DA LI JE NORMALNO DA JE TIP SA 26 JOS UVEK NEVIN?

  • Začetnik teme DON KIHOT
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Robinzon Kruso:
Gazdarica:
Ja se ovdje moram sloziti sa Lordom...
Ne vidim tu nista nenormalno, sto bi se trebalo kriti...

Bi li volela jednog takvog sa 26 nevinog, uhhh sta ni mu ti radila onako iskusna ma srcka mi coveka strefila...

Mislis na GAZDARICU kao iskusnu????

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahhahah
aaaaaaaaaaahahahhahah
I jos jednom:
aaaaaaaaaaaaahahhahahahahha
 
imao sam isti slucaj,sjedeo sam za kompjuterom dok su svi hvatali ribe,****** ja jednostavno nisam bio u tom fazon.bojao sam se zasto sam jos nevin (sa svojih 19) bilo mi je jako lose.medjutim upoznao sam curicu (na internetu naravno) i sa njom osnovao dugu vezu.u pocetku je sex isao malo laganije,ali takav je pocetak.evo sad se niceg nestidim i banja mi je.bukvalno sam skinuo taj mrak sa ociju.
vidjeces desice se i tebi nesto slucajno.
ako imas problem sa komunikacijom,kada izadjes u grad popi malo da se opustis budi opusten.
ps.pokusaj da nemasturbriras nekih 7 dana pa ces vidjet kako ces pomocu zivotinjskog instikta u tebi da trcis za curama i uhvatis nesto,moraces,to je instikt.
nadam se da sam pomogao!
 
DON KIHOT:
...kao klinac previse sam se druzio sa kompjuterom...
... dok su drugari jurili ribe, ja sam grlio tastaturu...
...e pa ja sad imam veliki problem sa komunikacijom :oops:

Opterecujes se glupostima! To uopste nije nesto o cemu treba da razmisljas. Opusti se i uzivaj u svakom druzenju sa devojkama, a blizina (i iskonski porivi) ce uciniti svoje. Veruj mi, za uzivanje u sex-u ti ne treba fakultet ili detaljna studija o tome. To je nesto sto kad krene... shvatis da ustvari veoma dobro znas!
Ah, da... da ne zaboravim, devojke vole neznost, paznju i da se u tvom drustvu osete kao najlepse i jedinstvene zene na svetu, a ne samo kao obican objekat za seksualne akrobacije!
 
Poznajem jednog tipa mog godista (77) koji je jos uvek nevin. Ali on nije grlio kompjuter. Stavise non-stop je okruzen devojkama. I namestali su mu samo da "odradi" to... Ali corak. Nije on hteo. Stidi se.
Tvoj slucaj je bolji. Ti bar imas zelju. Glavu gore, izadji u grad i nemoj slucajno da se raznezis, pa da devojci kazes da si nevin, ni pod litrima alkohola i u najgorem mogucem romanticnom raspolozenju. Jedna od hiljadu ce znati to da ceni. Devojke naseg godista ocekuju da nalete na vec "naucene" momke. Zato - sshhhshhh... o tome. Nemas cega da se stidis da, ali sto se tebe tice. Devojke su mnogo strozije po tom pitanju u realnim situacijama.
Sad ce da me svi napadnu. Mozda sam gruba, ali sam i realna.
Govorim iz svog iskustva. Ja sam mom ex-u bila prva, a njemu je bilo 22. Bila sam u cudu. Nisam ocekivala preiskusnog "gospodina akrobatiku", ali da bar zna nesto... I nije mi bas odgovaralo da ga ucim, pogotovu sto on posle odredjenog vremena nije hteo da prihvati nova znanja. Jedino ako si super dobar djak i radoznao. Mada to nije nista komplikovano.
Eto, toliko od mene.
 
Princeza:
Poznajem jednog tipa mog godista (77) koji je jos uvek nevin. Ali on nije grlio kompjuter. Stavise non-stop je okruzen devojkama. I namestali su mu samo da "odradi" to... Ali corak. Nije on hteo. Stidi se.
Tvoj slucaj je bolji. Ti bar imas zelju. Glavu gore, izadji u grad i nemoj slucajno da se raznezis, pa da devojci kazes da si nevin, ni pod litrima alkohola i u najgorem mogucem romanticnom raspolozenju. Jedna od hiljadu ce znati to da ceni. Devojke naseg godista ocekuju da nalete na vec "naucene" momke. Zato - sshhhshhh... o tome. Nemas cega da se stidis da, ali sto se tebe tice. Devojke su mnogo strozije po tom pitanju u realnim situacijama.
Sad ce da me svi napadnu. Mozda sam gruba, ali sam i realna.

Elem, do sada nisam imala prilike da budem sa nevinim deckom, ali verujem da bi mi bilo pravo osvezenje da budem s nekim ko nije blaziran apropo sexa...
Mozda je na to uticalo nekadasnje iskustvo; izlazila sam s deckom kome su bila 'puna usta' oralnih vratolomija, iskustva, masaze i slicno... Pa kad je doslo do konkretizacije nasih odnosa, on se cudio "kako ja to hocu drugacije" i slicno, imao je vec razradjenu semu kako bi devojke trebalo da uzivaju u sexu, kako bi ceo odnos trebalo da se odvija, shto je on nazivao 'njegov nacin rada'. Od toliko iskustva (kojim se on hvalio...) nisam puno uspela da vidim u praksi. Pretpostavljash da nismo dugo ostali zajedno.
Tako da ... bez foliranja, please:).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top