da li nosite gacice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
happy:
ekv:
najvise volim da sam bez gacica u minicu naravno prvo obrijam "mackicu"na celavo i nabacim malo pudera na nju stavim cvike za sunce i sednem u bastu kafica i pratim poglede.mackica je u prvom planu samo ko bolje zagleda.zanimljivo da sam primetila samo poglede na brzinu kao da niko ne ocekuje to
"prvo obrijam "mackicu"na celavo i nabacim malo pudera na nju stavim cvike za sunce" :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na sta stavis cvikere za sunce? Kakav si ti psihicj!?

e,to sa naocarima je i mene zbunilo :lol: :roll:
inace ekv,ne znam zato si bas morala da obajvis sta ti radis kada dodje toplo vreme i one detaljime sa puderom itd. :roll: .sto se mene tice lazes,a opet mozda uopste nisi zensko nego neki pacenik...teme su ti... :roll:
 
И онда? Па зар никако да упецаш неког јадника који ће изблиза да те гледа, него мораш тако ''у излог'' па ко прође? :roll:
Тужно.
 
Hellen:
А чему иначе ова тема сем да се ти напалиш док читаш? :roll:

pa tolko... ce procita.. ce izvadi patku i ce pocne da ga mlati...

ja sam slucajno pa na njega na niski forum gde COVEK trazi mesta u NIS de bi mogo , ko bajagi njegovu ribicu,ali je on je iz Toponicu, pa ne razlike se od m ili z... i uvek misli da je Z
i gledajuci sve njegove postove, zakljucujem da dozivotno je nezahvalan roditelja sto ga nisu zenskog rodili..

je be m li ga od koju je sortu ovaj.. i zene vole makar malo dlake ovaj pa nikako.. sve bi ravnjao i brijao .. a pazi , ide u Inostranstvo..
to Inostranstvo nek bude HR POREC ITD tamo u IStru ima Nudisticki kampi, pa ima i u NIS pored Presushenu Nishavu da se gol seta i suncha.. a on je svetski tip pa ce ide u INostranstvo..

ljudi nastavite temu... sto se mene tice ja gace nosim, :oops: iako nisam zensko .. cisto da odgovorim na pitanje -
aj pa tako ce se cujemo
Pozdravite doma svi od mene
 
Ekv, ove kokoške dugo nisu videle kite... neke i mesecima, godinama... :lol:
zato stalno ista ekipa visi na ovom forumu i napada sve i svakog... :lol:

Nisam primetio da koristiš bilo kakve vulgarnosti, pa prema tome...
teško mi je da zamislim da se iza tvoga nika krije neki paćenik. :)

Ti nisi paćenik, jel' da? :roll:
 
ekv:
donji ves da ili ne

da, zaraze, zaraze.....
ekv s kim se poistovecujes, milan m? heroin, talenat si? pardon...ne ynam da je heroin
mada..nikad se ne tyna s tim gacama..drugi problem kod zena, bar kod mene, je kad ih nemam, pocne da mi se piski i nazebem. nemam ih oko spavanja
mada jednom sam spavala bez njih i kao ok..ali posle sam zakljucila da mi je hladno
 
SRDJAN_FR:
Hellen:
А чему иначе ова тема сем да се ти напалиш док читаш? :roll:

pa tolko... ce procita.. ce izvadi patku i ce pocne da ga mlati...

ja sam slucajno pa na njega na niski forum gde COVEK trazi mesta u NIS de bi mogo , ko bajagi njegovu ribicu,ali je on je iz Toponicu, pa ne razlike se od m ili z... i uvek misli da je Z
i gledajuci sve njegove postove, zakljucujem da dozivotno je nezahvalan roditelja sto ga nisu zenskog rodili..

je be m li ga od koju je sortu ovaj.. i zene vole makar malo dlake ovaj pa nikako.. sve bi ravnjao i brijao .. a pazi , ide u Inostranstvo..
to Inostranstvo nek bude HR POREC ITD tamo u IStru ima Nudisticki kampi, pa ima i u NIS pored Presushenu Nishavu da se gol seta i suncha.. a on je svetski tip pa ce ide u INostranstvo..

ljudi nastavite temu... sto se mene tice ja gace nosim, :oops: iako nisam zensko .. cisto da odgovorim na pitanje -
aj pa tako ce se cujemo
Pozdravite doma svi od mene

koji si ti bolid ali neka odgovaraj i dalje na zenska pitanja i zenske teme a i nema veze
 
[/quote]

koji si ti bolid ali neka odgovaraj i dalje na zenska pitanja i zenske teme a i nema veze[/quote]

vidim da dosta nji ti ne veruju da si z, kao i ja.. ajde ovo leto u NIS da ti platim pice i poricam s tebe, sta god da si.. ako si z, da ne mislis da jurim za ovu tvoju celavu ribetinu sto guzvas kad skrstis noge, a cisto da drugi znaju da li su bili u pravu kad misle da si Musko, i palis se na provokativne teme, ili si istinjski Zensko, u kom slucaju isto tako cu obavestim ovi ljudi zeljni istine...

:?: :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top