Da li i vi osjećate "susramlje"

Da li vas hvata krindž gledajući precednika?

• DA

glasova: 20 71,4%
  • NE

glasova: 8 28,6%

• Ukupno glasova
    28
Trudim se da ne sudim ljudima prema izgledu,ali moram priznati da mi fizionomije Vučićevog bliskog kruga djeluju "interesantno".

Pa ti se trudi, ali zna se i na ulici kada vidiš čoveka i kako se ponaša o kome se radi.

Bukv, bilo kog učtivog i pristojnog kelnera iz kafane da smo poslali ponašali bi se više primereno prilici gde se nalaze.

Da vam damo 10 poena stigli biste nas...

1455893_1588307221391802_3793580469116773031_n.jpg

Kad gledam onog gospodina Lavrova.. i to kada dođe negde gde Rusiju bojkotuju, koliko dostojanstva čovek ima, kako odgovara, kako se ponaša, zaista gospodin. To je klasa diplomate. Mora da govori što govori, ali ponašanje.. na mestu.
Lavrov je klasa za sebe,za naše klocove bilo bi dovoljno samo da se ponašaju bar polunormalno...

Gledao sam sve ljude koji su govorili, mozda ja nisam upravu, ali samo kod naseg predstavnika i ovog koji sedi pored ocigledno se vide nastupi mrznje, besa i da ne nabrajam kakvi problemi...Gotovo izgleda neverovatno da takvi ljudi nekoga predstavljaju u UNu... To daje taj krindz osecaj... Takodje da dodam da je on najmocnija osoba od svih ljudi tamo..Svi oni ljudi imaju moc shodno njihovom polozaju i u okviru zakona svojih zemalja, a on vlada svime u svojoj zemlji...
Dok Đilas, Ćuta i Marinika budu jedina alternativa biće ovako ili i još bolje, šta se tu može…

Back