Da li biste bili sa osobom druge rase?

Upozn'o sam 2 super devojke, Kineskinju i Crnkinju.... zgotivili smo se, nista od muvanja, of kors, druzili smo se samo... al' sam poceo ozbiljno da razmisljam o tome kako bi izgledala veza sa osobom druge boje koze... exotic :ok:
Sta mislite o tome?
Tipa... odete negde napolje na faks, ili volontirate na nekom dogadjaju... tipa Univerzijada... upoznate crnca/crnkinju... i, sta posle? :cool:

Са припадницима других раса се никако не трѣба мѣшати. Ни у койем случайу.
 
U muslimanskoj svetoj knjizi-Kuran nigde nema mrznje...ljudi su je sami stvorili..:)
Tebi su cigani gadni jer poznajes samo one sto prose,zive u kartonima itd..Zamisli sta se desilo jednom decku:Upoznao devojku ,sve ful,prelepa,bili bas nesto kratko u vezi i njoj bila slava,ona ga pozvala,decko dosao ,kad ono iznenadjenje ,sva njena familija malo cokoladna! Prp sta ce sad?bio sa lepoticom a nije ni znao da je ciganka..Nista decko se otreznio,bar se tesio time da ce imati 7 godina srece..
Ne cude me svi ovakvi stavovi jer mi ipak zivimo na balkanu,za to su krivi nasi preci..

Pa meni ne smeta ciganin zbog njegove boje koze... Vec zbog njihove kulture da prodaju zene, prose,budu pokvareni,kradu,opste sa rodjacima i tome slicno... Mislm ako bih znao ciganina koji je rodom ciganin ali kulturoloski Englez, ne bih imao nikakvih problema da se druzim sa njime :)
 
Pa meni ne smeta ciganin zbog njegove boje koze... Vec zbog njihove kulture da prodaju zene, prose,budu pokvareni,kradu,opste sa rodjacima i tome slicno... Mislm ako bih znao ciganina koji je rodom ciganin ali kulturoloski Englez, ne bih imao nikakvih problema da se druzim sa njime :)

Ok kapiram te,tvoj predhodni post mi se ucinio mnogo gorim pa sam zato i prokomentarisala.
Cinjenica je da sam u pravu da samo takve i znas...stoji da si u pravu da su u globalu oni takvi...al kakav bi bio svet da se gleda samo u globalu?
To je kao kada odes u inostranstvo i kazes da si srbin,pa te svi gledaju Boze sacuvaj..a ti ni kriv ni duzan.
 
Ok kapiram te,tvoj predhodni post mi se ucinio mnogo gorim pa sam zato i prokomentarisala.
Cinjenica je da sam u pravu da samo takve i znas...stoji da si u pravu da su u globalu oni takvi...al kakav bi bio svet da se gleda samo u globalu?
To je kao kada odes u inostranstvo i kazes da si srbin,pa te svi gledaju Boze sacuvaj..a ti ni kriv ni duzan.

Ja sam u inostranstvu pa me svi gledaju......vidi ga sto je :cool: :hahaha:
 

Back
Top