Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Verovatno ce zapadnjaci progurati och zlocinacku I sramnu rezoljciju, ali ce im bar Gospodin Vucic svu Istinu sasuti u lice!

Za razliku od nekih drugih koji nisi smeli da pisnu I samo se svima redom izvinjavali!
Kad precednik zagrmi, svi će se upiškiti od straha.
 
Ne znam strane reči, jbga. :mrgreen:
Kad spomenu fikciju, pre par dana gledali Ljude mačke, odavno nisam. :heart:
Većinu bitnih starijih filmova smo gledali sa decom, ipak je to istorija.
sve sto je vredi od filmova nije od danas..ali da ne zvucim kao neki fosil koji jel nema kontakta sa realnoscu...uvek ce se naci umetnik specijalnog kova sa izrazom koji nije do sad vidjen.

a taj pojedinac bas dokazuje ono o cemu govorim.
 
Nije to"USA život".


To je g od života.
To je tvoj subjektivan doživljaj.
Ovde još uvek niko ne živi u montažnim kućama ili šatorima/prikolivama.

A opet za sreću nije bitno jel čvrsta gradnja
1716481925321.png
 
Vidim da neke ljuti moj izbor zivota :mrgreen:

Само ћеш се у једном моменту изменити из човека коме је писак деце досадан у човека који замара познате и непознате анегдотама о својим бебама.
 
Само ћеш се у једном моменту изменити из човека коме је писак деце досадан у човека који замара познате и непознате анегдотама о својим бебама.
Jaoj da, kada moram da se pretvaram da me zanimaju slike, video snimci itd. dece od kolega... Pa moram da se smeskam i pretvaram da me zanima.

Obozavam klince od sestre i brata ali ne smaram druge sa njihovim slikama i dogodovstinama.
 
Jaoj da, kada moram da se pretvaram da me zanimaju slike, video snimci itd. dece od kolega... Pa moram da se smeskam i pretvaram da me zanima.

Obozavam klince od sestre i brata ali ne smaram druge sa njihovim slikama i dogodovstinama.

"Има твој осмех", "Има твој поглед", "Има твоје очи" су неки насумични коментари који раде ствар.

Ако хоћеш да будеш непријатан, "има твоју косу".
 

Back
Top