Da li je prorok Muhamed praktikovao brakove sa svojim ženama?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi se po islamu ne klanjamo samo Allahu već smo mu pridružili i Isusa.
Али се за лоше људе каже да су најгора бића, ми по Исламу, не верујемо исправно, као што ни они по нама, не верују исправно.
Али, то не значи да Ислам све хришћане, па и православне, етикетира као најгоре људе.

Да је тако не би Мухамед заштитио монахе са Синаја и не би и данас били дивних примера слоге, сарадње и међусобног помагања православних и муслимана .
 
Али се за лоше људе каже да су најгора бића, ми по Исламу, не верујемо исправно, као што ни они по нама, не верују исправно.
Али, то не значи да Ислам све хришћане, па и православне, етикетира као најгоре људе.
Па јесмо најгора створења управо зато што ВЈЕРУЈЕМО погрешно. Пише јасно.

Да је тако не би Мухамед заштитио монахе са Синаја и не би и данас били дивних примера слоге, сарадње и међусобног помагања православних и муслимана .
А имаш и мали милион супротних примјера. Олак си кад треба по јудаизму попљувати али увијек браниш ислам. Нема то смисла дуле.
 
Па јесмо најгора створења управо зато што ВЈЕРУЈЕМО погрешно. Пише јасно.
То не пише за православце.

А имаш и мали милион супротних примјера. Олак си кад треба по јудаизму попљувати али увијек браниш ислам. Нема то смисла дуле.
Није тачно, ја критикује негативне стране Јудеизма, посебно талмудизма, али не и цео Јудеизам и не све Јевреје.
Више пута сам то јасно раздвајао и наводио позитивне примере Јевреја.
Тако да ти не стоји ова оптужба уопште. :)
 
То не пише за православце.
Piše jasno. Najgora stvorenja su oni između naroda knjige KOJI NE VJERUJU. Ne vjeruju čemu? Allahovom Poslaniku.

Није тачно, ја критикује негативне стране Јудеизма, посебно талмудизма, али не и цео Јудеизам и не све Јевреје.
Више пута сам то јасно раздвајао и наводио позитивне примере Јевреја.
Тако да ти не стоји ова оптужба уопште. :)
A islam ne kritikuješ uopšte sem generičnog "vjeruju pogrešno".
 
A islam ne kritikuješ uopšte sem generičnog "vjeruju pogrešno".
Критикујем Маки, итекако, тако где има места.
Али не тврдим да су сви муслимани сатанисти и мрзитељи хришћанства. Мораш да раздвојиш критику од етикетирања.
 
Da li je prorok Muhamed praktikovao brakove sa svojim ženama? Osim naravno sa Hatidžom sa kojom je imao šestoro dece i sa Marijom Kibtijom sa kojom je imao jedno muško dete koje je nažalost preminulo u ranom detinjstvu? Nešto mi čudno da jre imao još 11 žena a da ni sa jednom nije imao još neko dete. Vaše mišljenje ili saznanja o ovome?
Ne znam cemu treba da sluzi ova tema..Da diskutujemo o potenciji Muhameda
ili da ga kritikujemo i tražimo razlog zašto svojim ženama nije napravio gomilu dece?
Tema se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top