Quantcast

Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
45.338
Više u Srbiji ima onih što su crne kože nego u Hrvatskoj iako bi trebalo biti obrnuto jer Hrvatska je dobrim djelom topla mediteranska zemlja sa mnogo sunčanih dana a Srbija nije. Tko zna zašto je to tako ? Biće vam ostali geni od Turaka ili možda od Roma.
Ne bih baš rekao, pošto ti svakako nisi upoznao sedam miliona stanovnika Srbije, ali i te kako dobro znaš svih 150 stanovnika tvoje vukojebine. Uzgred, reci kako bi Modrić bio lep štakor, drugi štakori bi mu se divili i govorili da podseća na čoveka :kafa:

Mile555

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Ne bih baš rekao, pošto ti svakako nisi upoznao sedam miliona stanovnika Srbije, ali i te kako dobro znaš svih 150 stanovnika tvoje vukojebine. Uzgred, reci kako bi Modrić bio lep štakor, drugi štakori bi mu se divili i govorili da podseća na čoveka :kafa:

Dovoljno sam upoznao ljudi iz Srbije i Hrvatske zato znam što pričam. Modrić i ne treba biti lijep jer nije maneken nego sportaš. Dovoljno je da dobro igra fudbal.

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
45.338
Dovoljno sam upoznao ljudi iz Srbije i Hrvatske zato znam što pričam. Modrić i ne treba biti lijep jer nije maneken nego sportaš. Dovoljno je da dobro igra fudbal.
Sumnjam, pošto si tako iskrivljen kao i ovi reprezentativni primerci tvojih vukojebina, a to navodi na zaključak da su se tvoji preci vekovima razmnožavali incestom. Posledica takvog načina života je ostanak u svojoj rupi doveka :kafa:

Mile555

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Ja ne znam zaista ima li tamo kod njih nekoga da makar izbliza liči na ljudsko biće, ovo sve što sam ja do sada video, a prolazio sam često vozom kroz Kržljavu, najbolje se može opisati onim terminom "stoka sitnog zuba"...
Zavisi kroz koji dio Hrvatske si prolazio. Prođi Dalmacijom njih žene vole i na glasu su kao najzgodniji, visoki, jaki. Ne postoji bez razloga priča o galebima, galebarenju i stranim turistkinjama...