Da li biste bili sa osobom druge rase?

Ne, nikako. Nemam ništa protiv osoba druge rase, samo neću da budem sa njima. Isto se tiče i vere..
Ja sam za ono pravoslavci sa pravoslavcima, muslimani sa muslimanima i tako dalje...

Kad malo, ali samo malo odrastes, shvatices koliko gresis.
Ljudi su ljudi, ma koje god vere, boje, nacionalnosti itd. bili :)
Nije bitno je l' musliman, Kinez ili crnac, vazno je da se kontate :)
 
Zato sto je koncentracija rasizma zastupljena u vecoj kolicini nego na KKK skupovima

nije poenta u rasizmu....
al je bas zajebano kad si sa nekim druge vere...
a i vecina roditelja se protivi...
u vecim sredinama i nije to toliki problem, ali u manjim jeste...
sta ja sad, eto, udam se za muslimana i treba da slavim Bajram, je l'?
ili on Bozic....i moju slavu...
ili da se sutra svadjamo oko imena deteta....

mislim, ja prva stvarno nemam nista protiv ljudi druge vere...
al' zeznuto je kad si sa nekim...
 
au verw,you disappoint me.
Moja baba je katolkinja,a deda je ateista (uticaj komunizma u njegovo vreme itd)
i sada njemu uopste ne smeta to sto baba svaki praznik slavi veoma svecano,i to sto je ona pobozna.
I njemu ne smeta sto smo svi mi ostali iz njegove porodice pravoslavci,a ni babi

Nije poenta u veri,ako si u bracnoj zajednici treba da postoji tolerancija i ljubav
sta koj ****** da ulazim u takvu zajednicu onda
ako volim crnkinju koja veruje u vise bogova ,onda cu da budem s njom zbog ljubavi,i ako treba slavicu i njene praznike,i klanjacu se njenim bogovima na mesecini dok goli trcimo preko zivotinjskih iznutrica
Tolerancija.. to fali ovom svetu i ovim ljudima
ebem im mater
 
au verw,you disappoint me.
Moja baba je katolkinja,a deda je ateista (uticaj komunizma u njegovo vreme itd)
i sada njemu uopste ne smeta to sto baba svaki praznik slavi veoma svecano,i to sto je ona pobozna.
I njemu ne smeta sto smo svi mi ostali iz njegove porodice pravoslavci,a ni babi

Nije poenta u veri,ako si u bracnoj zajednici treba da postoji tolerancija i ljubav
sta koj ****** da ulazim u takvu zajednicu onda
ako volim crnkinju koja veruje u vise bogova ,onda cu da budem s njom zbog ljubavi,i ako treba slavicu i njene praznike,i klanjacu se njenim bogovima na mesecini dok goli trcimo preko zivotinjskih iznutrica
Tolerancija.. to fali ovom svetu i ovim ljudima
ebem im mater

ako je jedan ateista a drugi vernik tu nema nikakvih problema...
ali problem je kad su oboje pobozni i postuju obicaje i svoju veru...
nisam ja rekla da je to nemoguce, vec je mnogo tesko...
ja ne mlatim praznu slamu, i moja prica nije bez osnove....
i kao sto rekoh, sve to zavisi i od sredine u kojoj zivis...
u bg-u, npr. ljude boli uvo ko su i sta su...
dok u mom gradu to nije slucaj...
 
Pa realno sve zavisi to za veru koliko se pridrzava... Recimo u SRbiji vernika ni nema, ne postoje jednostavno, tako da u principu sve moze... Jedino sta mislim da ne moze jeste muslimani jer muslimanke se mogu zeniti samo sa muslimanskim muskarcima, a muslimanski muskarci mogu zeniti i hriscanke ali da se one preobrate..
 
Pa realno sve zavisi to za veru koliko se pridrzava... Recimo u SRbiji vernika ni nema, ne postoje jednostavno, tako da u principu sve moze... Jedino sta mislim da ne moze jeste muslimani jer muslimanke se mogu zeniti samo sa muslimanskim muskarcima, a muslimanski muskarci mogu zeniti i hriscanke ali da se one preobrate..

muslimanke se ne zene vec se udaju :hahaha:
ima kod mene dosta tih brakova musliman-hriscanka...
i njihova deca ne slave ni Bozic ni Vaskrs ni nista...vec Bajram i oni su muslimani....i zovu se muslimanskim imenima...
meni bi iskreno smetalo da se moj sin zove Abdulah i da ne ide u crkvu vec u dzamiju da klanja...
a i muslimanke se udaju za pravoslavce, ali redje...
tesko je napraviti kompromis u takvim brakovima....to je i poenta moje price..
 
muslimanke se ne zene vec se udaju :hahaha:
ima kod mene dosta tih brakova musliman-hriscanka...
i njihova deca ne slave ni Bozic ni Vaskrs ni nista...vec Bajram i oni su muslimani....i zovu se muslimanskim imenima...
meni bi iskreno smetalo da se moj sin zove Abdulah i da ne ide u crkvu vec u dzamiju da klanja...
a i muslimanke se udaju za pravoslavce, ali redje...
tesko je napraviti kompromis u takvim brakovima....to je i poenta moje price..

Pa jeste, ali imaj u vidu da to o cemu ti pricas nisu niti hriscani niti muslimani, vec jednostavno neuk narod koji nema pojma niti o veri niti o obicajima.. Kazem ti mogu ja zderati svinjetinu a sebe nazivati muslimanom :hahaha:. Svaka budala moze da kaze da je vernik, ali jako malo su pravi.. Zato u tim slucajeviam je zaista svejedno kako ce se ko zvati..
Imas i one najnovije fore, ****** koji se osecaju kao muslimani i zele da budu muslimani :hahaha:
 
muslimanke se ne zene vec se udaju :hahaha:
ima kod mene dosta tih brakova musliman-hriscanka...
i njihova deca ne slave ni Bozic ni Vaskrs ni nista...vec Bajram i oni su muslimani....i zovu se muslimanskim imenima...
meni bi iskreno smetalo da se moj sin zove Abdulah i da ne ide u crkvu vec u dzamiju da klanja...
a i muslimanke se udaju za pravoslavce, ali redje...
tesko je napraviti kompromis u takvim brakovima....to je i poenta moje price..

Cista i glupa ljudska ogranicenja.
jos jedan minus od mene verw
nastavi ovako i moracu da te lociram preko IP adrese i da te zakoljem katanom na 16 delova

:mrgreen:
 
Cista i glupa ljudska ogranicenja.
jos jedan minus od mene verw
nastavi ovako i moracu da te lociram preko IP adrese i da te zakoljem katanom na 16 delova

:mrgreen:

to uopste nije ogranicenost...ali ti to ne razumes...
ja verujem u Boga, i postujem svoju veru...i molim se svako vece i idem u crkvu i postim i sve ostalo...
i sasvim je prirodno da bi mi to smetalo...
auu..a meni ti minusi stvarno mnogo znace :hahaha:
 

Back
Top