Суштина MGTOW или да ли је истина да су женомрзци? (наравно не).

Jeste, ali kad se bolje pogleda, vidi se da je bilo prisutno nasilje, tj da zene ostaju pored muskaraca koji primenjuju nasilje nad zenama....
To je druga prica u kojoj oni koji su mgtow nisu..
..kakva je ovo glupost covece, kako si to nakaradno sklopio recenicu...zene ne ostaju svojom voljom sa takvim muskarcima, primorane su da budu prisutne usled straha za sopstveni zivot..razlika je velika izmedju onog sto si hteo da kazes i onoga sto si rekao...nedopustiva razlika...
 
P ja jesam romanticn. Ja sam u stvari veoma nezan i emotivan i volim da se stopim i zgrlim da osetim na srcu kako joj srce kuca.
Ali se stitim od surovih, svirepih, kuchkiu da me ne povrede.
To je onda poso' za psihologa ili za neke tvoje lične korake dalje
 
..kakva je ovo glupost covece, kako si to nakaradno sklopio recenicu...zene ne ostaju svojom voljom sa takvim muskarcima, primorane su da budu prisutne usled straha za sopstveni zivot..razlika je velika izmedju onog sto si hteo da kazes i onoga sto si rekao...nedopustiva razlika...
Nije glupost nego apsurd mozda, a mozda i priroda....nije na meni da sudim...ja samo primacujem...
Tu se radi o potencijalno naglasenom nasilju, koje nema potrebe da se ispoljava...zastrasivanje koje radi posao...
Ako se predje granica, onda taj uticaj otpada i onda se radi o manjem ili vecem nasilju...
A to kako se tumaci to zastrasivanje, to necu ja da ulazim u sitna crevca, da li je ljubav, ljubomora, cvrstina, ili je opravdano kasnije jer osoba nema svoju volju i submisivna je..
 
Sto bi to bio posao za psihologa ako stitis svoj integritet? Ili hoces da kazes da su sve zene divne i ljubavne i da ce svaka zena kojoj se prepustim od toga da napravi paperijasti oblak?
Mislim da imaš loše iskustvo koje te blokira
A život je ipak lep i ima žena koje bi te sigurno usrećile, samo treba da se oslobodiš prošlog iskustva kao "pravila"
 
Nije glupost nego apsurd mozda, a mozda i priroda....nije na meni da sudim...ja samo primacujem...
Tu se radi o potencijalno naglasenom nasilju, koje nema potrebe da se ispoljava...zastrasivanje koje radi posao...
Ako se predje granica, onda taj uticaj otpada i onda se radi o manjem ili vecem nasilju...
A to kako se tumaci to zastrasivanje, to necu ja da ulazim u sitna crevca, da li je ljubav, ljubomora, cvrstina, ili je opravdano kasnije jer osoba nema svoju volju i submisivna je..
Huh, ovde ima toliko pogresnih stavova verovatno pruzrokovanih nekim predubedjenjima tj. nekim nesvesno prihvacenim obrascima...
..tesko je to ispraviti...
 

Back
Top