Da li mislite da su muškarci ispod nas?

Pa ne averzija ali imaju taj Ego trip, narucito Balkanski Muskarci ono huja "nece meni zena" , u voznji su bahati retko se trude da budu Kavaljeri jos redje da pokazu malu slabost -emocije. Izuzetke su kad je lovinaispred njih i onda se tu grebe da bi se doslo do medjunozja.

Kazem ima i ok likovi ali redje.
Изгледа да ипак јеси, или не користиш зарезе.
 
bas zgodno..ovakav muskarac je instant, upotrbljiv u svako doba dana..zene vole da se sminkaju. da se kupaju i da se pohebu kad im se hoce..sminku nose u torbici, sampone u kuci a ovakav primerak se moze nositi u torbi preko ramena.. e sad od srednjeg veka vodi se borba za izjednacavanje pozicija no negde usput je i taj feminizam zabegao negde pa muskarci sluze za razmnozavanje apropo produzenje vrste..Aloo seks je samo jedna komponenta u zivotu muskaraca/zena..Ako za momenat poverujem u ovo iznad..mi muskarci smo zaista niz vrsta..
oš sa mnom na košutnjak da ti pokažem da je svaki žbun zauzet od podnožja do vodotornja

mislim da nisi shvatio koliko zezanja ima u mom postu....naročito u vezi sa priloškom odredbom za mesto ispod - iznad
 
jesam bogo mi..nego ovo je moje gledanje na stvari..
trebalo je ovako da čitaš :lol:
uzmite jednog muškarca.
i vežbajte sa njim sve njegove plitkoće i dubine, ispod, iznad, izokola ili direktno.
kad završite obuku, napišite mu sertifikat (sa preporukama)
ili nemojte.
to zavisi od vas i od toga koliko ste dobri bili u svom poslu kao instruktor
onda drugi, treći... i tako do broja dok ne uspete da napravite statistiku na većem broju uzoraka.
oda uzmite srednju vrednost o nekom muškarcu.
i opet nećete biti u pravu.
 
razliciti smo itekako na svim nivoima
zena moze da stavi kravatu i obuce frak
hoce li biti muskarac tako skockana
ne
muskarci iz uvodnog posta su infantilni nedokazani i pritupavi
a ipak
da li ce zena dobiti istu platu kao muskarac za svoje radno mesto sa vecim odgovornostima
ne
sta je tu ispod a sta iznad u sirem kontekstu
o cemu mi pricamo ovde?
to lici na izreku
sto je babi milo to joj se i snilo
zenska neformalna superiornost? kome treba priznanje koje nije verifikovano identicnim pravima zena i muskaraca u drustvu ?
 
A sta mislis sto se bilduju? Da budu lepi sebi u ogledalu?

Ja sam dizao tegove da bih bio jak. Bolja prođa kod žena usled dobrog izgleda mi nije bila ni na kraj pameti kad sam počinjao time da se bavim.

Kada bih morao da biram između toga da budem slab ali da izgledam kao tip sa naslovnice ''Men's health'' časopisa i toga da budem jak ali da izgledam kao neka bilderska/powerlifterska abominacija - izabrao bih uvek ovo drugo.
 
Poslednja izmena:
Ja sam dizao tegove da bih bio jak. Bolja prođa kod žena usled dobrog izgleda mi nije bila ni na kraj pameti kad sam počinjao time da se bavim.

Kada bih morao da biram između toga da budem slab ali da izgledam kao tip sa naslovnice ''Men's health'' časopisa i toga da budem jak ali da izgledam kao neka bilderska/powerlifterska abominacija - izabrao bih uvek ovo drugo.
A sto ti je znacilo da budes jak?
Ima onih koji ih dizu da bi mogli da glume neko ludilo al kad pogledas to sto ce nekome da opsuje majku na ulici a ovaj mu nece nista reci jer doticni izgleda "opasno" to na duze staze ne prolazi, posle vide da nema mnogo leba od toga da se pravis pred drugim ljudima i onda je to u svakom slucaju u drugom planu. Svi ti izgovori zbog samopouzdanja, zbog sebe i slicno vuku samo na jednu stranu, naravno ne pricam o nekome ko je bas mrsav ili debeo pa hoce da se popravi, o sportistima, rekreativcima i slicnima kojima to treba.
 
A sto ti je znacilo da budes jak?

Jer ne postoji ništa lepše od toga da budeš jak, u svakom smislu reči. Meni je to bila i ostala najvažnija stvar još od detinjstva, moglo bi se čak reći fiks ideja. To nije imalo apsolutno nikakvu vezu sa ženama. Štaviše, dok sam bio u srednjoj školi, u onom najosetljivijem periodu - najbolju prođu kod devojaka u mom okruženju su imali nalickani pederčići, a ne Herkulesi, što mene (zamisli!) nije preobratilo...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Jer ne postoji ništa lepše od toga da budeš jak, u svakom smislu reči. Meni je to bila i ostala najvažnija stvar još od detinjstva, moglo bi se čak reći fiks ideja. Žene sa tim nikada nisu imale apsolutno nikakvu vezu. Štaviše, dok sam bio u srednjoj školi, u onom najosetljivijem periodu - najbolju prođu kod devojaka u mom okruženju su imali nalickani pederčići, a ne Herkulesi, što mene (zamisli!) nije preobratilo...
Ili neces sebi da priznas pravi razlog ili nisi ni sam svestan toga. Niko se ne bilduje zbog sebe kao sto se ni ne tetoviraju zbog sebe jer ono sto je bitno samo tebi se nalazi u tvojoj glavi ono sto hoces da podelis sa drugima moras da istaknes preko svog izgleda, vrlo prosto.
 
Ili neces sebi da priznas pravi razlog ili nisi ni sam svestan toga. Niko se ne bilduje zbog sebe kao sto se ni ne tetoviraju zbog sebe jer ono sto je bitno samo tebi se nalazi u tvojoj glavi ono sto hoces da podelis sa drugima moras da istaknes preko svog izgleda, vrlo prosto.

Izgled je najobičnija propratna pojava koje bih se odrekao u sekundi ako bi se radilo o pukoj formi. Svaki ozbiljan čovek bi radije izgledao kao slabić a zapravo bio jak nego izgledao kao snagator a zapravo bio slabić.
 

Back
Top