da li nosite gacice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra tema:D evo kad je rec o donjem vesu mora da se spomene i gornji;) brus ne pamtim kad sam zadnji put nosila zulja i steze:lol: aaa gacice to ne nosim od skoro takodje me zuljaju;).......salim se! Nosim i jedno i drugo, mada brus ponekad skidam kad spavam;)
 
Naravno da ne nosim gaće. Posebno volim da ih "odbacim" kad idem u zimskim farmerkama na predavanje. Onda mi je do jaja. Ne moram da prljam veš pa samim tim i manje perem. A farmerke tako mogu da potraju i dve nedelje, ako u međuvremenu ribaćom četkom odstranim skoreli sekret sa preponskog dela.
Ipak mi je najbolji "filing" kad sednem na ono užasom inficirano sedište, ali samo ako sam bez gaća i u miniću, ili u nekim vrlo tankim pantalonama. Belim. I onda lepo beovoz i ja razmenimo telesne tečnosti. Dobro, ja njemu telesne tečnosti, on meni klošarske sline i kraste koje su sastrugali sa svojih mesecima neopranih telesina.

A isto tako kad dobijem samo povremeno zaburlam ruku i pantalone i obrišem novinama...
 
Ne, prosto higijena.

Nisam ja neka picajzla ali stvarno ne razumem da neko ne nosi gaće (osim ako je pošla na yebačinu i pri tom je sigurna da nigde neće sedati usput).
A van svega ne vidim ni neki realan razlog. Nisu opterećenje da bi bilo vruće u njima, a seksi valjda možemo da se osećamo i u tangama ili obojenom vešu i da ne lupam sada.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top