Da li i vi osjećate "susramlje"

Da li vas hvata krindž gledajući precednika?

• DA

glasova: 20 71,4%
  • NE

glasova: 8 28,6%

• Ukupno glasova
    28
Navijač na meču 2. lige RS "Stakorina-Famos" ima više dostojanstva nego "precednik" Srbije.
Došli smo sigurnim korakom kojim budale idu u provaliju.

Znači, svo ono ponašanje kod nas koje pokazuje, sve to isto isporučuje i tamo, ja prosto ne mogu da verujem da je toliko nesvestan kako se obrazovan i dostojanstven čovek ponaša. Makar da je svestan, pa da pokuša da glumi.

Da budem iskren nisam ni znao koliko je loša pol.situacija u Srbiji dok slučajno nisam naletio na prenos Skupštine.Na moju nevjericu svaki član SNS koji se javio za riječ više je vremena trošio na bizarne hvalospjeve "precedniku" nego na temu,uz obavezno živela SR,živeo AV na kraju izlaganja.Sa druge strane ovo je kod mene podiglo ugled NSRS,u kojoj rasprave Dodika i Vukana djeluju kao sudar intelektualnih divova.

Da budem iskren nisam ni znao koliko je loša pol.situacija u Srbiji dok slučajno nisam naletio na prenos Skupštine.Na moju nevjericu svaki član SNS koji se javio za riječ više je vremena trošio na bizarne hvalospjeve "precedniku" nego na temu,uz obavezno živela SR,živeo AV na kraju izlaganja.Sa druge strane ovo je kod mene podiglo ugled NSRS,u kojoj rasprave Dodika i Vukana djeluju kao sudar intelektualnih divova.

Fali Srbiji jedan Nebojsa Vukanovic

Od velikih imena diplomatije u prošlosti, recimo pesnici su bili u ministarstvu inostranih poslova, jedan Ivo Andrić ambasador, došli smo do ovog navijača sa ponašanjem dostojnog pijace.
Ne samo u diplomatiji gdje je onaj nesrećni Đurić,pogledaj onog Petkovića i onaj njegov "pogled",ili pak Orlića za koga sam primjetio da oponaša AV gestikulacijom.

Back