Zašto je tako teško naći momka podobnog za osnivanje porodice?

Nije Vam dobro zvučalo.
Pitanje sam postavila krajnje nepristrasno.
Baš iz razloga, jer pojam "kvalitetno" nema za svakoga isto značenje.
Nebitno, izneli ste svoje mišljenje. Hvala.

Zapravo, upravo je zvučalo onako kako i jeste, jer kao što rekoh za cilj je imalo relativizaciju.

Ne patroniziraj mi tu, kao neki deda

Jeste da si po godinama verovatno deda (25+ za muškarce), ali nemoj

A šta ću, sedim i čistim lulu, moram nekome patronizirati, kako ide leto letnjoj kiši je idealno.

Inače svaka druga veza koja nije uspela da se formira u početku, nije uspela zbog uplitanja prijatelja, poznanika i blokera sa strane koji su pakosni ljubomorni i zli. To znam iz svog i iz iskustva drugih. Sto bi tebi bilo fino kad njima nije. Šire glasine, dezinformacije, laži, prave spletke itd.

Bukvalno nijedna veza koju znam se nije raspala zbog ovoga haha

Koliko godina vi deco imate

Pomaže ti da se suočiš sa hrvaštinom u sebi

Voli to tako Svetozar, da glumi neki autoritet, da odašilje neki *patronizirajući* stav, ali to sve nažalost ima snagu i ozbiljnost kuhinjske sijalice

Питао човек. Ја му лепо одговорио.

А теби свакако треба неко ко би те научио пристојно да се понашаш.

to je samo zato što nisi ukopčao koliko i šta me zabole za tvoje mišljenje.

Ја не могу да знам то. Моја намера је била добра. Ако тебе није занимало моје мишљење, никакав проблем, лепо га изигноришеш и сви срећни. Овако, само беспотрабно изазиваш сукобе.

Između ostalog i jer se njoj tako obraćaš

Обраћам јој се онако како сматрам да заслужује. Непристојна је. И не само према мени. Ако хоћеш да поправиш ситуацију, предлажем ти да попричаш са својом девојком и скренеш јој пажњу на њено понашање, уместо што мени прекидаш медитацију.

Амебо.

Питао човек. Ја му лепо одговорио.

А теби свакако треба неко ко би те научио пристојно да се понашаш.

Možeš li da shvatiš da me ne loži tvoj pokušaj autoritativnog stila, iz koga, sigurna sam, vučeš seksualni kink, naprosto vrišti iz tebe da te uzbuđuje

Kao, ti si neki tatica koji će da disciplinuje žene i dovodi ih u red, jer on zna šta je najbolje za njih

A to sve, kao što već rekoh, ima snagu sijalice, i to one iz špajza od 30 vati

Možeš li da shvatiš da me ne loži tvoj pokušaj autoritativnog stila, iz koga, sigurna sam, vučeš seksualni kink, naprosto vrišti iz tebe da te uzbuđuje

Kao, ti si neki tatica koji će da disciplinuje žene i dovodi ih u red, jer on zna šta je najbolje za njih

A to sve, kao što već rekoh, ima snagu sijalice, i to one iz špajza od 30 vati
Можеш ли да схватиш да си ми толико непривлачна да ми је секс с тобом последња ствар на памети.

Ја овде не причам о сексу, драга моја. Ја овде причам о твом негативном утицају на форумску атмосферу. Ја се око тога бринем.

Секс с тобом?
Да ли си ти девојко нормална?
Ајде поштено реци ми да ли си нормална.
Најискреније.

Ја не могу да знам то. Моја намера је била добра. Ако тебе није занимало моје мишљење, никакав проблем, лепо га изигноришеш и сви срећни. Овако, само беспотрабно изазиваш сукобе.

Обраћам јој се онако како сматрам да заслужује. Непристојна је. И не само према мени. Ако хоћеш да поправиш ситуацију, предлажем ти да попричаш са својом девојком и скренеш јој пажњу на њено понашање, уместо што мени прекидаш медитацију.

Амебо.
Ja ne mogu da znam to, moja namera je bila dobra, bespotrebno izazivaš sukobe, predlažem ti...

Sounds like a busted ChatGPT with noise in the data, and a messed-up loss function.

Можеш ли да схватиш да си ми толико непривлачна да ми је секс с тобом последња ствар на памети.

Ја овде не причам о сексу, драга моја. Ја овде причам о твом негативном утицају на форумску атмосферу. Ја се око тога бринем.

Секс с тобом?
Да ли си ти девојко нормална?
Ајде поштено реци ми да ли си нормална.
Најискреније.

Ti si, jadan, toliko glup da misliš da sam ja pomenula seksualnu tenziju, pa ti, jadan, ne razumeš ni šta govorim

A to je da vučeš seksualno zadovoljstvo iz zapovednog tona, nebitan je objekat, čuj mene žrtva, tog komandovanja

Verovatno te pali da te tokom čina zovu tatice, možda čak i direktore

Ti si, jadan, toliko glup da misliš da sam ja pomenula seksualnu tenziju, pa ti, jadan, ne razumeš ni šta govorim

A to je da vučeš seksualno zadovoljstvo iz zapovednog tona, nebitan je objekat, čuj mene žrtva, tog komandovanja

Verovatno te pali da te tokom čina zovu tatice, možda čak i direktore
Рече ми да те "не ложи" мој "ауторитативни стил".
Твоје речи.
Ја се извињавам што ти сексуално не одговорам.
Шта сад хоћеш да радим, да ти се прилагођавам како би могла да уживаш са мном?
Али од кад смо ја и ти у вези?
И престани да се бавиш и да се правиш као да познајеш моје сексуалне преференције.
Не иде ти у прилог.
Свашта може да се закљуучи.

Back