Da li i vi osjećate "susramlje"

Da li vas hvata krindž gledajući precednika?

• DA

glasova: 20 71,4%
  • NE

glasova: 8 28,6%

• Ukupno glasova
    28
Pade mi na pamet postoji li susranost....?
Ono nije se samo on usrao nego i ja se osecam usrano zbog njega....

Iskreno meni su rekli da sam trebao 10tak puta da se suserem sa nekim osobama i drugarima...ali sam promasio priliku za to...izreagovao sam na svoj nacin i resio mirno problem za divno cudo, ni sam ne znam kako, jasno mi je kako u polovini slucajeva, 3 na 1 , 5 na 1, pa i ono kad su se dve grupe pobile, mog drugara hteli da izudaraju obe grupe , a mene nisu usred bacanja flasa pogodili nijednom, sto je cudo i nije slucajno , bio sam dobar sa obe grupe, ali tako je mslio o onaj koga sam spasavao...

Sve u svemu da ne pricam ovu drugu polovinu koja je neverovatna...10 prilika za susranost a nisam osetio...
Mozda to dolazi sa nemoci i godinama...ili sa manjem biranjem okruzenja, jer kad ih ja proberem, bar znam za koga ginem...
A sad ne mozes ni da proberes posteno...

ACO SRBINE... aljek musliu je aljbancik, po ocu

skreces teziste sa dramosera koji slinavi po srpskoj zastavi dok se suzdrzava da ne prasne od smeha kao i ona - jel ti shvatas da je on siptar, jos malo i gotovo, napravljena velika albanija, kosovo i albanija se spojile vec? srbi su ispali magarci! aljek se napunio para, tirana ce da ga slavi zajedno sa priscinom, tatin sin, MUSLIU... puca njemu ona stvar za srebrenicom, zato se suzi i smeje oce da pukne, koje su srbi budale... posle su se garant i zajedno smejali na srpski racun

vucic je gnjida siftarska, ja postujem albance, ali ovaj je izrod svih i svakoga, kopile, suzi oce da pukne od smeha koji su srbi imbecili, tj., kako aljeku prolazi glumatanje, u svakoj normalnoj drzavi ne bi opstao 24 casa, ako ovo nije za ostavku, ima dozivotno da vlada

a sta ti smrduckas bote, o suzi, ljubomoran si na njeno troskarenje>? sta je ona zena kriva ako se iskreno smejala? srbima budalama, a sef aljek dobro placa!
На исту вест гледамо другачије.
Ја те због тога не прозивам.

Не видиш шуму од дрвета.

Она је оличење нормалности,спонтана и природна....
Он је издајник и продана душа...
А они раде заједно годинама...
Мислим...какиш

😂
Tipicno

Ne razumemo " Dublje pojave"
I zbog toga cemo lose zavrsiti.

😂
Da, tipicno za sve normalne ljude koji nisu kao vi koji ste oboleli od stokholmskog sindroma i koji se ne identifikuju sa agresorom.

A ti licno ne razumes ni plitke pojave cim pitas nesto tako *genijalno* kao sto je da li kolonizovane drzave gube nesto od svog nacionalnog identiteta *integrisanjem* sa svojim gospodarima???

Da, tipicno za sve normalne ljude koji nisu kao vi koji ste oboleli od stokholmskog sindroma i koji se ne identifikuju sa agresorom.

A ti licno ne razumes ni plitke pojave cim pitas nesto tako *genijalno* kao sto je da li kolonizovane drzave gube nesto od svog nacionalnog identiteta *integrisanjem* sa svojim gospodarima???
Па ви паметни сте нас овде и довели.
Да бирамо између два зла.
Солите памет док се не испостави да немате појма куда идете.
А онда као "Не разумеш ти, то је висока политика" и слична срања.

А Кина и Русија нису агресори?
Они долазе са цвећем и носе дах слободе?

На исту вест гледамо другачије.
Ја те због тога не прозивам.

Не видиш шуму од дрвета.

