Novi talas antijevrejskih grafita u Beogradu

Па не мораш баш да га ухапсиш, али бар бануј идиота на пет минута.
Страницу раније ниси санкционисао дулета(џихад)-србенду, који теби под носом, хвали графит који позива на убиство буржуја у Београду.
Џаволе, јеси ли или ниси надлежни орган на овом форуму.
Поитај са речи на дела па бануј кретена на један минут.
Буди мушко.
A kakve veze buržuji imaju sa naslovom?

Da se razumemo ne podržavam nikakav vid širenja ksenofobije, netolerancije i diskriminacije , ali postavlja se pitanje da li je to upereno protiv Jevreja sa ciljem nekakvog omalovažavanja i širenja nekakve mržnje i netolerancije prema njima (samo zato što su Jevreji i pokusaja lecenje nekih sopstvenih frustracija i kompleksa) ili je to kritika uperena protiv izraelske države i njihove politike na Bliskom Istoku i odnosu prema okolnim arapskim narodima (pogotovo Palestincima) jer to svakako nije isto.

Воле бољшевици данас десницу па то ти је...

Кад издаде Хитлера Горан Давидовић, шта ми мање знане десне нинџе да радимо?
Ko kaze da ga je izdao?!

Firer se samo prikrio iza mozaika Presvete Bogorodice koji je video u art paviljonu Cvijete Zuzoric, poznate Hrvatice iz Dubrovnika

Bila je to ljubav na prvi pogled

Mozaik je inace autorski rad Dragice Nikolic od Bajcetine

Naravno da treba procesuirati, no je li ovde stvarno reč o antijevrejskim ili ipak anti-izraelskim/anti-cionističkim grafitima u duhu tekućeg izraelskog genocida u Gazi?
По среди је гори дух од ционистичког осветољубивог геноцида у Гази...

Овде се цео народ Израела циљно стигматизује, да би се направила светска револуција и геноцид сатаниста према свим државама света, почев од Израела...

Бољшевичка свемрзитељска ујдурма

Нисам ни сумњао.
Него, реци ми како препознајеш буржује.
Да ли су то сви они који возе бољи аутомобил од Пунта?
Свиђа ти се идеја да власнике Тојоте ноћу, по Београду, заскачу, и на смрт боду, црвено-црне фурије са камама уз патријотски поклич Алаху акбар.
А реци ти мени, како си уместо буржуј прочитао Јеврејин, само ме то занима??

По среди је гори дух од ционистичког осветољубивог геноцида у Гази...

Овде се цео народ Израела циљно стигматизује, да би се направила светска револуција и геноцид сатаниста према свим државама света, почев од Израела...

Бољшевичка свемрзитељска ујдурма
Велим ја, Веља Абрамовић стил... :D

Idioti. Koje treba strogo kažnjavati.
Нема код нас строго ни за убиства, а камо ли за дебилно жврљање по зиду које се лако обрише за минут...

Те који посвећују пажњу овоме ради политичких страсти треба кажњавати, јер праве од комарца магарца...

Нема код нас строго ни за убиства, а камо ли за дебилно жврљање по зиду које се лако обрише за минут...

Те који посвећују пажњу овоме ради политичких страсти треба кажњавати, јер праве од комарца магарца...
Ne mora nužno zatvor. Ali par hiljada evrića bi moglo.

Back