Ukrajina nije priznala Kosovo i kako joj Srbi zahvaljuju na tome?

Nije nam duša na mestu, zbog NATO zločinaca je naš narod proteran iz Hrvatske i dela Srbije pod okupacijom. Isto to su planirsli sa Rusima u Ukrajini, ali im nije prošlo.
To si dobro napisao...ja ti samo pomažem PRIZNATI da Srbija podržava uništenje Ukrajine zato da bi na duge staze drpali teritorij Hrvatima...dobro mi ide...sve sam vas razotkrio i omogućio da sami to priznate...

Da zaključimo tvoje vrlo jednostavno viđenje istine. Kad Rusi otmu Krim to je u redu, ali kada Albanci otmu Kosovo to nije u redu...
Ne, lažeš. Ta dva slučaj nisu ista iako se ti trudiš da ih poravnaš.
Već sam ti objasnio neuki dedice, Krim je republika koja se otcjepila sa svojim parlamentom iz sastava Ukrajine jer je neustavno smjenjen njen predsjednik.
Kosovo je dio Srbije koji je NATO oteo radi vojne baze Bondstil od Srbije u činu agresije. U tome nisu učestvovali Albanci nego šiptarski teroristi iz UČK.

Ne, lažeš. Ta dva slučaj nisu ista iako se ti trudiš da ih poravnaš.
Već sam ti objasnio neuki dedice, Krim je republika koja se otcjepila sa svojim parlamentom iz sastava Ukrajine jer je neustavno smjenjen njen predsjednik.
Kosovo je dio Srbije koji je NATO oteo radi vojne baze Bondstil od Srbije u činu agresije. U tome nisu učestvovali Albanci nego šiptarski teroristi iz UČK.
Ma Kosovo vam je oduzeto jer ste izvršili agresije na sve okolne države i sproveli genocide, pa da vas spriječe isto napravit na Kosovu CAP...a taj cap je u kontekstu činjenice da vam je dozvoljena republika srpska, i prije toga vojvodina i srijem u Srbiji...

Ma Kosovo vam je oduzeto jer ste izvršili agresije na sve okolne države i sproveli genocide, pa da vas spriječe isto napravit na Kosovu CAP...a taj cap je u kontekstu činjenice da vam je dozvoljena republika srpska, i prije toga vojvodina i srijem u Srbiji...
Како неко може да буде агресор на сопственој земљи? То се коси са логиком и здравим разумом.

Ne, lažeš kao fašista. Niko nije izvršio agresiju osim Hrvatska na BiH što je i ICTY presudio. I NATO na Srbiju baš radi Kosova.

To si dobro napisao...ja ti samo pomažem PRIZNATI da Srbija podržava uništenje Ukrajine zato da bi na duge staze drpali teritorij Hrvatima...dobro mi ide...sve sam vas razotkrio i omogućio da sami to priznate...
Rusija oslobađa Ukrajinu od današnjeg zla, NATO pakta, novog zločinca iz Evrope i naslednika nacista.

On ne diskutuje već samo mantra kao afrički vrač neke nebuloze.
Да, али та мантра је укорењена у наративу који је сада на снази. "Агресија на Хрватску", "Агресија на Косово", "Агресија на Словенију", "Агресија на БиХ".

Како неко ко живи и ради у тој земљи може бити агресор на исту?

Да, али та мантра је укорењена у наративу који је сада на снази. "Агресија на Хрватску", "Агресија на Косово", "Агресија на Словенију", "Агресија на БиХ".

Како неко ко живи и ради у тој земљи може бити агресор на исту?
To dolazi od sličnih njemu. Evo kako su mu liječili glavobolju uz povike koji se mogu prevesti a koje on ponavlja:

Srbi su agresori!!!

Ok, onda smo riješili da Srbija podržava napad na Ukrajinu zato jer planira napad na Hrvatsku sa Rusijom...to sam otpočetka tvrdio. Dakle, Srbi su izdali Ukrajince zato da bi drpili teritorij Hrvatima.

Ma kakvi, to su tvoje paranoje. Zašto bi nama neko trebao za oslobađanje naših zemalja? Nama treba samo da padne NATO kako bi Albanci i ustaše izgubili zaštitnike bez kojih ste miševi. I ne drpa se ništa Hrvatima, već se vraćaju srpski gradovi.

Back