Da li je bitna skola koju on/ona zavrsava

ako ti smeta, onda nije vredan ljubavi...mislim zasto biti s nekim ko ti u nekim stvarima smeta...

da li je bitna skola...a je l' birate vec i haljine za deveruse?:roll: you get my point, I hope...
s druge strane, skola bas i nije bitna ako ti on odgovara...

Htedoh da kazem da jeste, samo zbog mozda slicnijih interesovanja, ali onda kad sam video ovo, udari mi nesto u glavu i sinu lampica. Pa NIJE VAZNO!!! Necete da imate decu, zivite u istom stanu, idete na nedeljni rucak kod nekog od vasih roditelja i delite kredit za auto. Tako da ako je inteligentna, prirodno lepa, sarmantna, umiljata i ima cilj neki u onome sto radi, a to je u tom trenutku ipak skola, sve moze.
 
Htedoh da kazem da jeste, samo zbog mozda slicnijih interesovanja, ali onda kad sam video ovo, udari mi nesto u glavu i sinu lampica. Pa NIJE VAZNO!!! Necete da imate decu, zivite u istom stanu, idete na nedeljni rucak kod nekog od vasih roditelja i delite kredit za auto. Tako da ako je inteligentna, prirodno lepa, sarmantna, umiljata i ima cilj neki u onome sto radi, a to je u tom trenutku ipak skola, sve moze.


Bravo bwe!!
 
Čekajte, a što je bitno da li ću se udati za njega ili ne?

Isto je...

Provešću s njim neko vreme, želim da ga provodim, jelte, i po prirodi stvari želim da imam o čemu s njim da pričam... mislim ne znam kako vi zamišljate vezu, al ima tu nešto i više od ljubljenja. Ne mislim na seks ili billo šta već upravo ono što se radi kad se ne ljubite... valjda nekad šetate, sedite, ćaskate... i shvatite me kao snoba ali ja realno ne bih imala o čemu da pričam s nekim vršnjakom koji ima samo osnovnu. Ne kažem da mora po difoltu biti glup, ali zajedničkih tema bi bilo jako malo. Jednostavno, životi i interesovanja nam se razlikuju samim tim što je meni glavna preokupacija fakultet, ispiti, pa kakav je ovaj profesor, pa onaj, pa kolege, pa onda izlasci, življenje u drugom gradu... a njemu posao na nekom gradilištu ili blejanje u parku.
 

Back
Top