Novi talas antijevrejskih grafita u Beogradu

А реци ти мени, како си уместо буржуј прочитао Јеврејин, само ме то занима??
vv.JPG

pppp.JPG

ooo.JPG

Како си успео да поставиш тако глупо питање?

Подметачина?
Као да си пао с Марса па не читаш шта све пишу форумске патријоте.
Омладина 451 је тек мали део србског патријотизма који демострирају форумске патријоте.
Једино ако замишљаш да нам је ЦИА подметнула Џавола, Тиксија, Џихад-србенду, Омладину 451, и да су они агенти ЦИЕ на задатку, а то је тек шизофрено.
Добро... Нема нам спаса онда...

Мејк хејит крајимз грејит аген... Па макар ти се вратио ко бумеранг у главу прављењем полицијске државе ко у пишљивом аутофрустрираном Израелу...

Теби само бољшевици у глави, ваљда их и сањаш ноћу.
Натпис је бољшевички...

Још да на Момчило разјасни ко су ти клинци 451 па да знаш кога је таргетово, овом клиничком подвалом, не које се ватају ко мува на Вучића дежурни ционисти СРБ...

Подметачина?
Као да си пао с Марса па не читаш шта све пишу форумске патријоте.
Омладина 451 је тек мали део србског патријотизма који демострирају форумске патријоте.
Једино ако замишљаш да нам је ЦИА подметнула Џавола, Тиксија, Џихад-србенду, Омладину 451, Товариш Ефендију и да су они агенти ЦИЕ на задатку, а то је тек шизофрено.
Антисемитизам није масовна појава у Срба.
А антиционизам није исто што и антисемитизам, схвати разлику.

Питање је сасвим логично. Буржуј и Јеврејин нису синоними јербо нити су сви буржуји Јевреји, нити сви буржуји воле Јевреје..
Није, и даље је екстра глупо.
Да ниси завршио средњу трогодишњу школу?
Где си прочитао да су синоними?

A kakve veze buržuji imaju sa naslovom?
Па ти си сигурно матурант трогодишње патријотске школе.
Омладина 451 демонстрира: и антисемитизам, и позивање на убиство српских буржуја, и обележава погибију навијача нацошком ноћном бакљадом са руском православном заставом.
Нисам им ја састављао манифест и циљеве.
А Џихадидулету се нарочито свиђа, њихова, идеја о усмрћивања успешних Срба.

Па ти си сигурно матурант трогодишње патријотске школе.
Омладина 451 демонстрира: и антисемитизам, и позивање на убиство српских буржуја, и обележава погибију навијача нацошком ноћном бакљадом са руском православном заставом.
Нисам им ја састављао манифест и циљеве.
А Џихадидулету се нарочито свиђа, њихова, идеја о усмрћивања успешних Срба.
Dobro. Ali grafit smrt buržujima nije antisemitizam. Nego smeta li ti Aćif efendija u Pazaru i zašto ne?

Oni su toliko bitni da većina i nije čula za njih.
Дуленцету су се одмах допали њихови ставови.
Upoređivati šaku izopštenih idiota i Boko haram...
Сами су смишљали своје обележје и име.
Nego konkretno smeta li ti Aćif efendija i zašto ne.
Типично патријотски.
Дијалог по патријотским мерилима.

Poslednja izmena:
Типично патријотски.
I ti tipično izvrdavaš. Razlika između nas je što ja osuđujem te idiote. Koji su kako god okreneš marginalni. I koje I država hapsi. Što lijepo piše u uvodnom tekstu. Dok ti sa druge strane ne osuđuješ Aćif efendiju. Odnosno one koji su pravili njegov mural. I što bi kad ste istomišljenici.

I ti tipično izvrdavaš. Razlika između nas je što ja osuđujem te idiote
Видим казнио си Дулецента.
. Koji su kako god okreneš marginalni. I koje I država hapsi. Što lijepo piše u uvodnom tekstu. Dok ti sa druge strane ne osuđuješ Aćif efendiju. Odnosno one koji su pravili njegov mural. I što bi kad ste istomišljenici.
Опет патријотски дијалог.
Их ко те не зна.
Патријотске клевете само врцају.
Курс младих лидера и трогодишња средња.

Back