Она је оличење нормалности,спонтана и природна....
Он је издајник и продана душа...
А они раде заједно годинама...
Мислим...какиш
on je njoj poslodavac, sef

Ja ne znam da neko iz Srbije ide u Rusiju ili Kinu. Svi Srbi su na zapadu. Svake godine se Srbija prazni sa 50 do 100 hiljada ljudi koji idu na zapad. Kako smo onda došli dotle da nam je istok prijatelj a zapad neprijatelj? Da nemaš osećaj da neko pravi budalu od svih nas?
z'inat nama emigrantima budi sns

pa cekaj, ti i jesi SNS, aljek te vodi u EU?

Па ви паметни сте нас овде и довели.
Да бирамо између два зла.
Солите памет док се не испостави да немате појма куда идете.
А онда као "Не разумеш ти, то је висока политика" и слична срања.

А Кина и Русија нису агресори?
Они долазе са цвећем и носе дах слободе?
Ako nemas dobro u ponudi (i ako nisi lud/glup) onda biras MANJE zlo, naravno. Zivot nije bajka.

Kina i Rusija prema nama NISU agresori. Kada su nas napali? Za razliku od *zapada* koji nas mrcvari poslednja 2 veka (u vise agresija) i sad nam je okupirao 14% zemlje (a ostatak drzi u statusu neformalizovane kolonije sa kvislinskom *vladom*).

Ne bih rekao da se pametni slusaju kod nas (a to znas i ti iako si ponosito *nepametan*)

Idu na zapad jer se tamo lakše i više zaradjuje. 80% gastarbajtera tuguje i samo ih zarađene pare održavaju u životu

Eno skoro je bio oglas da se ude u rudnik negde u Afriku za 10 hiljada evra mesečno. Gastarbajteru je isto Afrika ili Aljaska kad ionako ne vidi sunca dok je tamo
Trenutno se sve teze i manje zaradjuje. Moja malenkost i ono malo zaradjenog je znala potrositi na neku gitaru, muzikom se tuga najbolje leci.

Ako nemas dobro u ponudi (i ako nisi lud/glup) onda biras MANJE zlo, naravno. Zivot nije bajka.

Kina i Rusija prema nama NISU agresori. Kada su nas napali? Za razliku od *zapada* koji nas mrcvari poslednja 2 veka (u vise agresija) i sad nam je okupirao 14% zemlje (a ostatak drzi u statusu neformalizovane kolonije sa kvislinskom *vladom*).

Ne bih rekao da se pametni slusaju kod nas (a to znas i ti iako si ponosito *nepametan*)
Мој је проблем што сам фин.
Што уважавам свакакве.
Тако ме,погрешно, васпитали.

Појма твоје спрцане године немају шта је паметно.

Спрцо си у дупе живот и сада паметујеш млађим поколењима...

Не чују те, немају појма о чему тако паметно збориш...

Idu na zapad jer se tamo lakše i više zaradjuje. 80% gastarbajtera tuguje i samo ih zarađene pare održavaju u životu
pa posaljite nam zastave da u njih slinimo kao vucic
Eno skoro je bio oglas da se ude u rudnik negde u Afriku za 10 hiljada evra mesečno. Gastarbajteru je isto Afrika ili Aljaska kad ionako ne vidi sunca dok je tamo
dobice srbija rudnike, nista se ne sekiraj. pa treba isplatiti milijarde za ekspo, stadion i letece taksije

a to 10 iljadarki, aha, svi afrikaneri mlate pare, biju ko nece da uzme pare,. cek samo da dodju u srbiju ti sto kopaju po africi, ima da se oparite, svima po 10 soma ima da legne, plus dzabe voznja letecim taksijem, 1x put mesecno, svakome

Poslednja izmena:

Питаш ли се икад зашто нас запад 'мрцвари' .... Јесу ли Белија и Холандија

пуштале све Наполеонове и Хитлерове војске на исток ..а после Кутузобљеве и Жуковљеве пуштале на запад

Срби нису пуштали навреме Турке на Север ... после нису пуштали Европљане на југ ....

Шта је све то требало Србима ?

Back