Quantcast

Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
46.023
Što mora biti zastava ? Viču da su cigani a ne pišu. Ti ni ne pratiš sport izgleda.
Pa vidi, teško je to objasniti kržljavom mozgu. Kad smo kod sporta, pitaj tvoje starije drugare kako su prošli svojevremeno u mom gradu. Mogu i ja da ti kažem, vratili se kući polomljenih lobanja, a zastava koju vidiš na ovom snimku je poslednji put u njihovom posedu viđena tad i više nikad :kafa:

Mile555

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Pa vidi, teško je to objasniti kržljavom mozgu. Kad smo kod sporta, pitaj tvoje starije drugare kako su prošli svojevremeno u mom gradu. Mogu i ja da ti kažem, vratili se kući polomljenih lobanja, a zastava koju vidiš na ovom snimku je poslednji put u njihovom posedu viđena tad i više nikad :kafa:

Pitaj ti svoje kako prolaze u našim gradovima 😉.

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
46.023
Srpkinje idu u Hrvatsku na odmor i radit u turizmu barem duplo više nego Hrvatice u Srbiju. Pimpek je izraz iz Zagreba a ne iz Dalmacije u koju vaše žene dolaze na more.
Ne baš, s obzirom da ovde svakodnevno pristižu vagoni Hrvatica, i to svakako ne da bi radile. Uzgred, eto ti si feget, pa reci pošteno, je li normalna situacija da uzme da te trpa neki drugi feget, a ti se dereš "to životinjo, razvali me tim svojim pimpekom"?

Mile555

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Ne baš, s obzirom da ovde svakodnevno pristižu vagoni Hrvatica, i to svakako ne da bi radile. Uzgred, eto ti si feget, pa reci pošteno, je li normalna situacija da uzme da te trpa neki drugi feget, a ti se dereš "to životinjo, razvali me tim svojim pimpekom"?
Pimpek je riječ koju koriste možda 2% Hrvata. Što si se uhvatio pimpeka ? Biće ti fali u bulji tvojoj ?