Quantcast

Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

Mej bregami

Iskusan
Poruka
6.146
Pa Srbija ima više plodne zemlje. Hrvatskoj da se oduzme Slavonija, sve ostalo je kamenjar. Srbiji nije samo Vojvodina plodna, u većem delu Šumadije ako baciš dugme nikne ti kaput... Više plodne zemlje, više vode, dugoročno gledano Srbija je na mnogo kvalitetnijem mestu
Koja budala bi se menjala.
A ništa onda, pišem propalo, evo i Slovenci pocrkali od gladi bez srpskog pasulja, gdje se nećemo mi smrznuti bez srpskoga kaputa, domaćeg iz srca Šumadije, izraslog iz jednoga gumba.

Dekston

Ističe se
Poruka
2.316
Pa Srbija ima više plodne zemlje. Hrvatskoj da se oduzme Slavonija, sve ostalo je kamenjar. Srbiji nije samo Vojvodina plodna, u većem delu Šumadije ako baciš dugme nikne ti kaput... Više plodne zemlje, više vode, dugoročno gledano Srbija je na mnogo kvalitetnijem mestu
Koja budala bi se menjala.
Imaju i oni plodne zemlje kolko hoćeš ali slabo to koriste. Od Zagreba do granice sa Srbijom je 315km plodne ravni,plus mjesta u kojima su živjeli Srbi Banija,Kordun ali slabo to ništa. Dalmacija sa Istrom može da bude lider mediteranske poljoprivrede ali i to slabo. Od vina,smokava,mandarina,meda pa do maslina mogu čuda da naprave ali opet ništa. Ja mislim da će uskoro Bosna po proizvodnji smokava prestići Hrvatsku a možda i sa mandarinama ih prešišamo.

JankoTheGreat

Veoma poznat
Poruka
13.907
Imaju i oni plodne zemlje kolko hoćeš ali slabo to koriste. Od Zagreba do granice sa Srbijom je 315km plodne ravni,plus mjesta u kojima su živjeli Srbi Banija,Kordun ali slabo to ništa. Dalmacija sa Istrom može da bude lider mediteranske poljoprivrede ali i to slabo. Od vina,smokava,mandarina,meda pa do maslina mogu čuda da naprave ali opet ništa. Ja mislim da će uskoro Bosna po proizvodnji smokava prestići Hrvatsku a možda i sa mandarinama ih prešišamo.
Hrvati ne vole da rade

црна брада

Veoma poznat
Poruka
13.195
NEEEEEEEEEEE, nikada se ne bih menjao.. da budem ispranog mozga, da mrzim komsije da bivam manipulisan vatikanom... neeee
Nije to baš tako.Oni su navikli da pljačkaju i kradu.I treba to sebi da opravdaju.A mržnja prema Srbima je opravdanje i izgovor za počinjene zločine, konclogore, ukradenu srpsku imovinu i fašizam.

moonja..

Elita
Poruka
18.434
Tako rekoše, više tih privatnih ostrva postoji.
Slučajno sam naleteo na Travel kanalu...
Stranci, bračni par je hteo da iznajme ostrvo sa svetionikom. Verujem da je vodič koji im je pokazivao bio Hrvat.

PS razlika je u opremljenosti kuće i udaljenosti od kopna. Da li ima uračunat ketering i jahtu na raspolaganju nor
Na osrtvu nema ničeg osim kuće.

piciginx

Buduća legenda
Poruka
35.250
Tako rekoše, više tih privatnih ostrva postoji.
Slučajno sam naleteo na Travel kanalu...
Stranci, bračni par je hteo da iznajme ostrvo sa svetionikom. Verujem da je vodič koji im je pokazivao bio Hrvat.

PS razlika je u opremljenosti kuće i udaljenosti od kopna. Da li ima uračunat ketering i jahtu na raspolaganju nor
Na osrtvu nema ničeg osim kuće.
Na Kornatima ima privatnih otočića mislim da je to sve..

zemunski kej

Elita
Poruka
15.223
Nije bas neka ponuda.Slicno kao i Srbija samo dosadnija varijanta. Pretpostavljam da je Zagreb dinamican grad i okolina a more je lepo ali samo leti ,zimi je depresivno . Mada nisam bio godinama tamo ,znaci kada bih isao ikada odavde otisao bih u neku top zemlju. Inace nigde bolji zivot za malo para kao u Srbiji. Ali moras da imas malo parica.