Da li je bitna skola koju on/ona zavrsava

Hmhmhmhm...Dobra tema za diskusiju!I nije i jeste sporedna stvar!Mislim ako se vi volite...Ljubav je ipak pre svega!Ali dali je on vredan ljubavi ako nema veze sa mozgom? :(

ako ti smeta, onda nije vredan ljubavi...mislim zasto biti s nekim ko ti u nekim stvarima smeta...

da li je bitna skola...a je l' birate vec i haljine za deveruse?:roll: you get my point, I hope...
s druge strane, skola bas i nije bitna ako ti on odgovara...

meni je bitno samo da je pametan (ne samo, nego izmedju ostalog..)al ne prosjecno pametan..no bas ono...intelektualac!!:mrgreen:
a skola mi uopste nije vazna..pa necu se udat za njega pa da mu je potrebna skola da bi od cega zivjeli...skola nikad nije mjerilo znanja!e, i samo da nije neki streber, pa da kaze e izvini ne mozemo izc nocas moram da ucim!ajjoooj!:roll:
znaci sve u svemu odg je NE

da, inteligencija, ali definitivno skola (a samim ti i drustvo i okolina) uticu na nacin razmisljanja...
imam drugove jako dobre iz (pr.) poljoprivredne skole, super momci, inteligentni, svestrani, bla, bla... ali se jednostavno primijeti taj drugaciji nacin razmisljanja...

jedino to moze da bude razlika...
dakle, nije presudno, ali jeste neki faktor... naravno, opet zavisi od covjeka do covjeka...

da, inteligencija, ali definitivno skola (a samim ti i drustvo i okolina) uticu na nacin razmisljanja...
imam drugove jako dobre iz (pr.) poljoprivredne skole, super momci, inteligentni, svestrani, bla, bla... ali se jednostavno primijeti taj drugaciji nacin razmisljanja...

jedino to moze da bude razlika...
dakle, nije presudno, ali jeste neki faktor... naravno, opet zavisi od covjeka do covjeka...

Slazem se. :ok:

Back