bi od toga mogli profitirat. Što bi ti mislio o svom susjedu, poznaniku ili prijatelju koji je podržao tvoju borbu, a sada se taj kojeg si podržao veseli tvojem uništenju, a nisi mu ništa kriv?
Ma nije tako.Evo ima mnogo ukrajinaca u Srbiji,koji su prebegli i nikome nista ne smeta.Primljeni su kao i svi ostali stranci.Ne znam za politicare,ali za narod garantujem da 80% nije za taj rat u Ukrajini.

Ma nije tako.Evo ima mnogo ukrajinaca u Srbiji,koji su prebegli i nikome nista ne smeta.Primljeni su kao i svi ostali stranci.Ne znam za politicare,ali za narod garantujem da 80% nije za taj rat u Ukrajini.

Ovde niko nije za rat, naravno, već samo svi veličaju Putina.

A Putin se veliča da bi se prkosilo zapadu.

A zapadu se prkosi jer je lupio ćušku Miloševiću.

Kakav si Srbin ako ne braniš lik i delo Slobodana Miloševića ;)

Ovde niko nije za rat, naravno, već samo svi veličaju Putina.

A Putin se veliča da bi se prkosilo zapadu.

A zapadu se prkosi jer je lupio ćušku Miloševiću.

Kakav si Srbin ako ne braniš lik i delo Slobodana Miloševića ;)
Nikada nisam bio za Milosevica,vec sam se borio aktivno protiv njega i njegovih.Sto se tice Putina,nikakve pomoci nemamo od njega,kao i od onog pijanog Jeljcina.

Back