Da li je IN startovati momka?Ili momci prvi krecu u akciju?Za koju ste opciju?

skimaja:
Imam drugaricu koja je sa momkom isto toliko, a jedan dan je sve super i extra, a posle nekog vremena mosli da se ohladila, da joj treba promena, neko drugi i da je sve navika.Sta mislis?
Pa nisu sve veze iste. Recimo meni je u 99% vremena strava s njim, ali prošle godine sam se bila malo ohladila, onda sam otišla mesec dana na odmor i nismo se to vreme uopšte videli, samo čuli (inače, živimo zajedno), i tada sam shvatila da izvodim gluposti i izmišljam samo zato što mnogo vremena provodimo zajedno.
 
rastamann:
Nisam je osudio, to je tvoje primitivno shvatanje mog komentara. Ja sam rekao da su stvari na koje se ona vadi totalni trash i da time samo laze sebe, a da se slazem sa tim da je curka shto je lozila muza 2 godine, slazem se, curka je...
Njen postupak ili ona? Nebitno.
Rekoh rec je o mom ukusu, a ostali nek cine kako im volja...A inace, ne volim ni slatko, vec recimo slano, pa ocekujem tvoj novi napad... a ne jedem ni meso..
 
rastamann:
Pobogu, pa prokleti 21. vek je. U normalnim zemljama nije bezveze kada zena vuche za mishka mushkarca u krevet, a ovde vam je toboze bezveze da vi pridjete mushkarcu. Znachi, treba vam ukinuti i pravo glasanja sa takvim stavovima...Mislim, daleko od toga da sam despot ili imam bilo shta protiv zena, apsolutno sam za izjednachenje svih prava sa mushkarcima, samo me ovako glupe izjave izvedu iz takta...

U jbte glupe li izjave! U cemu je tvoj problem?! :roll:
 

Back
Top