Quantcast

Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

Esad Dzudo

Domaćin
Poruka
3.976
Autorska tema...hipotetički promene se globalni odnosi u našu korist. I dobijemo ponudu za preseljenje zapadnije....gde bi odselili i da li bi prihvatili.

Ja osobno BiH...ne u raspali protektorat već u Dubrovnik....kao pročelnik te regije...nova južna Srbija....volim more sunce plodove istog.

A, Vi??????

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
38.437
Autorska tema...hipotetički promene se globalni odnosi u našu korist. I dobijemo ponudu za preseljenje zapadnije....gde bi odselili i da li bi prihvatili.

Ja osobno BiH...ne u raspali protektorat već u Dubrovnik....kao pročelnik te regije...nova južna Srbija....volim more sunce plodove istog.

A, Vi??????
Ти би да мењаш лоше Србе за још лошије Србе (Хрвате)?

openbox

Aktivan član
Poruka
1.352
Не, нипошто, ти хрвати су луди, али луди током целе своје историје.
И швица је мени под јако великим знаком питања, хране становништво са гмо, и разноразним таблетама а при том ти не дају да гајиш своје. Више је то као advanced concentration camp!

Poslednja izmena:

MOST6

Ističe se
Poruka
2.331

A, Vi??????
Meni je osobno ljepša Hrvatska i, što se tiče ugodnosti, klime i ljepote zemlje, zbilja nemam razloga maštati da sam negdje drugdje. Naravno, bio sam više puta u Srbiji i ona je također lijepa zemlja, barem Beograd i Vojvodina (ostalo nisam posjetio), tako da sumnjam da građani Srbije imaju želju mijenjati svoju zemlju za neku drugu. O ekonomskim razlozima, standardu, politici i komplementarnim stvarima, ne govorim. Isključivo o prirodnim uvjetima za kvalitetan život.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
26.151

A, Vi??????
Pročelnik za promidždbu ?

zemunski kej

Veoma poznat
Poruka
14.597
U principu ne bih, Voleo bih da imam njihov pasos ,ne putujem ja bog zna nesto ali volim da imam tu slobodu do idem po svetu, To im je dobro, Volim BGD i Zemun i dovoljno su mi liberalni i otvoreni i volim sto sam tu, Kada bih MORAO da se selim u Hrvatsku to bi bio Zg jer je uvek najbolje u glavnom i najvecem gradu svake drzave ,u Srbiji je to N.Sad ,Pancevo ,Zrenjanin. Ali veoma sam siguran da cu ovde jednog dana da skoncam

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
34.820
Vecih budala ima u lepoj njihovoj a kao narod manje ih ima od nas.
Далеко им кућа.

Разнолика им је географија, али то и јесте један од узрока њихове чвркнутости.

Хрватска је неодржива терористичка и расистичка творевина

Sizif

Buduća legenda
Poruka
27.099
Хрватска је неодржива терористичка и расистичка творевина
Ма 'ајде, ти си позван да одредиш која је творевина одржива а која није... :okok:

Ова ти је права за испред неког шумадијског драгстора, док крезуба братија лагано клима главом и нагиње свој БИП.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
34.820
Ма 'ајде, ти си позван да одредиш која је творевина одржива а која није... :okok:

Ова ти је права за испред неког шумадијског драгстора, док крезуба братија лагано клима главом и нагиње свој БИП.
Што? Неко треба да врши научно истраживање ?

Ово није домет науке, грађанштине и цивилштине, те се Хо и Ха, не може ни доказати ни оповргнути.

- - -
Да нешто не увозиш од Усташије и ХДЗ-а ?
Обично ме инстинкти не варају !