Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

Jedan sam od njih

Ne bih rekao, pošto poslednji put kada sam proveravao, Sloveni nisu bili kosooki :kafa:

vtl77HM.jpg
 
Više u Srbiji ima onih što su crne kože nego u Hrvatskoj iako bi trebalo biti obrnuto jer Hrvatska je dobrim djelom topla mediteranska zemlja sa mnogo sunčanih dana a Srbija nije. Tko zna zašto je to tako ? Biće vam ostali geni od Turaka ili možda od Roma.

Ne bih baš rekao, pošto ti svakako nisi upoznao sedam miliona stanovnika Srbije, ali i te kako dobro znaš svih 150 stanovnika tvoje vukojebine. Uzgred, reci kako bi Modrić bio lep štakor, drugi štakori bi mu se divili i govorili da podseća na čoveka :kafa:

YvjgFB3.jpg
 
Ne bih baš rekao, pošto ti svakako nisi upoznao sedam miliona stanovnika Srbije, ali i te kako dobro znaš svih 150 stanovnika tvoje vukojebine. Uzgred, reci kako bi Modrić bio lep štakor, drugi štakori bi mu se divili i govorili da podseća na čoveka :kafa:

YvjgFB3.jpg
Dovoljno sam upoznao ljudi iz Srbije i Hrvatske zato znam što pričam. Modrić i ne treba biti lijep jer nije maneken nego sportaš. Dovoljno je da dobro igra fudbal.
 
Dovoljno sam upoznao ljudi iz Srbije i Hrvatske zato znam što pričam. Modrić i ne treba biti lijep jer nije maneken nego sportaš. Dovoljno je da dobro igra fudbal.

Sumnjam, pošto si tako iskrivljen kao i ovi reprezentativni primerci tvojih vukojebina, a to navodi na zaključak da su se tvoji preci vekovima razmnožavali incestom. Posledica takvog načina života je ostanak u svojoj rupi doveka :kafa:
 
Ja ne znam zaista ima li tamo kod njih nekoga da makar izbliza liči na ljudsko biće, ovo sve što sam ja do sada video, a prolazio sam često vozom kroz Kržljavu, najbolje se može opisati onim terminom "stoka sitnog zuba"...
Zavisi kroz koji dio Hrvatske si prolazio. Prođi Dalmacijom njih žene vole i na glasu su kao najzgodniji, visoki, jaki. Ne postoji bez razloga priča o galebima, galebarenju i stranim turistkinjama...
 

Back
Top