Da li i vi osjećate "susramlje"

Da li vas hvata krindž gledajući precednika?

  • DA

    glasova: 20 71,4%
  • NE

    glasova: 8 28,6%

  • Ukupno glasova
    28
Ne, svako svoju muku muci i ima svoj ograniceni IQ i svoju logiku zasto je najposteniji na svetu....
Nemam nikakve ama bas nikakve osecaje ni kad me smatraju lopovom, ni kad misle da sam genocidan, ni kad mi daju gratis lezaljku na moru....
Uopste nemam nikakve veze sa zeljom drugih da mene prepoznaju u pokretnim slikama na TV....

Odbiju te kad ti je dusha u nosu , a da se ljutis kad te odbijaju zbog nekih budala koje su dizale ruke i pucale uvis....
 
Sensei, ne radi se o izjavama nego o celokupnom pristupu.
Malo je bitno kako to izgleda opoziciji u Srbiji a mnogo je bitnija poruka koja se time šalje svetu. Ne misliš valjda da se AV setio to da uradi? Ima on sigurno nekoga ko mu savetuje takve stvari.

Ma koliko zapad uvjao kako "genocid" nije uperen protiv naroda, vremenom se napravi veoma jaka asocijaja upravo sa narodom. Ko zna kako se zvao taj što je naredio streljanje u Kragujevcu za vreme II sv. rata? Retko ko, ali SVI znaju da su to Nemci (Švabe) uradili. I svi ih mrzimo iako je među njima zasigurno bilo i onih koji su bili izričito protiv.

Nemam nikakvu afilijaciju ni sa kakvom partijom u Srbiji niti znam ikoga lično, ali hajde da budemo malo realni i da ne pucamo sami sebi u nogu samo zato što nam se glasnik ne sviđa.
 
Malo je bitno kako to izgleda opoziciji u Srbiji a mnogo je bitnija poruka koja se time šalje svetu. Ne misliš valjda da se AV setio to da uradi? Ima on sigurno nekoga ko mu savetuje takve stvari.

Ma koliko zapad uvjao kako "genocid" nije uperen protiv naroda, vremenom se napravi veoma jaka asocijaja upravo sa narodom. Ko zna kako se zvao taj što je naredio streljanje u Kragujevcu za vreme II sv. rata? Retko ko, ali SVI znaju da su to Nemci (Švabe) uradili. I svi ih mrzimo iako je među njima zasigurno bilo i onih koji su bili izričito protiv.

Nemam nikakvu afilijaciju ni sa kakvom partijom u Srbiji niti znam ikoga lično, ali hajde da budemo malo realni i da ne pucamo sami sebi u nogu samo zato što nam se glasnik ne sviđa.
Sto se tice glasnika, veoma je vazno kako prenosi poruku. Bojim se da njegov ili njegovi savetodavci nemaju ama bas nikakakav uticaj na dogadjaje. Mogu samo da verujem da je ovo sve zongliranje dok se ne vidi sta ce se u svetu dogoditi do kraja ove godine.
 
Sto se tice glasnika, veoma je vazno kako prenosi poruku. Bojim se da njegov ili njegovi savetodavci nemaju ama bas nikakakav uticaj na dogadjaje. Mogu samo da verujem da je ovo sve zongliranje dok se ne vidi sta ce se u svetu dogoditi do kraja ove godine.
Rezolucija je politički potez, naše je da ne prihvatimo i to je ono što ide u istoriju i na šta možeš da se pozoveš u budućnosti. Isto kao i sa Kosovom. Kad ga jednom daš više nema vraćanja. A ako probaš da vratiš silom, onda se okome na tebe kao sad na Ruse.
 
Rezolucija je politički potez, naše je da ne prihvatimo i to je ono što ide u istoriju i na šta možeš da se pozoveš u budućnosti. Isto kao i sa Kosovom. Kad ga jednom daš više nema vraćanja. A ako probaš da vratiš silom, onda se okome na tebe kao sad na Ruse.
Ne moze Zapad Rusima nista. Rus je lud, kada shvati da ga nece biti on ce uraditi sve da drugih nikada vise ne bude. Sto se tice Kosova, to nije gotova prica.
 
Gledao sam sve ljude koji su govorili, mozda ja nisam upravu, ali samo kod naseg predstavnika i ovog koji sedi pored ocigledno se vide nastupi mrznje, besa i da ne nabrajam kakvi problemi...Gotovo izgleda neverovatno da takvi ljudi nekoga predstavljaju u UNu... To daje taj krindz osecaj... Takodje da dodam da je on najmocnija osoba od svih ljudi tamo..Svi oni ljudi imaju moc shodno njihovom polozaju i u okviru zakona svojih zemalja, a on vlada svime u svojoj zemlji...
 

Back
Top